Garnier, Miracle Cream Noc, Krem przeciwzmarszczkowy na noc

Garnier, Miracle Cream Noc, Krem przeciwzmarszczkowy na noc

Miracle Cream Noc Garnier przeciwzmarszczkowy to krem na noc, który daje efekt metamorfozy skóry natychmiast po przebudzeniu i noc po nocy.
Składniki kremu Garnier:
- LHA (Lipohydroksykwas) - nadaje skórze promienny wygląd,
- adenozyna - pomaga zwalczyć oznaki starzenia się skóry spowodowane zmęczeniem,
- ekstrakt z albicji - zwalcza oznaki zmęczenia, pomaga eliminować ziemistość skóry oraz wygładza
- kwas hialuronowy - nawilża skórę,
- ekstrakt z ruszczyka - pobudza mikrokrążenie skóry,
- olejek jojoba - pomaga wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry,
- olejek lawandynowy - esencja o właściwościach ,przeciwzmarszczkowych i ułatwiający sen.

na noc
w słoiczku
Struktura
bogate
krem
50 – 100ml

Najgorszy krem ever!

Najgorszy krem jaki kiedykolwiek stosowalam.
Cale szczescie, ze otrzymalam go w prezencie, a nie kupilam, wiec z najwieksza radoscia wyrzucialm do kosza.

dla mnie genialny

Moje najnowsze odkrycie- urzeka mnie delikatny zapach i aksamitna, budyniowa konsystencja. Uczucia zapychania nie stwierdziłam, za to - mimo, że śpię dość krótko- budzę się z buzią bez śladów niewyspania, wręcz rozświetloną. Mam 42 lata i krem jest dla mnie idealny- niezbyt lekki, ale i nie obciąża. Chyba polubimy się na dłużej

Nawilżenie na noc

Krem bardzo nawilża, skóra po nim jest wygładzona, miękka w dotyku. Nie zapycha, radzi sobie z suchymi skórkami, szybko się wchłania i dodatkowo pięknie pachnie. Przyjemna struktura, łatwa aplikacja.

Garnier ma u mnie od teraz minusa

Za ten krem Garnier traci w moich oczach. Po Aqua Bomb sięgnęłam po ten specyfik. Żałuje okropnie bo jeszcze nie spotkałam kremu który by mnie zapchał bardziej niż ten. To koszmar. Cała buzia wysypana. A co najgorsze to nawet policzki:( nie warty uwagi bo wogóle nie zauważyłam nawilżenia. Odrobinę wygładza. Ale za jaką cenę? Za cenę gęby całej w syfach. Nigdy więcej nie kupię już kremu bo ktoś zachwala ze znajomych. Bo na topie. Bo mało sztuk na półce. Teraz będę tygodniami walczyć z wysypem. Nie polecam i ostrzegam. Amen.

Dramat ...

Nie wiem skąd zachwyty na temat tego kremu. To typowy zapychacz ! Śmierdzi alkoholem a konsystencja od razu narzuca skojarzenia z silokonem i niestety wszystko się zgadza. Skład okropny. Dałam mu szansę , bo nie zawsze taki skład decyduje o tym ze kosmetyk jest kiepski. Niestety wielki zawód ! Krem nie robi nic oprócz zapychania. Zero regeneracji , zero efektów. Oprócz tego plastikowe tandetne opakowanie-wstyd w dobie eko.
Wielki zawód ...

Jeden z najgorszych kremów z jakimi miałam styczność.

