Maybelline, SuperStay Better Skin Foundation (Podkład do twarzy (nowa wersja))

Maybelline, SuperStay Better Skin Foundation (Podkład do twarzy (nowa wersja))

Sprawdź ceny produktu

Działanie:
- zawiera kompleks energetyzujący – mieszankę witaminy B5 i Sepitonic M3 – pomagające nawilżyć i ujędrnić skórę,
- formuła wzbogacona o antyoksydant Actyl C, który pomaga w regeneracji naskórka i wyrównaniu jego kolorytu,
- widoczna poprawa kondycji skóry już w 3 tygodnie,
- zredukowane niedoskonałości,
- wyrównany koloryt,
- skóra jak odnowiona i pełna energii.

Cera
mieszana
fluidy
ujednolicające
z pompką

Maybelline, Better Skin, podkład, 30 Sand - lepsza skóra już po 3 tygodniach!

Po zastosowaniu, po kilku razach:

Plusy:
Doskonale kryje i nie pozostawia na skórze plam.
Bardzo wydajny, używam od kilku dni, a nadal nie widać braków.
Idealnie dopasowany kolor - o dziwo. Nie mam jasnej karnacji i ciężko znaleźć mi nie za jasny kolor, ale ten pasuje doskonale.
Cena - przecena jest aktualnie bardzo korzystna i warto się w niego zaopatrzyć.
Cudowna aplikacja, nigdzie się nie rozlewa - jak w przypadku podkładów z tubek.

Idealny

Uwielbiam ten podklad i nie zamienilabym go na żaden inny. świetnie kryje, matowi oraz wyrównuje koloryt skóry. Buteleczka starcza na ok 4-5 miesięcy , więc wydajność jest wporządku

Pół na pół

Podkład sam w sobie nie jest zły, dobrze maskuje, łatwy w rozprowadzaniu, wystarcza na naprawdę długi czas i nie spływa po kilku godzinach, ale nie jest on idealny. Skóra po nim powinna być lepsza, jak sama nazwa wskazuje, a nie jest. Zauważyłam, że im częściej go stosuję tym więcej niedoskonałości pojawia się na mojej twarzy, Dobrze dobrany kolor nie robi efektu maski, ale tylko dobrze dobrany, więc trzeba spędzić trochę czasu zanim dobierze się ten właściwy. Stusuję go sporadycznie, bo jednak mało nie kosztował, żeby go od tak wyrzucić.

Super podkład

Kupiłam produkt na promocji w Hebe. Jestem bardzo blada dlatego cięzko znaleźć mi podkład który jest delikatny i jasny. Jednak udało się! Podkład nie jest ciężki, wyrównuje koloryt skóry, przez co wygląda na zdrową i gładką. Maskuje delikatnie niedoskonałości. Jest to jeden z lepszych podkładów, które do tej pory używałam. Można go porównać do podkładu Maybelline Super Stay 24h obydwa są lekkie i bardzo delikatne. Polecam!

Dobry, ale nie idealny

Podkład o przyjemnej, kremowej konsystencji, nie wysusza skóry i świetnie tuszuje niedoskonałości. Wydajny i łatwy w aplikacji, praktycznie niemożliwe jest nieroztarcie plam :).
Minusem jest uczucie ciężkiej twarzy niedługo po nałożeniu oraz odkładanie się w zgięciach powiek i innych skłonnych do tego okolicach.
Ogólnie, za taką cenę jest dobry, ale konieczne są drobne korekty w ciągu dnia :)

Nutella Ivory

Najjaśniejszy odcień wygląda na mojej twarzy jak Nutella xD To już dyskwalifikuje ten podkład całkowicie jak dla mnie.
Skupiając się na innych cechach: kryje średnio, raczej na drobne niedoskonałości pokryte wcześniej korektorem. Zbiera się w załamaniach, szybko się błyszczy. Bardzo łatwo się ściera i robi plamy na twarzy.

Zdecydowanie na nie!!

