Rimmel, 60 Seconds Nail Polish by Rita Ora (Lakier do paznokci)

Rimmel, 60 Seconds Nail Polish by Rita Ora (Lakier do paznokci)

Wystarczy jedno pociągnięcie szerokim, wygodnym pędzelkiem, aby w precyzyjny sposób nałożyć lakier, który wyschnie w ciągu 60 sekund i będzie utrzymywał się na paznokciach aż do 10 dni. Linia lakierów 60 Seconds by Rita Ora zawiera 7 odcieni. W kolekcji można znaleźć pastelowe kolory.

Świetne lakiery :)))

Lakiery Rimmel by Rita Ora upolowałam podczas promocji w Rossmanie/Superpharm. Były to świetne lakiery, które trzeba docenić ;)

Lakier znajduje się w małej, szklanej, standardowej buteleczce. Kosmetyk nakładamy za pomocą szerokiego pędzelka, dzięki któremu z łatwością nakładamy lakier. Uważam, że był to świetny pomysł, aby dobrać właśnie taki pędzelek do tego kosmetyku.

To co wyróżnia lakiery Rimmel spośród innych to świetna pigmentacja oraz nietuzinkowe kolory. Pigmentacja jest naprawdę super, jedna warstwa wystarcza, dwie to super krycie ;) Naprawdę uważam, że pigmentacja tych lakierów jest po prostu lepsza od innych drogeryjnych w podobnej cenie ;) Jeżeli zaś chodzi o kolory to te, które ja miałam czyli glaston-berry, peachella i bestival blue są bardzo jaskrawe, krzykliwe, ale nie są tandetne ;) Być może jest trudno wyobrazić sobie jaskrawy błękit lub jaskrawy morelowy kolor, ale jest to możliwe ;) Moim zdaniem wygląda to świetnie, wakacyjnie, lekko, wesoło ;) Jaskrawa czerwień jest moją ulubioną czerwienią ;)
Trwałość jest bardzo dobra. U mnie te lakiery wytrzymują 5-6 dni i zaczynają się ścierać końcówki ;)

Ogólnie rzecz ujmując, są to kosmetyki godne polecenia, ale należy pamiętać, że kolorystyka nie jest spokojna, ale dość jaskrawa ;)

900 RITA'S BLACK

Lakier o długiej wytrzymałości szybko schnący. Kolor Rita's Black jest głęboką czernią, która za jednym pociągnięciem zakrywa całą płytkę. Wystarczy kilka minut by uzyskać piękny manicure.

Dobry

Lakier faktycznie szybko schnie nawet nie potrzeba 60 sekund jego trwałość mnie zadziwiła bo wytrzymały całe 5 dni w nienaruszonym stanie .Lakier fajnie się nakłada jest zamknięty w poręcznym i wizualnie ładnym opakowaniu posiada ładną paletę barw .

moje ulubione

Rzadko kiedy maluje paznokcie, jednak jeśli już mam je pomalowane to zazwyczaj tymi właśnie lakierami. Mam cztery kolory z tej serii, niebieski, delikatnie chmurkowy, intensywnie różowy, i dwa nudziaki.
Lubię te lakiery za szeroki pędzelek, którym łatwo i szybko mogę pomalować cały paznokieć. Podoba mi się, ze lakier nie pachnie intensywnie. Najbardziej chyba lubię je za bardzo dobre krycie i bardzo szybkie wysychanie.
Te lakiery utrzymują mi się na paznokciach 3-4 dni pomimo tego, że naprawdę rąk nie oszczędzam. Myję naczynia bez rękawiczek, sprzątam, a lakier cały czas się utrzymuje.
Dodatkowo niska cena i dobra dostępność , niczego więcej nie potrzebuję. Nie wiem jak z wydajnością, bo chyba jeszcze nigdy nie zużyłam całego lakieru.

Dobry lakier

Bardzo lubię tę serię lakierów. Ich zaletą jest trwałość - potrafią utrzymać się na paznokciach nawet do kilku dni. Poza tym mają super pędzelek - jest gruby i zaokrąglony. Dzięki temu wygodnie maluje się się płytkę przy skórkach.
Lakier ma dobre krycie i rozprowadza się równomiernie.
Niestety lakier nie wysycha w 60 sekund. Ale jest to tylko jedna obietnica, której nie spełnia producent. Mogę przymknąć na nią oko.

Ok

Lubię lakiery Rimmela aczkolwiek mam co do nich mieszane uczucia. Pędzelek jest dość gruby, więc wygodnie się rozprowadza nie trzeba się zbyt dużo namachac :D

porządny klasyk

Lakiery Rimmela 60 seconds to jedyne klasyczne lakiery, jakie stosuję, a ten od Rity Ory kupiłam nie zwracając nawet uwagi, że jest z innej serii -myślałam, że to tylko jakaś zmiana w szacie graficznej opakowania, czy coś w tym stylu :D Tak jak jego poprzednicy, ten także sprawuje się świetnie -przede wszystkim ekspresowo wysycha, chociaż trwa to dłużej, niż 60 sekund. Ponad to, nie mam problemów z jego aplikacją, gdyż pędzelek jest szeroki i wygodny w użyciu, dzięki czemu lakier nie wylewa się na skórki. Ma także bardzo dobrą pigmentację, nawet przy jasnych odcieniach (mam kolor 498 Rain Rain Go Away) oraz błyszczące wykończenie. Jeżeli chodzi o trwałość, to jest raczej przeciętna - na pewno lakier nie utrzyma się bez odprysków przez 10 dni, pomimo zapewnień producenta.

