Babydream, Wasch - und Duschcreme (Kremowy żel do kąpieli (nowa wersja))

Babydream, Wasch - und Duschcreme (Kremowy żel do kąpieli (nowa wersja))

Babydream kremowy żel do kąpieli i pod prysznic zawiera łagodne substancje myjące bez mydła, dzięki którym oczyszcza skórę. Zawiera: aloes i glicerynę. Aloes pielęgnuje skórę i przyczynia się do zrównoważenia jej gospodarki wodnej. Gliceryna pomaga w nawilżaniu skóry.
Żel Babydream Wasch - und Duschcreme jest idealny również dla wrażliwej skóry dorosłych.
Produkt gwarantowanej jakości:
- nie zawiera barwników ani substancji konserwujących,
- nie zawiera oleju mineralnego ani oleju parafinowego,
- ma pH neutralne dla skóry,
- jego tolerancja przez skórę jest potwierdzona dermatologicznie.

Dobry.

Żel bardzo dobrze się sprawdza dla dzieci. Ma fają konsystencję, ładny i delikatny zapach. Niedrogi, ale przy tym wydajny, dobrze się pieni i oczyszcza. Jest to łagodny żel, który nie podrażnia skóry, delikatnie ją nawilża. Nie zauważyłam chyba żadnych minusów, chętnie kupiłabym go ponownie.

babydream

Witam, jestem alergikiem i nie mogę używać zwyczajnych żeli pod prysznic, które posiadają w swoim składzie SLS, dermatolog doradził mi spróbowanie produktu przeznaczonego dla dzieci, od kilku miesięcy używam kremowego żelu do kąpieli firmy babydream i jestem bardzo zadowolona. Jest delikatny, nie podrażnia skóry. Nie zamienie go na nic innego :) Pozdrawiam, AleZuc- szukasz inspiracji modowych, zajrzyj na mojego bloga www.alezuc.pl

Żel Babydream

Żel do kąpieli używam do mycia moich dzieci. Do tej pory jestem bardzo zadowolona z konsystencji żelu i wydajności. Jest łagodny i delikatny dla skóry moich dzieci, dobrze się pieni co lubią moje dzieci. Do tego cena jest bardzo przystępna. Jedyne co był chciała żeby poprawić w tym kosmetyku to zapach.

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Super

Naprawdę, nie mam się do czego przyczepić. Produkt jest uniwersalny - używam go do mycia całego ciała i włosów. Nie podrażnia skóry, nie zawiera SLSów, ma świetne opakowanie z pompką, jest wydajny i w dobrej cenie. Odrobinę nie odpowiada mi zapach, ale ciężko wymagać żeby produkt dla dzieci ładnie pachniał więc przymykam oko i cieszę się z użytkowania:)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego 500ml

Świetny!

Jest dobry, jak zresztą, wg. mnie, każdy produkt babydream. Kupiła mi go mama, którą poprosiłam o żel do ciała i włosów. Co prawda słabo nadawał się do włosów (próbowałam!), bo strasznie je plątał, ale nie miałam mu tego za złe, bo przecież nigdzie nie było obiecane, że i do nich się sprawdzi. Nie zawiodłam się. Jest bardzo delikatny, nie ma zbędnych składników, których nie lubi moja alergiczna skóra z azs. Jedyny minus to opakowanie, z którego niekoniecznie da się wycisnąć cały produkt do końca i brak pompki, która wiele by ułatwiła. :)

Używam tego produktu od: Dwa tygodnie to była góra. Szybko kończą mi się takie produkty.
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam jedno opakowanie, jak pisałam, nie do końca wszystko dało się wycisnąć.

jestem na tak

lubie dzieciece kosmetyki , ze wzgledu na ich łagodnosc oraz zapachy tak miłe dla mojego nosa.
Ż el kupiła jako nowosc za nicałe 5 zł i nie zawodłam sie.
Bardzo łagodny składem,neutralny dla skory, konsystencja jakby kremowo-olejkowa, dziwna ale bardzo przyjemna.
Zapcha typowy dla linii Babydream, delikatny ale wyczuwalny, kremowo-pudrowy, jak najbardziej mój.

Wydajny, ładnie sie pieni, mimo braku SLS dobrze oczyszcza skore nie wysuszajac przy tym ani odrobine.. Chetnie odkupie kolejne opakowania. Niby \'\'nic\'\' a jednak juz wiem ze mi sie nie znudzi.
Warto wyprobowac . Uniwersalny, tani, łgodny.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno 300 ml

dziecie uczula

Żel kupiłam z myślą o córeczce. Malutka jest bardzo wrażliwa na kosmetyczną chemię i trudno znaleźć jej odpowiedni kosmetyk.
Żel niestety ją uczulił. Pojawiła się wysypka.

Tak więc, jak niemal każdy kosmetyk, który Małej nie podpasował żel wylądował u mnie.
Kosmetyk zamknięty jest w solidnym opakowaniu, które mi osobiście podoba się średnio.
Żel ma dość gęstą konsystencję i intensywny zapach (który posądzam za uczulenie córki). Jak na kosmetyk bez SLS pieni się bardzo obficie. Myje dobrze, mnie nie uczulił. Skóra po jego użyciu nie wymaga natychmiastowo balsamu.

Jest to jeden z tańszych, o ile nie najtańszy żel pod prysznic bez SLS jaki udało mi się kupić, więc możliwe, że jeszcze do mnie trafi, jednak na pewno nie użyje go moja córka. Dla starszych jest ok.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

zachwyt

Mleczko kupilam zachecona dobra cena (na promocji niewiele ponad 5 zl).
Jest to produkt o dosc gestej konsystencji, jednak dobrze sie rozprowadza i jest wydajne, niewielka ilosc wystarczy zeby sie namydlic.
Dzialanie jest duzo lepsze niz sie spodziwalam. Dobrze myje, nie wysusza skory i swietnie nawilza. Nawet bez balsamu po kapieli skora jest gladka i nawilzona.
Zapach produktu jest bardzo przyjemny, slodkawo-pudrowy, ale bez przesady.
Opakowanie jest wygodne, wyjmowanie resztek produktu nie sprawa trudosci.

Na pewno do niego wroce.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Krem w czystej postaci :D

Dużym atrybutem tego, ŻELU jest brak SLS. Wydaje mi się jednak, że żelowa konsystencja powinna bardziej nawilżać.
Plusy:
-bez SLS
-do mycia całego ciała, twarzy i higieny intymnej
-bardzo miła konsystencja żel-balsam :)
-delikatny zapach :)
-zero podrażnień, nawet jak dostał się do oka
-wydajny i tani!
Minusy:
-oczekiwałam, większego nawilżenia
Tani, dobry żel do kąpieli i pod prysznic :)

Ilość zużytych opakowań: 1 standart

Naprawdę kremowy

Używam kosmetyku osobiście.

Żel zgodnie z nazwą (co wcale nie jest regułą) jest naprawdę kremowy. Ma bardzo gęstą konsystencję, aż ciężko wypływa z butelki. Dobrze się pieni, chociaż oczywiście nie tak, jak żele zawierające SLESy, piana jest bardziej zbita. Mniej wysusza skórę, ale i tak muszę posmarować się balsamem. Wydaje mi się trochę mało wydajny i niespecjalnie odpowiada mi jego zapach.
Ale generalnie, jeśli ktoś poszukuje kosmetyku bez SLESów (a ten także nie ma substancji barwiących), to ten będzie jednym z najtańszych.

Używam tego produktu od: 3,5 tygodnia