Garnier, Czysta Skóra, Krem BB przeciw niedoskonałościom 5 w 1

Garnier, Czysta Skóra, Krem BB przeciw niedoskonałościom 5 w 1

Krem Garnier przeciw niedoskonałościom 5 w 1 stworzony jest dla kobiet z cerą tłustą lub mieszaną z tendencją do powstawanie niedoskonałości.
Krem BB Garnier:
- zmniejsza widoczność niedoskonałości,
- nawilża skórę,
- matuje.
Kremączy działanie maskujące niedoskonałości.Dba o skórę i jednocześnie tworzy wrażenie delikatnego makijażu, oferując natychmiastowy efekt pięknej skóry.
Czysta Skóra krem BB 5w1 przeciw niedoskonałościom łączy w sobie oczyszczającą moc kwasu salicylowego oraz ujednolicające działanie pigmentów mineralnych. Czysta Skóra Krem BB 5w1 przeciw niedoskonałościom od Garniera natychmiast upiększa
skórę, jednocześnie zmniejszając widoczność niedoskonałości. Skutecznie zmniejsza również widoczność porów, poprawiając w ten sposób wygląd skóry. Lekka formuła kremu idealnie rozprowadza się na skórze i natychmiast się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Filtr SPF15 pomaga chronić skórę przed działaniem promieni UV.

matujące
kremy BB i CC
w tubce

Dobry krem BB

Postanowiłam wypróbować pierwszy raz w zyciu krem BB i kupiłam ten o to produkt, dobrze się wchłania, dopasowuje do cery, ujednolica koloryt, nawilża skórę, masuje niedoskonałości, delikatnie matuje skórę, działa antybakteryjnie. Na razie nie mam się do czego przyczepić, w końcu to mój pierwszy krem BB. Ogólnie jest dobry.

Dramat po prostu dramat...

Nigdy więcej nie chcę używać tego ,,kremu BB''. To była raczej męczarnia niż przyjemne użytkowanie. Opis nie jest w ogóle zgodny z tym co dostajemy. Producent obiecuje krycie niedoskonałości- ja tego krycia w ogóle nie widzę. Obiecuje zmatowienie- no raczej nie ma tego matu, bo po nałożeniu świeciłam się jak świeca. Obiecuje jeszcze, że produkt świetnie się rozprowadza i wchłania- czułam jakbym rozprowadzała na twarzy margarynę, produkt porobił tzw. placki i twarz miałam taką tłustą, że potem pojawiło się na mojej twarzy pełno niedoskonałości. Wchodzi w najdrobniejsze zmarszczki i załamania co bardzo nieestetycznie wygląda. Jedynym plusem tego produktu jest zapach, który jest przyjemny i ładny.

Tłusta maź

Niestety jest to kompletny niewypał ze strony Garniera.
Produkt jest bardzo tłusty i niestety wg mnie kompletnie nie nadaje się dla skóry z niedoskonałościami, wbrew zapewnieniom producenta

nie polubimy się....

Ten krem BB to nieporozumienie i chyba najgorzej wydane pieniądze w życiu.
Jest teoretycznie stworzony do... skóry z niedoskonałościami ?! Chyba żart.
Jest to tłusty krem, którego nawet nie da się równomiernie rozprowadzić!
Tworzą się nieestetyczne plamy, ciemnieje po nałożeniu.
Po prostu odradzam każdemu ten produkt Garniera.

Nasze pierwsze i ostatnie spotkanie

Po tym, jak polubiłam się z innym kremem BB od Garniera, postanowiłam przetestować również ten produkt. Jak się okazało: poszukiwanie kosmetyku doskonałego nie zawsze popłaca.

Krem mam gęstą, zwartą konsystencję. Początkowo wydawała mi się dość kremowa i myślałam, że to sprawi, iż będzie się on dobrze rozprowadzał. Niestety, moja cera zupełnie nie chciała z nim współpracować - nie mogłam do równomiernie nałożyć ani przy pomocy pędzla, ani beauty blendera. Zostało wcieranie go opuszkami palców, co i tak nie dało zadowalającego mnie efektu.

Krem, mimo że przeznaczony jest do cery jasnej, ma dziwny odcień, który wcale jasny nie jest. W dodatku wpada w pomarańczowe tony, czego po prostu nie potrafię zdzierżyć we wszelkiego rodzaju fluidopodobnych specyfikach. Nie rozumiem wyboru osób, które odpowiadają za dobór pigmentu - na brak koleżanek nie narzekam, a nie poznałam jeszcze takiej, której cera byłaby choćby zbliżona do odcieni pomarańczowych.

Krem jest tłusty, co zdecydowanie nie jest odpowiednie dla skóry z niedoskonałościami. Po nałożeniu go otrzymujemy efekt maski, gdyż włazi w pory i załamania, uwidaczniając je. Wygląda to strasznie sztucznie. W dodatku moja twarz świeci się po nim, jakbym wysmarowała się olejem. Bez pudru nie może być mowy o wyjściu do ludzi.

