SVR, Serum Anti - Age Liftant (Serum liftingujące do twarzy)

SVR, Serum Anti - Age Liftant (Serum liftingujące do twarzy)

Składniki aktywne SVR, Serum Anti - Age Liftant serum liftingującego do twarz: Opatentowana Technologia Komórek Macierzystych, glicyna, ekstrakt z sezamu.
Serum SVR ujędrnia skórę i długotrwale redukuje zmarszczki. Chroni i wzmacnia komórki macierzyste.
Wskazania: zmarszczki mimiczne, utrata jędrności skóry. Każdy rodzaj skóry, również skóra wrażliwa. Może być zalecany przez lekarza jako uzupełnienie zabiegów medycyny estetycznej.Skóra po 35 roku życia. Stosowanie SVR, Serum Anti - Age Liftant powoduje, że zmarszczki mimiczne stają się mniej zaznaczone, a skóra staje się widocznie ujędrniona i młodsza.

w sumie to nic nie robi

Bardzo lubię produkty SVR i ten kupiłam z czystej ciekawości. Niestety bardzo mnie zawiódł.

Liczyłam, że poprawi ujędrnienie a tu nic, co do zmarszczek to wiadomo, że żaden krem ich nie zlikwiduje. Najgorszej jest to, że serum dla 35+ powinno dość dobrze nawilżać, a to niestety przesusza.

Plusy:
-opakowanie z pompką, widać kiedy produkt się kończy
-dostępność
-wydajność
-nie uczula
-nie zapycha
-szybko się wchłania

Minusy:
-cena ( nie wspólgra z jakością)
-nie nawilża
-niestety przesusza
-ściąga cerę
-niezbyt przyjemny zapach
-kiedy produktu zostaje około 1/4 pojemności jest problem z jego wyciągnięciem, pompka już nie daje rady, palucha ciężko włożyć
-nie zauważyłam żadnego działania
-może podrażniać wrażliwą cerę

Niestety w połowie opakowania używanie tego serum było dla mnie traumą. Cera się buntowała, była przesuszona, a efektów nie było widać. Jednak podziękuję mu i raczej więcej się nie zobaczymy. Zostanę przy innych produktach SVR, które bardzo lubię.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.