Miss Sporty, Morning Baby! BB Cream Matte (Matujący krem BB do twarzy)

Miss Sporty, Morning Baby! BB Cream Matte (Matujący krem BB do twarzy)

Miss Sporty Morning Baby! BB Cream Matte to produkt 5 w 1: natychmiastowo matuje cerę. Minimalizuje widoczność porów i przebarwień. Wygładza skórę. Kryje niedoskonałości. Nadaje zdrowy i nieskazitelny wygląd. Efekt: perfekcyjna cera bez błyszczenia. Trwałość aż do 10 godzin. Testowany dermatologicznie.

matujące, kryjące
kremy BB i CC
w tubce

Kiepski

Niestety bardzo kiepski produkt. Nie robi kompletnie nic. Mimo ładnego koloru i dość dobrej konsystencji na twarzy w ogóle go nie widać. Nawet dla delikatnego ujednolicenia kolorytu skóry się na nadaje. Nic nie przykrywa.

Szkoda kasy

Produkt kupiłam na jednej z promocji, kiedy był w naprawdę śmiesznej cenie. Potrzebowałam czegoś, co pomoże mi uzyskać jednolity wygląd, kiedy akurat nie chcę sięgać po cięższy podkład, a zależy mi też na lekkim macie.
Niestety ten produkt to jakieś nieporozumienie, a wydawałoby się że tak niewiele chciałam.
Produkt nałożony na cerę staję się niewidoczny to fakt, ale mam wrażenie, że nie dość że nic nie robi z cerą, to podkreśla zaczerwienienia, suche miejsca.
Niestety myślałam, że gorzej być nie może ale ten krem BB absolutnie nie matuje skóry, cera się świeci a cały krem BB nadaje cerze nieestetyczny klejący wygląd. Jego konsystencja mimo, że lekka to bardzo zapycha, w kilka dni po aplikacji wytworzyły się białe grudki i zaskórniki, a pory zapchały,
Produkt koszmar. Szkoda pieniędzy i nerwów.

Bubel?

Trochę sama nie wiem jak go określić- za tą cenę nie mogę oczekiwać cudów, ale spodziewałam się, że będzie ciut lepszy.
Minusy: nie kryje, maże się, zostawia plamy, ciężko się rozprowadza, nie wtapia się w cerę
Plusy: dla mnie nie ma plusów oprócz ceny?
No generalnie szkoda na to kasy, lepiej dołożyć drugie tyle i kupić Bielende Cover.

Już się nie lubimy.

Jeszcze rok temu używałam kremu BB, bo nie chciałam nakladać na twarz podkładu, oczywiście potem się to zmieniło, ale nie schodząc z tematu... Próbowałam kremów BB z Ingrid, Verona, Garnier więc potem padło na Miss Sporty. Kupiłam go bardziej z ciekawości.
Na początku rewelacja ! Matował moją strefę T jak żaden do tej pory, krył niedoskonałości, nie znikał z twarzy utrzymywał się cały dzień i nie ciemniał, dobrze się rozprowadzał. Po miesiącu używania stał się koszmarem... Rolował się od chwili nałożenia, zostawiał plamy. Podziękowałam mu i nadal leży na saaaamym dnie kosmetyczki.

Używam tego produktu od: rok temu

Nie bardzo

+ podoba mi się jego zapaych
+ w miare kryje niedoskonałości
+ tani

- małe opakowanie
- dość wodnisty
- powoduje zwiększenie się ilości niedoskonałości buzi

Używam tego produktu od: kwiecień

Tragedia

Kupiłam bo pomyślałam ,,a co mi tam, spróbuję" i co i nic. Nie matuje [mam skórę mieszaną] i wogóle nie kryje ani troszeczkę. Jeśli ktoś nie ma niedoskonałości to jasne to bb dla niego ale ja się zawiodłam. Pół gwiazdki za delikatną konsystencję.

Niestety to nie to..

Jako zglaszajaca ten produkt do bazy KWC chcialabym podzielic sie opinia na jego temay. Z tym kremem BB mecylam sie przez kilka miesiecy zanim zdazylam go wykonczyc.. Niestety nie polecam go nikomu, a szczegolnie osobom z wrazliwa cera z niedoskonalosciami.

+ cena w promocji
+ ladne, praktyczne i wygodne w uzytkowaniu opakowanie
+ jasna kolorystyka
+ naturany efekt
+ dostepnoc
+ duza wydajnosc

- krem nie matuje, co obiecuje nam producent
- ma wodnista konsystencje
- ciezko go nalozyc
- podczas nakladania powstaja smugi
- krycie jak w prawie pwszystkich kremach BB praktycznie zadne, ale w przypadku niektorych BB mozna je stopniowac, tutaj sie nie da, bo wychodza plamy
- rolluje sie na twarzy, szczegolnie pod oczami
- delikatnie ciemneje
- szybko znika z twarzy tworzac plamy

Niestety powyzsze wady decyduja na niekorzysc produktu i wiecej raczej juz go nie zakupie. Szkoda, zapowiadalo sie naprawde dobrze, ale producenta ponisola fantazja :)

Średniak

Szału w nim nie ma, prędzej bym go dała do kremu, ale swoje zalety jednak ma.
A mianowicie, wyrównuje trochę koloryt, nie kryje jednak za bardzo, polecam dla osób bez większych problemów, a które chcą zrobić delikatny makijaż bez cięższego podkładu, na co dzień.
Co do świecenia, to wystarczy przypudrować sypkim pudrem, bądź mąką ziemniaczaną(tak, mąką, gdyż pochłania sebum, służy jako puder transparentny i jest tańszą opcją).
Można stosować też jako bazę pod podkład.
Jednak jeśli szukacie dobrego kremu bb, który lepiej kryje, to nie polecam.

Używam tego produktu od: Grudzień/styczeń
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Tragedia!

+ Zapach, jest w miare okej.
+Ładne opakowanie
+Tani

-Nie kryje, nie matuje.
-Świecisz się 5 minut po nałożeniu
-Po nim dostajesz więcej niedoskonałości niż on powinien kryć.

Ilość zużytych opakowań: 0,5 i nie mam zamiaru dokończyć