Manhattan, Clearface, Creme Gel (Antybakteryjny kremowy żel do cery zanieczyszczonej)

Antybakteryjny żel kremowy Creme Gel Manhattan Clearface zapewnia długotrwałe nawilżenie i matową cerę. Jednocześnie łagodzi i daje uczucie orzeźwienia. Używany regularnie pomaga w redukcji zaczerwienień oraz zapobiega występowaniu pryszczy i niedoskonałości skóry w długim okresie czasu. Bardzo dobra tolerancja skóry potwierdzona przez dermatologów. Żel kremowy może być również używany jako baza pod podkład.
Przeznaczenie: dla cery zanieczyszczonej, mieszanej lub tłustej.
Antybakteryjny żel kremowy Manhattan Clearface należy stosować na oczyszczoną, suchą skórę. Zalecamy wmasowywać delikatnie. Używać codziennie rano i wieczorem. Pozostawić na chwilę, a następnie nałożyć fluid Manhattan Clearface.

Skład: Aqua, Glicerin, Methylopropanediol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dicaprylyl Ether, Hydroxyethyl Acrylate /Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Niacynamide, Pantheol, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Butyl Avocadate, Bisabolol, Zinc PCA, Sorbitan Oleate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, Sodinum Benzoate, Salicylic Acid, Potassium Sorbate, Propyl Gallate, Parfum, Coumarin.

rozczarowanie

Krem kupiłam w super cenie na allegro

konsystencja fajna, przyjemnie się rozprowadza
zapach super (cynamon?)
nawilża i odświeża cerę

Niestety LIPA! mega się roluje pod podkładem (sprawdziłam pod kilkoma)

Pozostało zużyć na noc, a szkoda bo zapowiadał się fajnie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobry w super cenie

Ta recenzja w moim przypadku praktycznie mogłaby być przeklejonym opisem od producenta.

Krem pachnie rewelacyjnie, ma lekką konsystencję, którą przyjemnie się rozsmarowuje. Nie zostawia na twarzy tłustego filmu. Cera długo pozostaje matowa, ale jednoczenie jest nawilżona.

Nie zapycha porów, nie pogłębia problemu zaskórników. Od czasu, gdy go stosuję, nie zdarzył mi się żaden większy wysyp trądzikowy. Pojedyncze niedoskonałości oczywiście się zdarzają, ale naprawdę nie wymagam od kremu działania jak antybiotyk w żelu. Ewentualne krostki szybko się łagodzą.

Dodatkowo jest to zdecydowanie najlepszy krem, który używałam jako bazę pod podkład. Powoduje większe uczucie świeżości i podkład wygląda na nim bardzo dobrze; bez żadnych suchych skórek, ani zbędnego świecenia, spływania.

Pierwsze opakowanie kupiłam na początku lutego i przy codziennym stosowaniu raz dziennie wystarczyło mi na 2 miesiące. Obecnie jestem w trakcie zużywania drugiego i już kupiłam zapas, bo oczywiście wszystko, co tanie i dobre, jest słabo dostępne.

Ogólnie bardzo polecam, jeśli ktoś szuka czegoś taniego do używania pod podkład oraz dla osób z cerą świecącą się.

Używam tego produktu od: początek lutego 2014 (2 miesiące)
Ilość zużytych opakowań: jedno całe