Rimmel, Oh My Gloss! (Błyszczyk do ust)

Rimmel, Oh My Gloss! (Błyszczyk do ust)

Pojemność 6,5 ml

Długotrwały, lustrzany efekt trójwymiarowego połysku błyszczyku Rimmel Oh My Gloss! to zasługa formuły, która łączy technologię Gloss Lock z odżywczym olejkiem arganowym oraz witaminą E, pielęgnującą delikatną skórę ust. Lekka konsystencja błyszczyków nie skleja ust, nawilża je i zapewnia przyjemną aplikację produktu, dzięki czemu krzyczą kolorem aż do 6 godzin. Opakowanie błyszczyków, ze swoim ciekawym, zakręconym kształtem stanowi zabawne, ale jednocześnie stylowe dopełnienie festiwalowego looku. Błyszczyki Oh My Gloss! są dostępne w 15 odcieniach.

Dyskontowa trwałość.

Błyszczyk ma dyskontową trwałość co eliminuje go z puli kosmetyków do których będę wracać bo jak mówi znana reklama "skoro nie widać różnicy po co przepłacać".
Jestem rozczarowana, gdyż Rimmel to znana marka i kupując produkt tej firmy miałam nadzieję na trwałość choć odrobinę lepszą niż byle kosmetyku "no name" z dyskontu za 8 zł (tak, stosuję i takie błyszczyki - mają one identyczną trwałość jak ich trzykrotnie droższy niby "markowy" odpowiednik Rimmel, a czasem i wyższą).
Opakowanie w porządku - typowo "błyszczykowe", wygodny w aplikacji pędzelek.
Produkt łatwo się nakłada, nadaje miękkość ustom, nie klei ich.
Kolor również w porządku (delikatny, koralowy róż), nic nadzwyczajnego, ale szukałam czegoś "na dzień", nie rzucającego się w oczy.
Niestety po godzinie (również w przypadku gdy w tym czasie nic nie jem i nic nie piję) po błyszczyku zostaje tylko wspomnienie, znika aż do samego zera.
Dodatkowo, gdy jednak zdecyduję się na picie i jedzenie w jego towarzystwie zostawia wszędzie ślady i oczywiście wtedy kolor znika jeszcze szybciej.
Niestety sam przyjemny kolor i łatwość aplikacji to dla mnie za mało.
Nie wrócę już do tej marki.
To już kolejna ich kolorówka, która pod względem trwałości okazała się zwykłem dyskontem i tanim bazarem (cena niestety już nie taka tania).
Chętnie dopłacę więcej, ale pod warunkiem, że w ślad za wyższą ceną idzie też wyższa jakość.

Dobry błyszczyk na codzień

Bardzo dobry błyszczyk do codziennego stosowania. Mój obecny kolor to 130 Purrr... Glossy Cat. Bardzo ładny kolor brudnego, przygaszonego różu, każdemu pasujący. Błyszczyk ładnie podkreśla kolor ust nadając im połysk. Dobrze nawilża i odżywia usta. Nie lepi się i nie ciągnie.

Trwałość średnia, ale ten kolor!

Od jakiegoś czasu szukałam pomadki w kolorze brudnej, ciemnej czerwieni. W Kontigo podeszłam do szafy z wyprzedażami i znalazłam tam właśnie ten błyszczyk - w kolorze 810 desire. Fakt, że jest to błyszczyk przypomina mi krew, co nadaje się idealnie na nadchodzące halloween.
Dorwałam za 5 zł, nie wiem, czy kupiłbym go w regularnej cenie.
Jeśli chodzi o trwałość, to jest średnia, ale nie znam błyszczyka o lepszej trwałości. Ładnie wyglądają następne warstwy, więc to nie jest problem. Nie wysusza ust. Bardzo ładnie kryje. Będę nosić pewnie też na codzień. ^^

Fajny, ale krótko się trzyma

Błyszczyk ma wygodne, eleganckie opakowanie, nawilża usta, ale ich całkiem na kryje, daje ładny połysk, ładnie pachnie. Ma wygodny aplikator. Produkt szybko się ściera - to jedyna jak dla mnie wada, z tego względu cena mogłaby być nieco niższa.

