Mokosh Cosmetics, Olej jojoba

Mokosh Cosmetics, Olej jojoba

Olej jojoba Mokosh Cosmetics należy do grupy płynnych wosków. Zawiera fitosterole, dużo witaminy A witaminę E, witaminę F. Płynne estry woskowe jojoby budową są zbliżone do sebum wydzielanego przez gruczoły łojowe. Olej jojoba Mokosh Cosmetics łatwo wchłania się przez skórę, wzmacnia warstwę cementu międzykomórkowego, co zapobiega wysuszeniu skóry. Stosowany jest do wszystkich typów skóry – nawet trądzikowych.

serum
regenerujące, nawilżające
z pipetą, w tubce
olejek
50 – 100ml

Rewelacja

Uwielbiam oleje Makosh - arganowy i z pestek malin już na stałe zagościły w mojej kosmetyczce. Olej jojoba używam akurat innej firmy, ale zdecydowanie następny kupię Makosh, ze względu na buteleczkę z pipetką (którą znam z arganowego i malinowego;).
Olej jojoba genialnie nawilża skórę na całym ciele (ja używam do twarzy, jeśli potrzebuję większego nawilżenia, do nóg, które mam wiecznie suche i czasem do włosów). Jest bardziej tłusty niż arganowy ale też i mocniej działa.
Jak dla mnie - must have w naturalnej kosmetyczce!

Uwielbiam ten olej

Olej jojoba Mokosh polecam dla wszystkich. Moja skóra po użyciu jest nawilżona. W przypadku problemów łuszczycowych na głowie po zastosowaniu oleju jojoba widzę wyraźne złagodzenie stanów. Stosowałam olej również na ciało i serdecznie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno skończyłam

Super produkt

Muszę stwierdzić że zakochałam się w olejach Mokosh
\\\\n
\\\\nSuper nawilża i odżywia skórę. Porównując olej Arganowy Mokosh, jojoba jest trochę bardziej tłusta i pozostawia lekki nie tłusty film ochronny. Fajnie jest sprawdza do skóry wrażliwej.
\\\\n
\\\\nStosowanie dla dzieci: Polecam ten olej dla dzieci.
\\\\nAlbo dodawałam do wanienki albo wmasowywałam niewielka ilość.