Garnier, NEO, Fragrance Free, Dezodorant antyperspiracyjny w suchym kremie

Garnier, NEO, Fragrance Free, Dezodorant antyperspiracyjny w suchym kremie

Sprawdź ceny produktu

Pierwszy antyperspirant od Garniera BEO Fragrancee Free o formule suchego kremu zawierający 80% składników pielęgnacyjnych, by chronić delikatną skórę pod pachami.
Bez substancji zapachowych - czysta ochrona.

ochronne
bezzapachowa
<50ml

Nie działa :(

Od antyperspirantów właściwie oczekuję tylko jednego: mają skutecznie hamować pocenie pod pachami. Druga zaleta, której szukam, to możliwie neutralny zapach lub jego brak. To właśnie brak zapachu skusił mnie do zakupu Garniera, liczyłam też na to, że będzie się wchłaniał lepiej niż typowe dezodoranty w kulkach.
Garnier generalnie wygląda estetycznie, nie ma zapachu, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania. Niestety niewystarczająco hamuje wydzielanie potu. U mnie sprawdza się tylko w te dni, gdy wiem, że cały czas jestem w domu i wykonuję średnio intensywne prace domowe lub po prostu odpoczywam. Takie dni zdarzają mi się jednak bardzo rzadko ;) Kolejna wada jest taka, że gdy już się spocę, pojawia się charakterystyczny, nieprzyjemny zapach potu - a więc Garnier nie działa nawet jak zwykły dezodorant...
Innymi słowy - ten produkt mocno mnie zawiódł i na pewno go więcej nie kupię.

Używam na zmianę z Ziają

Moja skóra szybko się przyzwyczaja do kosmetyków, więc po 1 opakowaniu kupuję inny- do tego wracam co 2-3 miesiące.
Trzeba go nałożyć na suche, umyte pachy i poczekać aż wyschnie- wtedy naprawdę działa,
delikatny zapach,
nie brudzi ubrań,

minus:
opakowanie- zawsze pod koniec je rozcinam by wydobyć resztki.

Nie przepadam za dezodorantmai w kremach, ale ten ma same plusy:
+ naprawde dziala
+ bezzapachowy
+ wydajny
+ tani - cena ok.10pln w promocji (a jest dosyc czesto %)

Jedyny minus to opakowanie, przy koncowce ciezko wydobyc pozostalosc kosmetyku

Używam tego produktu od: ok.6m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2 (40ml)

Porażka.

Zawiodłam się bardzo.

Minusy:
- nie działa
- denerwujący zapach
- niewydajny
- opakowanie okropne, nie można wydobyć wszystkiego

Plusów brak.

Niweluje nieprzyjemny zapach potu

Do zakupu skłoniło mnie ładne opakowanie antypersprantu, marka, a także ciekawość.
Antyperspirant spełnia moje podstawowe wymagania - niweluje nieprzyjemny zapach potu, nie pozostawia śladów na ubraniach i skórze.
Jest bardzo wygodny w użyciu. Po aplikacji rano, działa przez cały dzień.
Najważniejsze jest to, że nie uczula mojej delikatnej skóry.
Używam go od niedawna, ale myślę, że kiedyś jeszcze wypróbuje innego antyperspirantu z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Pielęgnacyjnie bardzo dobry :)

Zgadzam się z wcześniejszymi recenzjami, że w działalniu pielęgnacyjnym ten antyperspirant jest bardzo dobry, a na tym najbardziej mi zależało.

Spełnia zapewnienia producenta jeśli chodzi o :
+ regenaracje i miękkość skóry,
+ niewidoczność na skórze i ubraniach.

Dodatkowo:
+ nie uczulił i nie wywołał swędzenia pod pachami.
+ jest wydajny,

Pielęgnacyjnie poprawił stan mojej skóry pod pachami z czgo jestem najbardziej zadowolona ;)

Co do właściwości intensywnej ochrony przed potem, nie mogę powiedzieć że się nie sprawdził bo u mnie działanie było powiedzmy w granicach normy. Pamiętajmy, że każda z nas różnie się poci i potrzebuje różnej ochrony, ja z potem nie mam dużych problemów. Działanie anty- tego Garniera nie jakieś super genialne, ale też nie tragiczne (z pewnością nie jest to obiecywane 48h :D).