Fajny

Błyszczyk naprawde super. Ładnie robi efekt tafli na ustach. Nie zjada się szybko. Wydajny. Fajne kolory. Łatwo dostępny. Cena ten na plus. Teraz formuła jest lepsza od poprzedniej. Choć nie powiem, poprzednia też była niczego sobie, tylko tam były widoczne drobinki

Uwielbiam go!

Dostałam ten błyszczyk od mamy i się w nim zakochałam. Odcień był taki o jakim marzyłam- delikatny morelowy. Na ustach wygląda świetnie, nadaje delikatny połysk i wygląda naturalnie. Łatwo się go nakłada, nawet bez lusterka. Z trwałością jest trochę gorzej.

Dobry, ale nie idealny

Uwielbiam błyszczyki, więc ten od Rimmel również musiał wpaść w moje ręce. Cena dość wysoka - to fakt, ale testowałam wiele produktów Rimmel i z większości byłam zadowolona, więc stwierdziłam, że zaryzykuję, a co tam! Ciężko było wybrać jeden odcień, naprawdę fantastyczne kolory. Niestety zawiodła mnie trwałość... Za tę cenę oczekuję trwałego produktu, a przy tym błyszczyku zdecydowanie tego brakuje.

Nietrwały

Używałam kilka odcieni tego błyszczyka, mam kilka ulubionych odcieni. Kolory są bardzo fajne, sprawiają, że usta optycznie wyglądają na większe. Dobrze nawilża, że daje uczucia sklejania ust. Jest też dość wydajny. Wszystko by było naprawdę ok gdyby tylko był trwalszy. Niestety tak nie jest. Jakość nie do końca jest adekwatna do ceny. Chociaż penie jeszcze nieraz go kupię bo podoba mi się efekt na ustach po użyciu tego błyszczyka.

Nie wart ceny

Drogi błyszczyk który nie jest wart swojej ceny ... gama kolorow super każdy znajdzie na pewno swój ulubiony. ... nablyszcza usta dodając fajnego polysku Ale nie na długo... jest nie trwały.

Apetyczne usta.

Posiadam dwa odcienie błyszczyka 330 Snog Swatch oraz 150 Glossaholic .
Oby dwa to odcienie jasnego różu.
Bardzo przyjemny kosmetyk , dzięki któremu usta wyglądają soczyście, apetycznie,. Są rozświetlone i błyszczące ale efekt nie jest przesadzony i nie wygląda tandetnie.
Na ustach błyszczyk daje bardzo delikatny efekt .
Ma przyjemny zapach i bardzo delikatną konsystencje ,zawartość w
składzie olejków oraz vit.E powoduje że usta są wygładzone i nawilżone i
odżywione.

Może być

Kupiłam go bo spodobał mi się kolor. Zależało mi na błyszczyku, który da subtelny, naturalny efekt, i trafiłam w dziesiątkę.
Błyszczyk nakłada się bardzo łatwo i dość równomiernie. Jest odrobinę lepki na ustach, ale to już urok tego typu kosmetyków. Cieszę się że nie wysusza mi ust i nie ma jakiegoś okropnego posmaku.
Co do minusów, to muszę się zgodzić z innymi opiniami - trwałość, jak za te pieniądze, jest tragiczna.
Nie wiem czy do niego wrócę, chyba spróbuje znaleźć coś bardziej trwałego.

Okropny

Koniecznie chciałam bordowa pomadkę, padło na ten błyszczyk z serii b:Rita Ora, jest okropny, zle go się nakłada, strasznie się rozjeżdża na ustach i obrzydliwie się lepi, jestem bardzo rozczarowana, żałuje każdej złotówki wydanej na ten bubel bo za taka cenę mogłam kupić świetna pomadkę od golden rose :(