Rimmel, 60 Seconds Nail Polish by Rita Ora (Lakier do paznokci)

Rimmel, 60 Seconds Nail Polish by Rita Ora (Lakier do paznokci)

Wystarczy jedno pociągnięcie szerokim, wygodnym pędzelkiem, aby w precyzyjny sposób nałożyć lakier, który wyschnie w ciągu 60 sekund i będzie utrzymywał się na paznokciach aż do 10 dni. Linia lakierów 60 Seconds by Rita Ora zawiera 7 odcieni. W kolekcji można znaleźć pastelowe kolory.

Dobry

Lakier faktycznie szybko schnie nawet nie potrzeba 60 sekund jego trwałość mnie zadziwiła bo wytrzymały całe 5 dni w nienaruszonym stanie .Lakier fajnie się nakłada jest zamknięty w poręcznym i wizualnie ładnym opakowaniu posiada ładną paletę barw .

moje ulubione

Rzadko kiedy maluje paznokcie, jednak jeśli już mam je pomalowane to zazwyczaj tymi właśnie lakierami. Mam cztery kolory z tej serii, niebieski, delikatnie chmurkowy, intensywnie różowy, i dwa nudziaki.
Lubię te lakiery za szeroki pędzelek, którym łatwo i szybko mogę pomalować cały paznokieć. Podoba mi się, ze lakier nie pachnie intensywnie. Najbardziej chyba lubię je za bardzo dobre krycie i bardzo szybkie wysychanie.
Te lakiery utrzymują mi się na paznokciach 3-4 dni pomimo tego, że naprawdę rąk nie oszczędzam. Myję naczynia bez rękawiczek, sprzątam, a lakier cały czas się utrzymuje.
Dodatkowo niska cena i dobra dostępność , niczego więcej nie potrzebuję. Nie wiem jak z wydajnością, bo chyba jeszcze nigdy nie zużyłam całego lakieru.

Dobry lakier

Bardzo lubię tę serię lakierów. Ich zaletą jest trwałość - potrafią utrzymać się na paznokciach nawet do kilku dni. Poza tym mają super pędzelek - jest gruby i zaokrąglony. Dzięki temu wygodnie maluje się się płytkę przy skórkach.
Lakier ma dobre krycie i rozprowadza się równomiernie.
Niestety lakier nie wysycha w 60 sekund. Ale jest to tylko jedna obietnica, której nie spełnia producent. Mogę przymknąć na nią oko.

Ok

Lubię lakiery Rimmela aczkolwiek mam co do nich mieszane uczucia. Pędzelek jest dość gruby, więc wygodnie się rozprowadza nie trzeba się zbyt dużo namachac :D

porządny klasyk

Lakiery Rimmela 60 seconds to jedyne klasyczne lakiery, jakie stosuję, a ten od Rity Ory kupiłam nie zwracając nawet uwagi, że jest z innej serii -myślałam, że to tylko jakaś zmiana w szacie graficznej opakowania, czy coś w tym stylu :D Tak jak jego poprzednicy, ten także sprawuje się świetnie -przede wszystkim ekspresowo wysycha, chociaż trwa to dłużej, niż 60 sekund. Ponad to, nie mam problemów z jego aplikacją, gdyż pędzelek jest szeroki i wygodny w użyciu, dzięki czemu lakier nie wylewa się na skórki. Ma także bardzo dobrą pigmentację, nawet przy jasnych odcieniach (mam kolor 498 Rain Rain Go Away) oraz błyszczące wykończenie. Jeżeli chodzi o trwałość, to jest raczej przeciętna - na pewno lakier nie utrzyma się bez odprysków przez 10 dni, pomimo zapewnień producenta.

Zwyczajny lakier

Jest to po prostu zwykły, dobry lakier co do którego nie ma się do czego przyczepić.Może jedynie kolorów mogłoby być więcej. Dobrze się nim maluje, nie robi smug jednak potrzeba dwóch warstw żeby wszystko ładnie przykryć. Pod lakierem zawsze mam odżywkę więc nie brudzi mi płytki. Szybko zasycha nawet bez przyśpieszacza. U mnie wytrzymuje ok. tygodnia, dlatego jak najbardziej polecam.