Trwałość kremu również jest niezadowalająca. Ściera się i to w dodatku nierównomiernie, przez co na twarzy pozostają plamy. Niepodtrzymany pudrem wytrzymuje na mojej buzi 2-3h...

Na domiar złego, krem pozapychał mi pory, co poskutkowało wysypem drobnych wyprysków. Nie tego się spodziewałam po kremie przeznaczonym do cery z niedoskonałościami.

Niestety, ten produkt od Garniera zupełnie nie spełnia obietnic producenta. Jest to jeden z najgorszych kremów BB, jakich kiedykolwiek używałam.

Poza sympatycznym, kremowym zapachem, nie potrafię niestety znaleźć innych jego plusów... Leżał w szafce długo, czekając na drugą szansę, aż w końcu się przeterminował i bez żalu go wyrzuciłam.

Tragiczny.

Okropny. Nie wchłania się, zostawia mazy - na lato, kiedy skóra mocno się poci - odpada, chyba, że ktoś chce chodzić z lusterkiem w ręce i wciąż się poprawiać; w ogóle nie nawilża.
Nie można dobrać odpowiedniego odcienia. Nie, nie. Nie. Bardzo się przeliczyłam kupując ten produkt. Nigdy więcej.

Ładne krycie

Pomimo tego, ze jest trochę zbyt ciemny jak na jasny odcień i pozostawia tłuste ślady np na telefonie, to bardzo dobrze ukrywa niedoskonałości, jest lekki i rozprowadza się równomiernie. Nie nadaje także efektu "tapety"i utrzymuje się cały dzień. Nie podrażnia skóry, ale nie zapobiega świeceniu w pełni.

Straszny bubel

Wady:
- fatalnie się rozprowadza
- pomarańczowy
- nie nadaje się ani do cery tłustej ani (jak się później okazało, po tym jak oddała mi go Mama) do suchej
- szybko się ściera
- uwidacznia pory, mimo, że producent obiecuje zmniejszenie ich widoczności
- zostawia tłusty film

Plusów nie zauważyłam.

Niewypał!!!!

Zakupiłam ten krem w promocji i z chęcią wypróbowania czegoś lekkiego na lato. Miał być przeciw niedoskonałościom do cery tłustej jak zapewnia producent i co ? totalny niewypał!!! Nic nie kryje. Twarz świeci się po nim w odcieniach pomarańczy. Jest tłusty i ciężki.

Wady :
- ciężki i tłusty
-pomarańczowy kolor (odcień medium)
-świeci się na twarzy po jakimś czasie
-śmierdzi
-nie ukrywa niedoskonałości
-nie nadaje się do cery tłustej i mieszanej
NIE POLECAM !!!!!

Zalety:
-brak

nie lubię!

krem BB kupiłam z jakieś dwa lata temu kiedy był na niego szał,był dostępny prawie w każdym sklepie i skusiłam się na niego ze wzgledu na to że jest niby lekkim podkładem/kremem na lato,a że moja twarz zle znosi ciężkie produkty i jest skłonna do uczuleń itp to bez problemu go wzięłam ,niektóre koleżanki również się nim zachwycały.Po nałożeniu byłam zadowolona ,lecz po kilku godzinach na twarzy pojawił się straszny błysk,strasznie pociemniał i miałam wrazenie że mam wsmarowaną w twarz cała tubkę jakiegoś zapychającego kremu:/
bardzo mi się podobało wygodne opakowanie,gdyż denerwują mnie produkty które trzeba odkręcać,zakręcać i tak w kołko przed kazdym makijażem -zabiera dużo czasu.
zapach tez był lekki i świeży ,ale długo się utrzymywał co po czasie przeszkadzało.
najgorsze było to ,że strasznie mnie zapchał po czterech użyciach.Podarowałam go koleżance ,u której się sprawdzał.Mi nie pomógł w niczym .

"Jasny" nie jest jasny!

Kto wymyślił, że pod kolorem "Jasny" trzeba wrzucić pomarańczę?
Koszmary kolor, bardzo się zawiodłam... Nie mogę nawet wypróbować formuły, bo nie wyjdę ze złym kolorem na ulicę.
Nigdy nie zawiodłam się na Garnier, ale teraz to prawdziwa porażka. Tragicznie ciemny.
Zapach przypomina całą serię Czysta Skóra..

Szkoda nawet tych kilkunastu złotych

Jedynym plusem tego produktu jest to, że mi jakość szczególnie nie zaszkodził (choć zauważanie zapycha pory!!!). Na pewno nie pomógł, nie robi absolutnie nic, co obiecuje producent. Nie matuje, nie kryje, tworzy jedynie widoczną warstwę i smugi czegoś w kolorze na twarzy. Wędruje po całej buzi. Nawet z pudrem ciężko o mat po kilku godzinach. Nie oczekiwałam krycia, czy czegokolwiek innego, czego oczekujemy po podkładach, ale ten produkt jest absolutnie bezużyteczny i bezcelowy. To absolutna parodia bb. Za kilkanaście złotych więcej można kupić cc od Bourjois, a różnica między nimi to przepaść.