Rimmel, Oh My Gloss! (Błyszczyk do ust)

Rimmel, Oh My Gloss! (Błyszczyk do ust)

Pojemność 6,5 ml

Długotrwały, lustrzany efekt trójwymiarowego połysku błyszczyku Rimmel Oh My Gloss! to zasługa formuły, która łączy technologię Gloss Lock z odżywczym olejkiem arganowym oraz witaminą E, pielęgnującą delikatną skórę ust. Lekka konsystencja błyszczyków nie skleja ust, nawilża je i zapewnia przyjemną aplikację produktu, dzięki czemu krzyczą kolorem aż do 6 godzin. Opakowanie błyszczyków, ze swoim ciekawym, zakręconym kształtem stanowi zabawne, ale jednocześnie stylowe dopełnienie festiwalowego looku. Błyszczyki Oh My Gloss! są dostępne w 15 odcieniach.

Nietrwały

Używałam kilka odcieni tego błyszczyka, mam kilka ulubionych odcieni. Kolory są bardzo fajne, sprawiają, że usta optycznie wyglądają na większe. Dobrze nawilża, że daje uczucia sklejania ust. Jest też dość wydajny. Wszystko by było naprawdę ok gdyby tylko był trwalszy. Niestety tak nie jest. Jakość nie do końca jest adekwatna do ceny. Chociaż penie jeszcze nieraz go kupię bo podoba mi się efekt na ustach po użyciu tego błyszczyka.

Nie wart ceny

Drogi błyszczyk który nie jest wart swojej ceny ... gama kolorow super każdy znajdzie na pewno swój ulubiony. ... nablyszcza usta dodając fajnego polysku Ale nie na długo... jest nie trwały.

Apetyczne usta.

Posiadam dwa odcienie błyszczyka 330 Snog Swatch oraz 150 Glossaholic .
Oby dwa to odcienie jasnego różu.
Bardzo przyjemny kosmetyk , dzięki któremu usta wyglądają soczyście, apetycznie,. Są rozświetlone i błyszczące ale efekt nie jest przesadzony i nie wygląda tandetnie.
Na ustach błyszczyk daje bardzo delikatny efekt .
Ma przyjemny zapach i bardzo delikatną konsystencje ,zawartość w
składzie olejków oraz vit.E powoduje że usta są wygładzone i nawilżone i
odżywione.

Może być

Kupiłam go bo spodobał mi się kolor. Zależało mi na błyszczyku, który da subtelny, naturalny efekt, i trafiłam w dziesiątkę.
Błyszczyk nakłada się bardzo łatwo i dość równomiernie. Jest odrobinę lepki na ustach, ale to już urok tego typu kosmetyków. Cieszę się że nie wysusza mi ust i nie ma jakiegoś okropnego posmaku.
Co do minusów, to muszę się zgodzić z innymi opiniami - trwałość, jak za te pieniądze, jest tragiczna.
Nie wiem czy do niego wrócę, chyba spróbuje znaleźć coś bardziej trwałego.

Okropny

Koniecznie chciałam bordowa pomadkę, padło na ten błyszczyk z serii b:Rita Ora, jest okropny, zle go się nakłada, strasznie się rozjeżdża na ustach i obrzydliwie się lepi, jestem bardzo rozczarowana, żałuje każdej złotówki wydanej na ten bubel bo za taka cenę mogłam kupić świetna pomadkę od golden rose :(

Fajny błyszczyk

W sumie błyszczyk jak błyszczyk. Łatwo się nakłada, ładnie się prezentuje na ustach, nawilża i błyszczy jednak mam zastrzeżenia co do trwałości. Utrzymuje się bardzo krótko.

Średni

Nie jestem zachwycona tym błyszczykiem, ale zużyję go bez problemu. Mam kolor 160 Stay My Rose. Niby różowy, ale kolor na ustach jest prawie niewidoczny. Sam połysk też mógłby być intensywniejszy. Trwałość słaba, nawet jak na błyszczyk. Trochę mdły posmak. Plusem jest wygodny aplikator i brak jakiegokolwiek wysuszania ust, wydaje mi się wręcz, że błyszczyk je pielęgnuje. Opakowanie w porządku, bo nic się nie wylewa. Trochę się klei, ale nie bardziej niż większość błyszczyków. Można spróbować, ale znam lepsze.

Taki średniak

Błyszczyk do ust z olejkiem arganowym. Jestem posiadaczką "800 crystal clear" i używam go jak siedzę w domu i nigdzie nie wychodzę. Produkt fajnie nawilża usta. Delikatnie się klei

Ulubieniec

Chyba najlepszą recenzją dla tego produktu będzie fakt, że w krótkim czasie nabyłam chyba z 6 różnych kolorów :D zaczęło się od "Snog" na który chorowałam od dawna, bo to idealny, dość chłodny ciemny róż z drobinkami. Wszystkie błyszczyki nabyłam na promocji więc każdy kosztował mnie około 10-12 zł.

Jeden z nielicznych błyszczyków jakie posiadam

Jeden z nielicznych błyszczyków jakie posiadam i jestem z niego zadowolona.
Ogólnie jestem fanką pomadek, błyszczyków nie lubię ponieważ za bardzo się kleją. Ale ten jest całkiem fajny. Mam go w takim lekkim kolorze nude, który bardzo ładnie pokrywa usta, nadając im blask i świeży wygląd. Ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję - lubię go nakładać, ponieważ jest kremowy, ale nie lepiący co jest jego dużym plusem.
Ma dobry, lekko płaski aplikator, dzięki czemu dobrze się go nakłada nawet na szybko.

Nie przekonał mnie

Kupiłam jeden odcień, piękny intensywny róż.. ale pigmentacja mnie zawiodła, ponieważ dopiero po drugiej warstwie kolor jest równy. Konsystencja jest ok, ale na pewno nie kupię go ponownie.. Strata pieniędzy, dużo tańsze błyszczyki mają lepszą pigmentację.

nie lubię smaku

Nie polecam Rimmel Oh My Gloss, bo ma odpychający smak. Dobrze jednak przywiera do ust. Odcienie śliczne i naturalne. Może gdybym mogła znieść ten smak, kupowałabym częściej. Mój ulubiony odcień to pomarańczowy. Pasuje chyba do opalonej cery. Mi to chyba nie jet z nim zbyt dobrze. To mój kaprys od czasu do czasu. Ożywia i zapewnia dziwny look. Ogólnie Rimmel ma bardzo dobre błyszczyki. Zachowują trwałość i równomiernie schodzą.