Sama nie wiem, co o nim myśleć

Po przetestowaniu kilku kolorów z tej serii mogę powiedzieć jedno. Dawno nie spotkałam się z tak dobrym kryciem w przypadku jasnych odcieni. W zupełności wystarczają dwie warstwy, gdzie w przypadku lakierów w podobnych cenach konieczne jest nałożenie 3-4 warstw.

Lakier ma wygodny pędzelek, którym trudno pobrudzić skórki. Jest dosyć precyzyjny i łatwo nałożyć lakier. Do tego mamy do wyboru kilka naprawę ładnych i ciekawych odcieni.

Zapewnienia, że lakier wysycha w 60 sekund są nie do końca prawdziwe. Owszem, w 60 sek. wyschnie pierwsza warstwa lakieru. Jeśli jednak nałożymy na nią kolejną warstwę, to wysychanie lakieru trwa znacznie dłużej. Może nawet skończyć się odciśnięciem pościeli/włosów.

Trwałość też pozostawia wiele do życzenia i uzależniona jest od kondycji płytki naszego paznokcia. W moim przypadku lakier odpryskuje już po 3-4 dniach. Jeśli nie zabezpieczymy go bezbarwnym lakierem/żelem, to będzie ścierać się na krawędzi płytki.

Moje ulubieńce

O dziwo znalazłam te lakiery w Grosiku i się skusiłam na kolor miętowy na próbę. Żałuję, że się w więcej kolorów nie zaopatrzyłam, przepiękna wioseno-letnia gama kolorystyczna. Gama się poszerzyła o nowe kolory, więc tym razem nie popełnię tego błędu i się zaopatrzę przy promocji w Rossmannie.
Pragnę dodać, że mój manicure zaczyna się od zmycia poprzedniego, nałożeniu odżywki, odczekaniu dnia, odtłuszczeniu płytki i nałożeniu bazy/odżywki - dla mnie to podstawa, więc nie mam problemu z odbarwieniem płytki.

Piękne kolory, szkoda, że wżerają się w płytkę

Poszukiwałam intensywnej, soczystej zieleni na paznokcie i jedyny kolor, jaki mi odpowiadał, to był właśnie ten - Rimmel w wersji Rity Ory.
Trzeba przyznać, że kolory mają świetne, intensywne, błyszczące. Z dobrych cech tego lakieru muszę dodać, że konsystencja jest rzadka (co lubię, bo łatwo się nakłada i nie tworzy smug), a pędzelek szeroki i wygodny.
Lakier wysycha stosunkowo szybko, jednak po nałożeniu jest dość przejrzysty i żeby uzyskać intensywny, nieprześwitujący odcień należy nałożyć 3 warstwy, co już niestety zajmuje trochę czasu.
Dużym minusem tego produktu jest to, ze nie jest zbyt trwały (odpryskuje już po dwóch dniach), a co najgorsze - potwornie trudno się zmywa! A w zasadzie nie tyle nie zmywa się - bo warstwa lakieru schodzi z paznokcia - co wnika w płytkę paznokcia. Nie wiem jak wyglądają paznokcie po zmyciu innych kolorów, ale po zielonym są zielonkawo-żółte. Po prostu przebarwione, nie da się tego zmyć zmywaczem ani mydłem. Jedyne wyjście to zamalować innym lakierem i poczekać aż paznokieć odrośnie. No, chyba, że ktoś lubi wyglądać jak po ataku grzybicy.
Dodam, że zawsze nakładam pod kolorowy lakier warstwę bezbarwnej bazy - mimo to kolor się przedostał, a producent zapewnia, że samego lakieru Rity można używać jako bazy!
Niestety nie polecam, wyrzuciłam prawie pełną buteleczkę.

Super kolor

Posiadam przepiękny, nasycony kolor pomarańczowy. Lakier dobrze kryje już przy jednej warstwie, co rzadko się zdarza. Kolor jest świetny. Dość szybko odpryskuje bo już na drugi dzień, ale u mnie to norma. Posiada wygodny, szeroki, zaokrąglony pędzelek, który ułatwia malowanie.

