Douces Angevines, Fantomette (Fluid oczyszczający i usuwający makijaż z oczu i twarzy)

Fluid Douces Angevines Fantomette jest maceratem z dziurawca, który delikatnie i skutecznie oczyszcza, usuwając wszystkie pozostałości makijażu. Dla optymalnej skuteczności należy nakładać za pomocą wilgotnego wacika lub flanelowej ściereczki. Eliminuje wszystkie zanieczyszczenia. Fluid Douces Angevines Fantomette jest delikatny dla skóry i zachowuje jej naturalna równowagę. Pozostawia uczucie świeżości i dobrego samopoczucia.

Ciekawy produkt do oczyszczania

Produkt zakupiłam z ciekawości. Ciągle poszukuje idealnego produktu do demakijażu, który przede wszystkim nie będzie wysuszał mojej cery. Do tej pory nie zaprzyjaźniłam się z żadnym produktem. Używałam różnych specyfików, drogeryjnych, naturalnych, aptecznych, tanich i drogich, o wszelakich formułach. Trafiając na ten musiałam spróbować ;) Na razie się polubiliśmy, czy zostanie ze mną na dłużej to się jeszcze okaże.
A teraz plusy i minusy:

+ eleganckie, higieniczne opakowanie z pompką,
+ przyjemny ziołowy zapach,
+ dobrze oczyszcza twarz bez wysuszania i ściągnięcia,
+ nie podrażnia oczu, dobrze zmywa tusz do rzęs nie powodując tzw. „mgły”,
+ wydajność,
+ naturalny skład,

- na razie mała dostępność,
- szklane opakowanie, które podczas podróży będzie wymagało dodatkowego zabezpieczenia,

Podsumowując, fanom naturalnej pielęgnacji może się spodobać .