Jak zwykle kupiłam produkt pod wpływem bardzo dobrych opinii na jego temat. Skusiłam się, gdyż skończyła mi się wieczorna pielęgnacja. To jedyny kosmetyk, który wówczas zmieniłam.. Więc wszelkie winy.. Jego wina.
Opakowanie jest zgrabne, a sama formuła kremu przyjemna. Lekko żelowa, niezbyt treściwa. Niestety po otwarciu kremu.. Zapach.. TRAGEDIA! Nie czułam już dawno tak obrzydliwej woni.
Jednak nie zraziłam się, zatkałam nos i nałożyłam krem na twarz. Pierwsze kilka użyć - wszystko było ok. Krem wchłaniał się, chociaż jakby na mnie nie działał. Nie nawilżał.. Choć w minimalnym stopniu. Kolejne użycia przyniosły katastrofę. Po pierwsze - zapchał mnie. Na mojej twarzy pojawiło się wiele wykwitów, których pozbywałam się już od miesięcy. Po drugie, zaczął mi się rolować. Jakby nie wchłaniał się w skórę. Jakby na niej zostawał, nie przyklejając się nawet do niej. I co gorsza, skóra była podrażniona. Swędząca. Nie miałam żadnych zaczerwienień, większej reakcji alergicznej.
Tak czy siak. Ja go ABSOLUTNIE NIE POLECAM.
Jego zapach to wyłącznie szczyt góry lodowej.

Uwaga! Może uczulać

Jestem bardzo zawiedziona tym kremem. Sama konsystencja budyniu do mnie nie przemawia. Krem ma niemiły zapach i mnie uczulał. Po przespanej nocy z kremem pojawiały się czerwone plamy. Jako, że używam zamiennie kilku kremów, dopiero po jakimś czasie domyśliłam się, że to od niego. Jeśli chodzi o efekty- nie widzę kompletnie żadnych. Lepiej działa Bambino dla dzieci.

genialny

Moja skóra zasypia ze mną zrelaksowana i nawilżone. krem bardzo ładnie pachnie i ma miłą konsystencję. A przede wszystkim działanie mnie przekonało. Produkt nawilża, wygładza. Jestem zachwycona. Kończę już drugie opakowanie- polecam .

Noc bez tego kremu to noc stracona :)

Świetny krem jeden z najlepszych na noc jakie miałam. Używam wersji niemieckiej - ma 'lepszy' zapach i wydaje mi się że lepiej działa.
Buzia rano jest promienna i wypoczeta.

Jeden z ulubionych nawilżaczo-rozświetlaczy

Miracle Sleeping Cream spisał się zaskakująco dobrze, chociaż mimo entuzjastycznych recenzji byłam do niego sceptycznie nastawiona. Coś w nim rzeczywiście jest - po wieczornej aplikacji budzę się rano z idealnie nawilżoną, promienną cerą o zwężonych porach i jednolitym kolorycie. Nie spodziewałam się tak spektakularnych efektów po niedrogim kremie z drogerii. Uwielbiam go za działanie nawilżające i rozświetlające oraz przyjemną, budyniową konsystencję, przeszkadza mi natomiast dość intensywny zapach. Nie odniosę się jednak do jego rzekomych właściwości przeciwzmarszczkowych, ponieważ w pielęgnacji przeciwstarzeniowej uznaję tylko kremy apteczne lub górnopółkowe.

Magiczna noc:-)

Po regularnym stosowaniu kremu Miracle Cream moja cera bardzo mocno się nawilżyła. Jest gładka w dotyku. Dodatkowo po przebudzeniu wygląda na promienną i odżywioną.
Zapach kremu jest bardzo delikatny, konsystencja idealna- krem momentalnie się wchłania. Polecam!

wyrazne efekty za niewielką cene

Mój ulubiony krem na noc, próbowałam wielu ale zostałam przy tym. Rzeczywiście da się zauwarzyć efekt metamorfozy skóry. Wstajesz rano i widzisz wyraznie odżywioną i promienną skórę, już po pierwszym użyciu byłam pozytywnie zaskoczona :) znikają drobne niedoskonałości i skóra jest mega nawilżona, a po dłuższym i regularnym stosowaniu cera przestaje się przesuszać a drobne zmarszczki mimiczne całkiem znikają ! :)