-cena: zbyt wygurowana jak na TEN produkt(skusiłam się na podkład, ponieważ był w promocji)
-krycie: mam wrażenie, że podkład bardziej eksponuje moje niedoskonałości:(
-twarz świeci mi się w strefie T bardziej niż przed użyciem tego podkładu

Mieszane odczucia

Zacznę od plusów, ponieważ jest ich mniej:
- wydajność
- szklana,poręczna buteleczka
- podkład się nie lepi, buzia jest bardzo gładka
- dużo odcieni, więc można dopasować idealny odcień

Kupiłam go na promocji w Rossmannie za 12zł i przyznam, że cena mnie skusiła. Nie mam problemów ze skórą, jednak szukałam czegoś lekkiego na typowy dzień w domu, kiedy nie muszę wykonywać mocniejszego makijażu i używać swoich dużo droższych podkładów.
Konsystencja faktycznie jest lekka jednak przez to podkład ma bardzo słabe krycie.
Niestety podkreśla suche skórki, o których nawet nie wiedziałam, że je posiadam, ponieważ nawilżam twarz i złuszczam regularnie!
Nie mogę powiedzieć, że buzia w duecie z tym produktem wygląda źle... Jednak wygląda na zmęczoną.
Tak więc poleciłabym go na luźny dzień, kiedy nie potrzebujemy konkretnego makijażu i nie wymagamy zbyt wiele.
Cena bez promocji to około 40 zł i mogę już teraz stwierdzić, że ten podkład NIE JEST tego wart.
Ciężko mi powiedzieć czy faktycznie poprawia stan cery, ponieważ (na szczęście) nie posiadam takich problemów, ale czytając opinie niżej raczej inne dziewczyny nie zauważyły szczególnego działania.
Także podsumowując szału nie ma.

Dobry kolor

Mój pierwszy podkład odkąd zaczęłam eksperymentować z makijażem na sobie. Szukałam czegoś, co nie będzie mocno kryjącym produktem, chciałam żeby nie zapychał, a i nie był zbyt kremisty. Poniekąd to dostałam. Podkład kryje raczej umiarkowanie, więc daje naturalne wrażenie, ale ma tendencję do podkreślania suchych skórek których nie mogę się pozbyć. Dobrze się rozprowadza i ma raczej lekką konsystencję.
Duży plus ode mnie za dużą gamę kolorów. Mam bardzo jasną cenę, o chłodno różowym odcieniu. I właśnie ten podkład miał taki kolor, pasuje doskonale.
Po roku bardzo nieregularnego używania nie jestem w stanie powiedzieć czy faktycznie poprawia stan cery, ale na pewno go nie pogarsza.

Nie polecam

Podkład kupiłam na promocji w Rossmannie, kiedy chciałam przetestować nowy podkład. Cena zachęcała i niestety to mnie podkusiło :( Zmarnowane pieniądze w wielkim skrócie. W sklepie kolor wydawał się w porządku, ale w świetle dziennym okazał się nie do końca dobrany. Co gorsza, kiedy nałożyłam podkład na całą twarz miałam uczucie, że nagle cała skóra jest strasznie wyschnięta. Do tego tak naprawdę nie było go na twarzy widać i w sumie nie robił nic oprócz podkreślania skórek i niedoskonałości bo tylko przy nich był widoczny. Zdecydowanie nie polecam.

nie kupię ponownie

chyba podkłady maybelline mi nie pasują
nie mogę dobrać sobie koloru z żadnego z nich, z tego też nie
poza tym, że ładnie się rozprowadza to nic ni robi, widać niedoskonałości i podkreśla suche sórki

Jest bardzo dobry

Jak dla mnie idealny podkład, idealne kolory, dobra konsystencja, łatwe rozprowadzanie na twarzy. Co do \'obiecanej better skin\' mam mieszane uczucia, zauważyłam że nie pojawiają mi się po nim żadne wypryski na twarzy, aczkolwiek jakiegoś powalającego z nóg efektu to nie ma. Kupiłabym go ponownie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy