Astor, Quick & Shine Nail Polish (Lakier do paznokci)

Astor, Quick & Shine Nail Polish (Lakier do paznokci)

Ekspercka formuła nowego lakieru do paznokci Quick & Shine Astor zapewnia wibrujący kolor bez skazy, nie pozostawia smug i wysycha w ciągu 45 sekund. Rewolucyjna technologia jednej warstwy i wysokiego połysku jest dostępna w 23 intrygujących kolorach, które zmienią kobiecy look w mgnieniu oka.
Lakiery Astor Quick & Shine oferują szybkoschnące formuły z wysokim połyskiem, niezwykle praktyczne i łatwe w noszeniu. Zapracowane, nowoczesne kobiety będą zachwycone pędzelkiem, który nie pozostawia smug i pokrywa paznokcie niesamowitym kolorem już za jednym pociągnięciem.
Lakiery Astor dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej.

❤️

Najlepsze drogeryjna lakiery jakie znam . Szybki i wygodny manicure , trwały o pięknym kolorze - tak mogę opisać moje paznokcie po użyciu tego lakieru . Co najważniejsze nie gęstnieje w flakoniku . Koleystyka tez niczego sobie , chociaż mogliby ja rozszerzyć

Najszybciej schnący

Lakier, który schnie błyskawicznie. Wielokrotnie malowałam paznokcie wieczorem i rano były świeże, nie miały nawet cienia śladów "odbicia się" lakieru od poduszki. Gama kolorystyczna nie jest bardzo bogata, ale kolory są ponadczasowe. Pozostawia bardzo ładny połysk. Ma szeroki pędzelek, dzięki czemu aplikacja jest bardzo wygodna. Jak na tradycyjny lakier utrzymuje się dosyć długo. Ma bardzo przyjemną formułę, która ładnie schnie i nie pozostawia nieestetycznych "kreseczek" od pędzelka.

Bardzo lubię!

Produkt kupiłam jeszcze za czasów malowania paznokci zwykłymi lakierami.
Kupiłam kolor 502 jest bardzo ładny, w odcieniu brudnego, starego złota, z pięknymi drobinkami.
Lakier ma szeroki pędzelek, którym łatwo się maluję, bardzo szybko schnie.
Ze względu na to, że jest brokatowy, to jest gesty, ale w niczym to nie przeszkadza.
Do pełnego krycia spokojnie wystarcza 2 warstwy wytrzymuje spokojnie Ty dzień na paznokciach.
Ten kolor nadaje elegancji i szyku każdej stylizacji.
Obecnie nakładam to również na hybrydy!
Cena też jest w porządku

Szybko schnie!

Według producenta ma wysychać w 45 sekund, aż tak szybko chyba mu się nie udaje ale trzeba przyznać, że w porównaniu z innymi lakierami schnie całkiem szybko. Ma wygodny, nie za duży pędzelek który pozwala kilkoma pociągnięciami pokryć płytkę paznokcia. Buteleczka jest nie zbyt duża, ale lakieru wystarcza na wiele użyć. Jeśli chodzi o trwałość to też na plus jak na zwykły lakier. Nie odpryskuje, a jedynie po jakimś czasie zaczyna się ścierać z końcówek. Lubiłam go ale ostatnio przerzuciłam się na lakiery hybrydowe

bardzo fajny

Produkt jest szybkoschnący, wg producenta ma na wyschnięcie 45 sekund. Czy tyle mu to zajmuje to nie wiem, bo nie mierzyłam, ale tak, mogę przyznać, że bardzo mało czasu zajmuje mu wysychanie. Warunkiem jest oczywiście to żeby warstwy nie były bardzo grube. Kolor na paznokciach wygląda bardzo ładnie i praktycznie nie różni się od tego w buteleczce. Pędzelek ma bardzo fajny kształt, który pomaga w precyzyjnym malowaniu paznokci. Lakier dosyć długo utrzymuje się na paznokciach i nie zdziera się zbyt szybko. Jest on bardzo wydajny i nie gęstnieje szybko. Opakowanie jest ładne i solidnie wykonane i raczej nie ma szans zeby sie stłukło. Jestem z niego zadowolona.

Nie do przebicia

Lakiery Astor Quick & Shine ostatnio stały się moimi ulubionymi.

Mają szeroką gamę kolorów, a przede wszystkim mega szybko wysychają.
Ich trwałość też jest świetna - bez problemu trzymają się 3-4 dni.

Pędzelki mają duże, płaskie i zaokrąglone. Świetnie nakłada się nimi lakier i nie pozostawiają smug.

Od razu pokochałam te lakiery. Nic dodać, nic ująć :)

Najlepsze z moich lakierów :)

Dostałam dwa lakiery z tej serii w prezencie i ostatnio jak już maluję paznokcie, to tylko nimi :) Są super! Niestety nie mogę używać hybryd, a w zwyklych lakierach zawsze strasznie mnie denerwowało ich szybkie odpryskiwanie. Lakiery z Astora są bardzo trwałe - całe 2 dni warstewka jest nienaruszona, trzeciego dnia lekko przeciera się na końcówkach paznokci (co i tak nadal wygląda nieźle) - u mnie to rekord. Mam dwa pastelowe odcienie - jasną szarość i liliowy fiolet. Rozprowadzają się bardzo łatwo, szybko schną, dwie warstwy ładnie kryją. Te lakiery jak dla mnie nie mają żadnych wad :)

pałam miłościa wilką do koloru 608

Lakier ma przepiękny odcień pastelowego, chłodnego fioletu, bardzo wygodny pędzelek zaokrąglony na rogach (jak w lakierach The One Oriflame) i utrzymuje się na paznokciach około 4 dni, po tym czasie ściera się z końcówek. Większość drogeryjnych lakierów u mnie wytrzymuje 2 dni, mimo że wszytko robię w rękawiczkach. Nie smuży, nie odpryskuje i bardzo dobrze kryje. Faktycznie dość szybko schnie.

Dobry

Kolor 203(Into the Sunset). Lakier bardzo szybko zasycha. Dla jego lepszego utrzymania nakładam 2 warstwy.Na długich paznokciach utrzymuje się do 2 dni bez odprysków. Ma dość dużą gamę kolorów. Ma bardzo wygodny i szeroki pędzelek , co pozwala szybko rozprowadzić lakier po płytce paznokcia. Na promocji kupiłam go za około 12 złotych.

Mój ideał!!!

Trafiłam na niego przypadkiem i teraz już się z nim nie rozstaję. Ma wszystko, czego potrzebuję od lakieru.

+ piękne, głębokie kolory
+ szybciutko schnie
+ ładnie się błyszczy
+ nakładanie to sama przyjemność - dobra konsystencja
+ szeroki pędzelek
+ zwężony na końcu uchwyt/nakrętka - wygodnie się trzyma
+ nie robią się bomble
+ nie sciera się za szybko
+ nię kruszy się
+ dobrze kryje, przy umiejętnym nakładaniu wystarczy nawet 1 warstwa

Minusów brak!

Nie zdarzyło mi się jeszcze trafić na taki lakier, żebym nie miała do niego zastrzeżeń. A ten taki właśnie jest :)
Czasem stosuję go z top coatem z Wibo - polecem, efekt jest świetny.

Zostanie ze mną

Posiadam ten lakier w jasnym różu nude. Jest to bardzo ładny rozbielony róż, który jest świetną alternatywą dla nieco nudnego beżowego nude. Moim zdaniem to kolor tak niesamowicie elegancki, że z powodzeniem można używać na jakieś ważne uroczystości, chociażby na ślub. Buteleczka jest bardzo zgrabna, pędzelek odpowiednio gęsty na tyle, że nie smuży podczas malowania paznokci. Zdecydowanie trzeba użyć co najmniej dwóch warstw, choć ja używam trzech, dzięki czemu otrzymuję taki pełniejszy kolor różu. Lakier zdecydowanie należy do długotrwałych, jest jednym z najlepszych produktów drogeryjnych właśnie pod względem tego, jak długo utrzymuje się na paznokciach. U mnie to około 3 dni bez odprysków, potem ścierają się końcówki. To bardzo długo, bo przy moim trybie pracy przeciętnie lakier trzyma tylko 1 dzień. Wdaje mi się także że produkt nie śmierdzi, tak jak inne lakiery. Zmywa się go całkiem dobrze, nie odbarwia paznokci. Używam go 2-3 razy w tygodniu, nie odnotowałam, aby niszczył paznokcie, wręcz przeciwnie wydaje mi się, iż robią się znacznie twardsze. Na pewno sięgnę po inne już bardziej kolorowe odcienie na lato

Super!

Lakier dostałam w prezencie, w zestawie razem z tuszem do rzęs i eyelinerem.

Mam kolorek 302 (glass of wine), który swoją drogą przypomina mi bardziej kolor krwi niż wina. Jest piękny, ciemny, bardzo dobrze napigmentowany.

Pędzelek jest wyjątkowo szeroki, ale dosyć łatwo się nim operuje i nie ma problemu z upaćkaniem sobie skóry dookoła, gdyż ma kształt owalny i dostosowuje się do kształtu paznokcia.

Lakier schnie bardzo szybko. Wystarczy chwila, żeby był suchy i można było położyć kolejną warstwę lub top. Akurat ten kolor, który posiadam jest tak dobrze kryjący, że wystarczy jedna warstwa, aby nie było żadnych prześwitów a paznokieć był równomiernie pokryty. Zwiększa to wydajność a także przyspiesza czas schnięcia całości.

Co do wytrzymałości to także zasługuje na pochwałę. Malowałam nim nie raz paznokcie na szybko, tylko z cienką warstwą podkładu, bez żadnego utwardzacza i wytrzymywał na paznokciach 4 dni co jest bardzo dobrym wynikiem. Nie raz miewałam lakiery, które wytrzymywały maksymalnie dzień czy dwa i trzeba było malować od nowa. Jedyny minus jest taki, że szybko się ściera z końcówek i już następnego dnia są białe. Nie pomaga tutaj nawet dołożenie utwardzacza, choć taki mankament można mu wybaczyć, bo całość trzyma się bardzo ładnie i nie odpryskuje co jest najważniejsze. Końcówki przed wyjściem zawsze można cieniutko pokryć prawie suchym pędzelkiem i szybko cieszyć się pięknym wyglądem naszym pazurków.

Podsumowując:
- Lakier bardzo szybko schnie.
- W przypadku niektórych kolorów, już jedna warstwa daje idealne krycie i piękny wygląd.
- Ściera się z końcówek.
- Posiada szeroki pędzelek, którym jednak łatwo się pracuje.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedna buteleczka 8ml w trakcie.