Gdybym miała kupić kolejne opakowanie to może nie koniecznie będzie to &quot;fragrance-free&quot;, ale jakiś inny rodzaj z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

nie działa

dezodorant ma miłą, kremową formułę,
nie wysusza, może nawet trochę nawilża,
ale nie działa!
nie hamuje pocenia,
nie niweluje przykrego zapachu,
a do tego opakowanie jest nie wygodne w użyciu

Używam tego produktu od: kilka niemiłych aplikacji

Najgorszy antyperspirant

Używałam już naprawdę wielu antyperspirantów i żaden nie zapewniał mi 100% ochrony przed potem. Większość z tego typu produktów naprawdę działa u mnie jedynie do kilku aplikacji nowego produktu, później moja skóra się do nich przyzwyczaja.
Garnier Neo kusił mnie, odkąd pierwszy raz zobaczyłam go na drogeryjnej półce. W końcu udało mi się go kupić w promocji za 10zł, co w przypadku tego produktu i tak jest zawyżona cena.
Garnier Neo po prostu nie działa. Mało tego, wydaje mi się, że nawet wzmaga wydzielanie potu! Nawet podczas pierwszych aplikacji nie dał rady, uczucie wilgoci pod pachami pojawiało się nawet już kwadrans po aplikacji. Bubel nad bublami, nie polecam.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

nie dla mnie, niestety, a szkoda&#8230;

Bardzo przyjemnie się używało tego dezodorantu, ale niestety jego działanie nie jest najlepsze. Słabo chroni, raczej jego efekt jest krótkotrwały. Na pochwałę zasługuję natomiast za zapach i delikatność (łagodzi podrażnioną skórę np. po depilacji). Kosmetyk ma ciekawą konsystencję &#8211; kremową, ale niestety trochę brudzi ubranie, dlatego trzeba uważać. Jest dosyć wydajny, niewiele kosztuje. Można spróbować, ale raczej z ciekawości, bo prawdziwą ochronę zapewniają wciąż antyprespiranty w spray&#8230;.

Używam tego produktu od: marca 2015
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Bardziej krem niż antyperspirant

Antyperspiranty nie mają ze mną łatwego życia, a odkąd używam blokera, to już w ogóle ;)
Pocę się dość mocno, muszę zawsze czuć się sucho. Ponieważ chciałam rzetelnie przetestować Neo, zrezygnowałam z blokera. Niestety solo nie dał rady, zapewniał zbyt mała ochronę, rozumiem, gdyby dał plamę podczas ćwiczeń, upału itp. Ale niestety zawiódł w normalnych okolicznościach, dom-praca, a pracę mam siedzącą. Krótko podsumowując, dla mnie jako antyperspirant jest za słaby.

Za to jest świetny jako balsam po depilacji skóry pod pachami, świetnie nawilża i łagodzi.
Nie spodobała mi się też forma aplikacji, aplikator nie jest zbyt wygodny, krem jest tępy, ciężko go rozsmarować, trzeba to jest zrobić palcami. Szybko schnie, skóra po nałożeniu jest sucha, nie brudzi ubrań, nie zostawia śladów.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Jako antyperspirant nie do końca się sprawdził, ale..

Miałam okazję przetestować antyperspirant Garnier, NEO, Fragrance Free i muszę stwierdzić, iż zapewnienia o 48 h ochronie nie do końca sprawdziły się. W moim przypadku o wiele lepiej poradził sobie w połączeniu ze zwykłym dezodorantem. Dzięki temu połączeniu miałam zapewnione uczucie świeżości przez dobre kilka godzin.

Natomiast jeśli chodzi o nawilżenie to spokojnie mogę stwierdzić, że poradził sobie bardzo dobrze. Moja skóra często była przesuszona oraz skłonna do podrażnień po depilacji. Dlatego nie mogę odmówić mu tego, że po nim jest bardzo przyjemnie nawilżona.

Również opakowanie mi się bardzo podoba - jest podręczne, bez problemu zmieści się w torebce, nie zajmując dużo miejsca.

Używam tego produktu od: kilku dni