AA, AA Cera Naczynkowa, 3 w 1 mleczko, tonik i płyn do demakijażu (nowa wersja)

AA, AA Cera Naczynkowa, 3 w 1 mleczko, tonik i płyn do demakijażu (nowa wersja)

Preparat Oceanic AA Cera Naczynkowa 3 w 1o do delikatnej, kremowej konsystencji usuwa makijaż, oczyszcza, tonizuje i nawilża skórę. Wzbogacony o wyciąg z kasztanowca działa ochronnie na naczynia krwionośne. Alantoina i D - pantenol łagodzą podrażnienia.
3 w 1 mleczko, tonik i płyn do demakijażu Oceanic testowane dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Nie zawiera kompozycji zapachowej. Nie zawiera barwników. Nie powoduje podrażnienia spojówek. Nie zawiera parabenów. pH neutralne dla skóry.

Dobre

Kupiłam je jakiś czas temu w Rossmannie na promocji. Mleczko jest bardzo wydajne, nie podrażnia. Konsystencja mi odpowiada. Zapach neutralny. Jeżeli chodzi o demakijaż to radzi sobie prawie zawsze. I za to prawie odjęłam 1 gwiazdkę. Poza tym ok.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Świetny kosmetyk

To preparat, który teoretycznie ma zastępować mleczko, tonik i płyn micelarny, jak jednak traktuję go jako po prostu mleczko.
Ma gęstą konsystencję, nie spływa po dłoni ani z twarzy. Nie zawiera barwników ani substancji zapachowych - niełatwo dostać taki kosmetyk w niskiej cenie.
I co najważniejsze: nie podrażnia cery, sprawdził się u mnie nawet po głębokim złuszczaniu, kiedy wszystko piekło i szczypało.
Oczyszcza skórę i usuwa makijaż równie skutecznie jak inne mleczka, nigdy nie miałam takiego, które by mnie nie "umyło".
Jest wydajne, a używam go dosyć obficie.

Ilość zużytych opakowań: ok. 3/4