Wibo, Quattro Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek)

Wibo, Quattro Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 3,5 g

Wibo Quattro Eyeshadow to zestaw kompaktowych cieni do powiek z jedwabiem i kolagenem.
Drobna i delikatna formuła zapobiega osypywaniu się i rozmazywaniu.
Specjalnie dobrana kolorystyka z pewnością doskonale wpisze się w trendy wiosennego makijażu.
Dzięki niej nasze spojrzenie nabierze wyrazistości i blasku.
Poczwórne cienie Wibo są dostępne w 6 najmodniejszych zestawach kolorystycznych.

niekoniecznie dla mnie

Wyglądają ładnie, mają ciekawe kompozycje kolorów, ale to zupełnie nie moja bajka, czuję niedosyt..

Opakowanie - 4 cienie zamknięte w małej, zgrabnej, dobrze wykonanej 'paletce'. Ładnie się prezentują, nie boje się jej wrzucić do torebki.

Efekty - słabe. Cienie na pewno nie będą dobre dla osób które na co dzień pracują z innymi firmami i są raczej doświadczone w temacie. Bez względu czy użyje bazy, czy też nie, ciężko jest z nich wykrzesać tak dobry pigment jakiego można się spodziewać po tych pięknych intensywnych kolorach w zestawie. Ciężko się z nimi pracuje, pigment poza tym że jest słaby, wytrąca się jeszcze bardziej przy blendowaniu co tez nie idzie najlepiej. O ile cienie się całkiem fajnie rozcierają pojedynczo, to przy użyciu kilka kolorów, robi się jedna, wielka plama. Dodatkowo strasznie się osypują..

Dość słabe dla wymagajacych

Cienie ładnie się prezentują w opakowaniu do wyboru mamy zestawy z 4 cieniami w środku. Niestety nadają się dla osób które nie wymagają od makijażu i produktów których używają jakiś rewelacji. Te cienie nie wyglądają ładnie na powiece osypują się a z niektórymi bazami pod cienie nie współgrają więc efekt końcowy to tragedia. Cena za ten produkt troszkę zawyżona .

Cień do powiek

Jak na swoja cenę dobry odnośnie trwałości i konsystencji. Bardzo wydajne. Używamy jedynie dwóch odcieni z paletki. Mam je od miesiaca, Dzien w Dzien zużyłam i mam około polowe opakowania. Nie kruszy się bardzo.

słabe

Cienie są dobrze na pigmentowane. To tylko w opakowaniu. Lecz na powiekach stają się nie plastyczne. Po nałożeniu mojej bazy z kobo nie mogłam ich rozetrzeć. Efekt wyglądał kosmicznie i tragicznie. Po prostu jakbym cofnęła się do lat 2000 kiedy panował taki makijaż oka. Strasznie się osypują na powiekach. Są trochę tak jakby suche. Jedynym plusem jaki widzę w nich jest to gama kolorystyczna i sposób jej skomponowania w pudełeczku. Dość łatwo je zmywam płynem micelarnym.
Pudełko i jego wygląd są przepięknie zaprojektowane. Kombinacja cieni jako puzzli to świetny efekt wizualny. Ale niestety jeden puzzel się odkleił i lata sobie po pudełku. Po kilkunastu miesiącach użytkowania nie zauważyłam by jakoś specjalnie się zniszczyło lub połamało. Jest dość wytrzymałe.
Raczej ponownie się na nie nie skuszę. Wolę za tą cenę dołożyć kilka złotówek i kupić paletkę z catrice. Ale nadal mam chęć by zakupić jakąś większą paletkę od wibo. Chociaż boję się że mogła by być nie wypałem.

Cienie..

Cienie kupiłam już jakiś czas temu. Malutkie, wygodne opakowanie. Kolorystyka cieni, która przypadła mi do gustu. Niestety efekt na powiece nie był zbyt dobry. Pigmentacja ok ale kolor na powiece jest dość sztuczny.

Fajne

Mam kolorek numer 1. Oprócz tego, że cienie bardzo się osypują a kolor czarny ciężko potem zmazać to byłyby naprawdę super. Bardzo podobają mi się odcienie, można zrobić piękny i mocny makijaż wieczorowy. Niestety cienie ważne tylko 6 m, potem nadają się do wyrzucenia.

Porażka

Jeden z większych bubli wydanych przez firmę Wibo. Skuszona ślicznymi kolorami i możliwość zrobienia kilku wariacji czterema cieniami kupiłam.
Nieważne czy nakładane pędzlem czy palcem cienie praktycznie nie są widoczne na powiece. Osypują się, nie da się ich blendować, a nawet jak uda sie coś zrobić to po godzinie robi się misz-masz i całą powiekę dominuje jeden kolor. Jedyny plus to niewielkie i trwałe opakowanie.

niestety nie mój typ:(

cienie bez szału za taką cenę spodziewałam się jednak czegoś lepszego cienie nie są trwałe kolory w opakowaniu ładne ale na powiece nie za bardzo są widoczne:(w ciągu dnia trzeba je poprawiać,trochę się osypują

Średnie

Cienie bez żadnych emocji. Niestety osypują się i są zbyt perłowe. Nie wygląda to ładnie na powiece i niestety trwałością również nie powala. Nie jestem zachwycona ani zadowolona. Bardzo szybko zciera się z oka.

Szaro to widzę.

Jestem w posiadaniu szarej wersji. Kupiłam, ponieważ nie wiedziałam czy takie odcienie będą mi pasować. Do tej pory celowałam w złoto i beże.
Cienie są bardzo słabej jakości. Marna pigmentacja, osypywanie. Dwa największe grzechy jakie mogą popełnić cienie. Tworzą szarawe plamy. Źle się ze sobą łączą. No cóż muszę poszukać innych szarości, bo dalej nie wiem czy mi pasują, czy nie.

Nie

Były to moje pierwsze cienie do powiek. Mam wersję z szarościami, która zawiera kolory: matowy czarny, biały, srebrny i ciemny szary (z drobinkami). Pigmentacja cieni jest fatalna, osypują się i nie wytrzymują na powiekach nawet 2 godzin. Mam je do dziś, bo czarnego matu używam do brwi a pozostałe używam bardzo rzadko i trzymam ten cień w kosmetyczce bardziej z sentymentu.

przeciętne

Cienie mają ładne zestawienie kolorystyczne. Kupiłam Nr 2 czyli biały, połyskujący różowy, brązowy i brudny, ładne połyskujący szary. Ciemne cienie z paletki nadają się do ładnego smokey eyes. Bały nie spełnia swojej roboty, mam tańsze i lepsze białe cienie, które dla odmiany widać. Opakowanie ładne, dość solidne. Brak aplikatora. Jeśli ktoś zaczyna swoją przygodę z cieniami i blendowaniem to polecam. Jeśli ktoś woli wydać więcej, ale na coś porządnego to nie ta firma.