Jeden z moich ulubionych

Jeden z lepszych lakierów jakie miałam przyjemność używać! A naprawdę mam ich sporo i używałam z różnych półek cenowych. O kolorach nie będę się rozwodzić, bo to zawsze kwestia gustu, co komu się podoba,jednak należy zaznaczyć,że są one dość oryginalne. Pierwsze co się daje we znaki to PRZEwygodny pędzelek! Idealnie płaski i zaokrąglony na końcu, przez co nawet osoba "niecierpliwa" ;) nie wyjedzie sobie lakierem na skórki. Kolejna rzecz to pojemność buteleczki-jak dla mnie w punkt! Często zmieniam kolory i lakiery w dużych butelkach są dla mnie poprostu nie do zużycia :(. Tu nie muszę się martwić, bo zanim kolor mi się znudzi to buteleczka już się kończy. Mam prawie wszystkie kolory z tej linii i minusem jest tylko to,że niektóre kolory trzeba malować 3 razy,żeby nie było prześwitów. Ale ogólnie bardzo dobrze się rozprowadzają, "trzymają" paznokcia a nie spływają. Jeśli chodzi o trwałość lakieru to też jest rzecz względna, bo zależy jak sobie przygotujemy płytkę do malowania i jak funkcjonujemy na codzień. Ja mam pracę biurową, przed malowaniem matowię paznokcie bloczkiem i lakier trzyma się 7 dni. Na pewno u osoby, która nakłada lakier na tłustą płytkę a potem 8 godz np wykłada towar czy ręce przebywają w wodzie lakier tyle nie wytrzyma. No i do tego figlarna zakrętka z kwiatuszkami i oryginalne nazwy każdego z kolorów :). Polecam!

Całkiem dobra jakość i fajne kolory

Mój ulubiony odcień - Rain Rain Go Away, rodzaj beżo- szarości, stał się jednym z obowiązkowych w mojej kosmetyczce. Uwielbiam go i latem, i zimą, jest bardzo elegancki, a zarazem niebanalny. Ładnie prezentuje się przy opalonej skórze, pasuje i do krótkich, i do długich paznokci.
Kupiłam kiedyś podobny kolor z innej linii Rimmela (chyba Lycra), ale nie zachwycił mnie w ogóle, ani ostatecznym odcieniem, ani jakością.
Z serii Rita Ora natomiast oprócz tego ulubionego mam jeszcze jakieś odcienie, ale nie jestem ich w stanie teraz odgrzebać. Ten jako sztandarowy mój evergreen zawsze leży na wierzchu w lakierowych zbiorach ;)

Konsystencja - taka jak lubię, czyli nie za gęsta, bezproblemowa w rozprowadzaniu. Sprawę ułatwia dość szeroki, dobrze wyprofilowany pędzelek. Rozprowadza się gładko, nie robi smug, prześwitów, nie tworzy grudek. Wykończenie - całkiem kryjące, ładnie błyszczące. Zero perły, brokatu i innych atrakcji - klasycznie stylowe. Nakładam dwie warstwy (uważam, że każdy lakier wygląda wtedy lepiej).
Schnie klasycznie, podobnie jak większość lakierów. Utrwalam go zawsze jak każdy inny którego używam, czyli Seche Vite, po którym schnie błyskawicznie.

Trwałość: oceniam do góra 4 dni, bo po tym czasie i tak zmywam każdy lakier, bo nie lubię dłużej nosić jednego koloru. Trwałość jest zadowalająca - raczej nie pojawiają się odpryski, tylko lekko ściera się na końcach. Nie matowieje. Miewałam trwalsze lakiery, ale i tak jest naprawdę w porządku jak na tą półkę cenową.

Butelka wygodna, dość niewielka. Nie zastyga w opakowaniu - wiadomo, po paru miesiącach może nieco zgęstnieć, ale w ledwo zauważalnym stopniu. Można go wtedy rozcieńczyć Seche Restore.

Na paznokciach wygląda bardzo ładnie, jest niedrogi, ma ładne kolory. Każdy znajdzie coś dla siebie, i na lato, i na zimę, na lepszy i gorszy nastrój ;)