Miss Sporty, Studio, Quattro Eye Shadow Smoky Eyes (Poczwórne cienie do powiek (nowa wersja))

Cienie poczwórne Miss Sporty Studio Quattro Eye Shadow Smoky Eyes, których poszczególne tonacje zostały wybrane w taki sposób, aby można je było połączyć w taki sposób, bez obaw o to, że kolory nie będą do siebie pasowały. Takie zestawienie to ogromne ułatwienie, zwłaszcza przy wykonywaniu makijażu smoky eyes.
Cienie Studio Quattro Miss Sporty są dostępne w 8 wersjach kolorystycznych.

Jak na niską półkę cenową to całkiem w porządku.

Oczywiście te cienie nie dorównują takim markom jak MUR czy ZOEVA,ale dla osób,które nie siedzą wielce w makijażu całkiem się spiszą te cieni.
Dobrze się rozprowadzają,nie osypują się i trzymają na powiek do wieczora.
Wyrzucam kosmetyk,bo miałam już go 3 lata.

Kolejny słaby produkt

Porax kolejny skuszona cena, zakupiłam paletkę. Jednak trwałość nijaka, a to chyba w takich produktach jest najważniejsze. Opakowanie dość wygodne, malutkie. Wydajność dość dobra, ale to się za bardzo nie liczy, gdyż nawet przy malowaniu ciężko uzyskać konkretny kolor.

Długo długo była ze mną

Zaczęłam kupować ją jeszcze na studiach. Jak dla mnie paleta uniwersalnych kolorów dla każdego i na każdą okazję. Można stosować jeden cień na całą powiekę (jak w moim przypadku) oraz umalować nią oko na wieczór. Cienie za tą cenę są bardzo dobrej jakości, nie osypują się za bardzo, na długo wystarczają i są całkiem dobrze napigmentowane. Przyzwoite drogeryjne cienie w dobrej cenie.

średnie

Mam zestaw szaro-czarnych kolorów. Mają średnią pigmentacją i strasznie duże drobiny. Jeśli chodzi o trwałość to jest słaba, można je bez problemu zetrzeć palcem i strasznie się pylą.

Nie zachwycają

Cienie do powiek zakupiłam w przystępnej cenie w jednej z drogerii. Po ich przetestowaniu mogę stwierdzić, że są to bardzoprzeciętne cienie do powiek o słabej pigmentacji. Bardzo trudno stopniować ich intensywność - kilkukrotne nakładanie kolejnych warstw jest właściwie bezcelowe. Finalnie są cały czas okropnie blade na powiece. Lubią się osypywać i brudzić skórę pod oczami.

Opakowanie jest niestety trochę tandetne, plastikowe i nietrwałe - lubi pękać, a napisy dość szybko się ścierają. Cienie są bardzo malutkie i szybko ich ubywa. Pacynka dołączona do opakowania niemal od razu mi się gdzieś zgubiła, więc jej nie używałam.

Jeżeli chodzi o trwałość, to tutaj również bez szału - cienie juz po około 2 godzinach od aplikacji bledną i rolują się w załamaniu powieki. Wyglądają na tyle źle, że od razu chce się je zmyć... Niestety, nie polecam.

Recenzja cieni Miss Sporty

CIENIE

Cienie zawiodły mnie i to bardzo. W zestawie znajdziemy cztery błyszczące cienie z których według mnie nie wyczarujemy żadnego smoky eyes jak deklaruje producent. O pigmentacji nie ma co mówić bo jej praktycznie BRAK. Może na swachu mają jako tako pigment ale na oku pozostawia wiele do życzenia.

OPAKOWNIE

Opakowanie jest dosyć słabe. Jest to tani plastik. Nadrukowany napis ściera się niesamowicie szybko bo już po kilku użyciach.

DODATEK

Dodatkiem jest pacynka. Jak wiadomo jest to gorsze od pędzelka jednak nie wszyscy go posiadają. Jak na zwykłą pacynkę jest w miarę dobrze wykonana.

Lepiej oszczędzić i kupić lepsze

Kupiłam w sumie z ciekawości, nie znam numeru ale była to wersja biały perłowy, różowy jasny z drobinkami, niby metaliczny brązowo- szary i ciemny fiolet. Jakość cieni bardzo slaba, słaba intensywność, nie trzymają sie na powiece. Dla mało wymagających, mogą być w porządku rozwiązaniem na szybko. Jednak ciemniejsze kolory robią plamy. Wydaje mi sie że lepszym rozwiązaniem jest kupić pojedyncze cienie lepszej jakości, które również będą w podobnej cenie.

Tanie, ale jakość marna

Posiadam wersję 402. I najbardziej lubiłam matowy fioletowy cień.
Jednak co do samej jakości to jest ona słaba. Cienie się osypują niemiłosiernie, słabo na pigmentowane i są bardzo nietrwałe. Nie polecam, lepiej dołożyć parę złotych i kupić inne, lepszej jakości cienie.

mieszane uczucia

Kupiłam skuszona niską ceną, która jest największym atutem kosmetyku. Wybór i dobór kolorów jest fajny i zdaje się obiecywać, że makijaż oczu będzie robił wrażenie. Niestety, kosmetyk jest wybitnie nietrwały i po2-3 godzinach na powiekach nie widać dosłownie nic, a szkoda.

Nic specjalnego

Kupiłam tą paletkę jakieś 2 lata temu w Lidlu, gdy zaczynałam swoją przygodę z makijażem. Posiadam wersję kolorystyczną 403 Smoky Brown Eyes. Paletka jest śmiesznie tania. Nie powala ona pigmentem i trzeba się namachać pędzlem, żeby było cokolwiek widać.. Raczej nie nadaje się do Smoky eyes jak obiecał producent. Cienie osypują się, a pod koniec dnia niewiele ich zostaje na oku. Opakowanie zrobione ze słabej jakości plastiku. Niestety... Jaka cena taka jakość.

Straszne

Kupiłam, bo były bardzo tanie, a ładne kolory. Niestety ich pigmentacja jest dosłownie na poziomie zerowym. Nadają się dla małych dziewczynek jako zabawki...

takie średnie

Mają ładne kolory, dobrze sie aplikują, rozcierają. Niestety obsypują się i są bardzo nietrwałe. Szybko zbierają się w załamaniu powieki, przez co wygląda to źle.