Gillette, Simply Venus 3 Plus, Golarka dla kobiet

Gillette, Simply Venus 3 Plus, Golarka dla kobiet

Pojemność 3 szt

Damska maszynka do golenia Gillette Simply Venus 3 Plus zapewniająca uczucie gładkości w przystępnej cenie. Maszynka wyposażona jest w 3 - ostrza, ruchomą główkę, a także wygodną rączkę dla jeszcze bardziej dokładnego golenia i łatwego poślizgu. Maszynka Venus zawiera w opakowaniu 3 wymienne ostrza.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

OK

Kupuję te maszynki jak są w cenie promocyjnej. Jak na maszynki jednorazowe są dość trwałe i dają rade na dłużej. Pasek nawilżający utrzymuje się do kilku użyć. Są to dobre maszynki , ale przeszkadza mi to, że nie mają ruchomej główki. Ciężko się dopasowują do kształtu powierzchni ciała.

Moje ulubione

Zawsze do nich wracam po nie udanych testach z innymi maszynami. Są dla mnie idealne nie podrażniają nie tępią się a do tego trudno się nimi zaciąć. Bardzo opłaca się je kupić na promocji a ta jest bardzo często.

ok

Kolejne maszynki tym razem firmy Gillette – Simply Venus. W opakowaniu jest 6 maszynek, więc spokojnie starczy na jakiś czas. Są bardzo ostre przez co łatwo o zacięcie się NIESTETY. Główka jest dobrze chociaż szkoda że nie jest ruchoma. Są okej ale ja jestem bardziej wymagająca i mnie jakoś nie zadowoliły.

Używam ciągle

Jedne z lepszych maszynek do golenia. Sprzedawane w kompletach po 6szt., często w promocji w Rossmannie, to świetna okazje żeby je nabyć i przetestować. Naprawdę muszę nie uważać, żeby się nimi zaciąć, zdarza się to tylko od wielkiego dzwonu :) Nie podrażniają skóry. Szybko rozprawiają się z włoskami.

Moje ulubione

Nie znalazłam lepszych maszynek. Nigdy nie zdażyło mi się nimi zaciąć. Golenie dzięki nim jest szybkie a skóra nie jest podrazniona. Jedna maszynka wystarcza na kilka użyć więc pomimo dość wysokiej ceny jest to bardzo opłacalny zakup.

Genialne na lato!

Obecnie moje ulubione maszynki do golenia! Ekonomiczne opakowanie 6 sztuk zakupiłam za 14 zł w jednej z drogerii:)
Maszynki są lekkie i bardzo wygodne! Posiadają ruchomą główkę dzięki czemu niesamowicie wygodnie i szybko można pozbyć się owłosienia z każdej części ciała. Maszynki nie zacinają i nie podrażniają. Mam wrażenie,że włoski po niej wolniej rosną. Efekt gładkiej skóry gwarantowany!

idealne

Niedawno zmieniłam swoja maszynke na Venus i jestem pod ogromnym wrazeniem jakosci , idealnie leza w dłoni nie wyslizguja sie maja odpowiednia ostrosc pasek nawilzajacy ułatwia golenie .Cena w promocji to niecałe 13 zł za 6 maszynek wiec mamy syper jakosc za niska cene polecam uzywac razem z pianka do golenia Venus .

Najlepsze drogeryjne maszynki

To najlepsze drogeryjne maszynki jakie miałam w swoich rękach. Bardzo łatwo je kupić, są dostępne we niemal wszystkich popularnych drogeriach i supermarketach, do tego tanie.

Maszynki są dobrze naostrzone, poręczne w użyciu, nie powodują podrażnień i zacięć. Dołączone do żyletek paski nawilżające, dają dobry poślizg, przez co depilacja jest wygodniejsza. Oczywiście starczają na kilka użyć, wystarczy że dobrze je umyjemy i schowamy w suchym miejscu. Zazwyczaj golę nogi przy użyciu depilatora, ale czasem nie mam na to czasu lub chęci. Wtedy właśnie używam maszynek od Gillette.

Dobry produkt z dobrą ceną

Pomimo posiadania depilatora, nieczęsto go używam. Nie lubię uczucia bólu podczas depilacji, dlatego najczęściej stawiam na maszynki do golenia.

Maszynki do golenia Gilette są bardzo łatwo dostępne i niedrogie. Dużym plusem jest ich spora ilość w opakowaniu (3 lub 6 sztuk, ja wybieram to większe opakowanie). Używam ich przez cały rok. Są bardzo dokładne, zapewniają bezbolesną i niezwykle szybką depilację. Aby zapobiec wrastaniu włosków, warto po depilacji użyć peelingu cukrowego :).

Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona. Uchwyt dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się. Ostrza są bardzo dobrze zaostrzone i ustawione w maszynce, dzięki czemu po użyciu można ją umyć i użyć ponownie, nie musi służyć do użytku jednorazowego. Polecam!

Ok.

Dobre golarki dla kobiet. Bardzo lubię te produkty i od dłuższego czasu goszczą w moim domu. Golarka precyzyjnie goli włoski. Posiada pasek nawilżający który ułatwia golenie. Wygodnie trzyma się ją w dłoni. Ładny kolor.

Jedyne jakich używam

Są to jedyne maszynki jakich używam. Już dawno zrezygnowałam z eksperymentów, ponieważ zarówno te tanie jak i drogie mnie podrażniają. Te są z nich wszystkich najlepsze, bo robią mi najmniej krzywdy.
Mam bardzo delikatną skórę wrażliwą na zacięcia i z armią wrastających włosków. Te maszynki nie pogarszają mojego stanu nóg dlatego kupuję je już od 3 lat.
Na promocji można kupić opakowanie 6szt za ok 13zł. Nie jest to wygórowana cena moim zdaniem są jej warte bo starczają na dość długo.
Jedyny minus jest taki że trochę się zapychają więc czasami mamy dość ostrą maszynkę która i tak się nie nadaje do ponownego użycia.
Kolorystyka ich jest ładna chociaż na ogół i tak kupuję żółte raczej z przyzwyczajenie. Rączka jest wygodnie wyprofilowana i nie ślizga się w ręce podczas depilacji.
Podsumowując - polecam dla kobiet które nie mają tak ciężkiej w pielęgnacji skóry jak ja mogą być ideałem

delikatne

Maszynki dokładnie golą włoski i są przy tym delikatne. Nie podrażniają mojej suchej skóry jak tanie maszynki i nie zacinają jej. Jedna główka maszynki wystarcza mi na 3 depilacje nóg. Podczas golenia na mokro pasek nawilżający minimalnie pielęgnuje moją skórę wygładzając ją przy okazji.