Zwyczajny lakier

Jest to po prostu zwykły, dobry lakier co do którego nie ma się do czego przyczepić.Może jedynie kolorów mogłoby być więcej. Dobrze się nim maluje, nie robi smug jednak potrzeba dwóch warstw żeby wszystko ładnie przykryć. Pod lakierem zawsze mam odżywkę więc nie brudzi mi płytki. Szybko zasycha nawet bez przyśpieszacza. U mnie wytrzymuje ok. tygodnia, dlatego jak najbardziej polecam.

Sama nie wiem, co o nim myśleć

Po przetestowaniu kilku kolorów z tej serii mogę powiedzieć jedno. Dawno nie spotkałam się z tak dobrym kryciem w przypadku jasnych odcieni. W zupełności wystarczają dwie warstwy, gdzie w przypadku lakierów w podobnych cenach konieczne jest nałożenie 3-4 warstw.

Lakier ma wygodny pędzelek, którym trudno pobrudzić skórki. Jest dosyć precyzyjny i łatwo nałożyć lakier. Do tego mamy do wyboru kilka naprawę ładnych i ciekawych odcieni.

Zapewnienia, że lakier wysycha w 60 sekund są nie do końca prawdziwe. Owszem, w 60 sek. wyschnie pierwsza warstwa lakieru. Jeśli jednak nałożymy na nią kolejną warstwę, to wysychanie lakieru trwa znacznie dłużej. Może nawet skończyć się odciśnięciem pościeli/włosów.

Trwałość też pozostawia wiele do życzenia i uzależniona jest od kondycji płytki naszego paznokcia. W moim przypadku lakier odpryskuje już po 3-4 dniach. Jeśli nie zabezpieczymy go bezbarwnym lakierem/żelem, to będzie ścierać się na krawędzi płytki.

Moje ulubieńce

O dziwo znalazłam te lakiery w Grosiku i się skusiłam na kolor miętowy na próbę. Żałuję, że się w więcej kolorów nie zaopatrzyłam, przepiękna wioseno-letnia gama kolorystyczna. Gama się poszerzyła o nowe kolory, więc tym razem nie popełnię tego błędu i się zaopatrzę przy promocji w Rossmannie.
Pragnę dodać, że mój manicure zaczyna się od zmycia poprzedniego, nałożeniu odżywki, odczekaniu dnia, odtłuszczeniu płytki i nałożeniu bazy/odżywki - dla mnie to podstawa, więc nie mam problemu z odbarwieniem płytki.

Piękne kolory, szkoda, że wżerają się w płytkę

Poszukiwałam intensywnej, soczystej zieleni na paznokcie i jedyny kolor, jaki mi odpowiadał, to był właśnie ten - Rimmel w wersji Rity Ory.
Trzeba przyznać, że kolory mają świetne, intensywne, błyszczące. Z dobrych cech tego lakieru muszę dodać, że konsystencja jest rzadka (co lubię, bo łatwo się nakłada i nie tworzy smug), a pędzelek szeroki i wygodny.
Lakier wysycha stosunkowo szybko, jednak po nałożeniu jest dość przejrzysty i żeby uzyskać intensywny, nieprześwitujący odcień należy nałożyć 3 warstwy, co już niestety zajmuje trochę czasu.
Dużym minusem tego produktu jest to, ze nie jest zbyt trwały (odpryskuje już po dwóch dniach), a co najgorsze - potwornie trudno się zmywa! A w zasadzie nie tyle nie zmywa się - bo warstwa lakieru schodzi z paznokcia - co wnika w płytkę paznokcia. Nie wiem jak wyglądają paznokcie po zmyciu innych kolorów, ale po zielonym są zielonkawo-żółte. Po prostu przebarwione, nie da się tego zmyć zmywaczem ani mydłem. Jedyne wyjście to zamalować innym lakierem i poczekać aż paznokieć odrośnie. No, chyba, że ktoś lubi wyglądać jak po ataku grzybicy.
Dodam, że zawsze nakładam pod kolorowy lakier warstwę bezbarwnej bazy - mimo to kolor się przedostał, a producent zapewnia, że samego lakieru Rity można używać jako bazy!
Niestety nie polecam, wyrzuciłam prawie pełną buteleczkę.

Super kolor

Posiadam przepiękny, nasycony kolor pomarańczowy. Lakier dobrze kryje już przy jednej warstwie, co rzadko się zdarza. Kolor jest świetny. Dość szybko odpryskuje bo już na drugi dzień, ale u mnie to norma. Posiada wygodny, szeroki, zaokrąglony pędzelek, który ułatwia malowanie.