Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Mokosh Cosmetics, 100% olejek lawendowy

Mokosh Cosmetics, 100% olejek lawendowy

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Pojemność 10 ml
Cena 21,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Olejek eteryczny z lawendy Mokosh Cosmetics wpływa pozytywnie na układ limbiczny, szczególnie na jądro migdałowe i hipokamp, wykazując działanie antystresowe. Główny składnik olejku – linalol – hamuje powinowactwo acetylocholinowe i blokuje kanały jonowe, dzięki czemu ułatwia zasypianie i działa uspokajająco.
Wykorzystanie olejku lawendowego w aromaterapii: kąpiel, aromatyzacja powietrza, masaż i okłady przy schorzeniach grzybiczych, ponieważ olejek hamuje wzrost zarodników grzybów.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Rewelacja

Właśnie skończyłam ten olejek i jak dla mnie rewelacyjnie się sprawdzał. Przede wszystkim stosowałam go do masażu w czasie kąpieli, wlewałam jakieś 5,6 kropli i tyle wystarczało, aby olej doskonale nawilżył ciało. Ma też świetny naturalny zapach, nie jest on sztuczny jak większość produktów o zapachu lawendy, które można nabyć w zwykłej drogerii. Najtaniej go można kupić na skarbiecnatury.pl mają tam też inne produkty firmy mokosh i sprawdzały mi bardzo dobrze. Na pewno ten olejek wyląduje ponownie w mojej kosmetyczce.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Zdecydowanie prawdziwa lawenda.

Olejek lawendowy jest dla mnie idealny do aromatyzacji pomieszczeń i do peelingu stóp i dłoni z solą jodowo-bromową marki Mokosh. Przede wszystkim jest on bardzo intensywny (ze względu na 100% stężenie) dlatego też zapach na skórze pozostaje na długo. Podczas palenia w kominku również jest mocny, ale później ta woń się rozprzestrzenia i łagodnieje. Lubię lawendę ponieważ wydaje mi się prostym i lekkim zapachem, idealnie pasującym do domowych kątów. W przypadku tego olejku eterycznego czuję lawendę idealną.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  7
  produktów

  30
  recenzji

  297
  pochwał

  10,00

 2. 2

  18
  produktów

  38
  recenzji

  264
  pochwał

  9,47

 3. 3

  19
  produktów

  24
  recenzji

  229
  pochwał

  7,85

Zobacz cały ranking