Oriflame, Giordani Gold, Long Wear Mineral Foundation SPF15 (Mineralny podkład do twarzy)

Długotrwała formuła podkładu Oriflame Giordani Gold, Long Wear Mineral Foundation zapewnia pełne krycie przez cały dzień. Wzbogacona filtrem SPF 15 i drogocennymi minerałami wulkanicznymi pozyskanymi z obszaru włoskiego wulkanu Etna, o właściwosciach regenerujących i odmładzających.

fluidy
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30

I TAK i NIE

TAK na chłodne/ umiarkowane dni, Przyjemny zapach,fajna pompeczka, kremowa konsystencja,dobrze się rozprowadza, po nałożeniu 1 warstwy krycie jest średnie. Używam tylko ;porcelain;
NIE na lato.
W lecie twarz wygląda okropnie , jakbym się cały czas pociła. Cały czas czuć,że masz podkład , wcale nie nadaje się na lato.

Miłe zaskoczenie

Na początku nie lubiłam go używać, głównie z powodu tego, że byłam przyzwyczajona do matujących podkładów. Aktualnie wprost uwielbiam ten podkład! Jest idealny do używania na co dzień przez lekką formułę. Wtapia się w skórę i zgrywa z naturalnym kolorem. Łatwo się go nakłada, nie roluje się, przez co można dodawać warstwy i współpracuje z każdym pudrem. Dodaje naturalnego blasku, więc nawet użyty bez zmatowienia, nie wygląda źle.

ok.

Zastanawiałam się nad kupnem tego podkłądu od dawna i w koncu sie zdecydowałam. Ma od kremową konsystencje. Daje satynowe, naturalne wykończenie co bardzo mnie cieszy, gdyż mam skóre suchą i matowe podkłądy poskreslaja mi suche skórki natomiast ten tego nie robi. Podkłąd ma dobre krycie, które da sie budować. Nie tworzy maski nawet po nałożeniu drugiej warswy podkłądu. Nie zapycha porów i nie utlenia się. Co do opakowania jest szklane z pompką. Jestem bardzo mile zaskoczona tym podkładem.

+krycie
+ satynowe wykonczenie
+ nie utlenia się
+ nie podkresla suchych skórek
+opakowanie

Bardzo przyjemny

Używam go od jakiegoś czasu zamiennie z innymi i zawsze lubię do niego wracać. Uwielbiam jego kremową formułę. Idealnie stapia się z moją cerą. Na twarzy wygląda ładnie i gładko. Nadaje bardzo naturalnego wykończenia. Nie zapycha. Nie ma bardzo mocnego krycia, dlatego gdy jest taka potrzeba mieszam go z innym. Nie wysusza skóry, ale po kilkunastu godzinach noszenie uwidacznia obecne wcześniej przesuszenia, skórki itp. Nie ciemnieje.

Przyjemniaczek :)

Jeden z najlepszych podkładów, jakie miałam w życiu! Bo:

+ Idealnie stapia się z cerą
++ Nie tworzy efektu maski
+ ++Można łatwo i bezpiecznie stopniować krycie, co sprawia, że podkład staje się uniwersalny. To zdecydowanie jego najlepsza cecha. Jedna pompka wystarczy na lato - lekkie krycie, 2 pompki ukryją drobne niedoskonałości i zaczerwienienia, a 3 pompki to już efekt pełnego krycia, gdy twarz pokryta jest większymi zmianami trądzikowymi.

Minusy:
- brak dostępności stacjonarnej
- cena bez promocji dość wysoka
- nie zawsze jest w bieżącym katalogu
- - przy zapotrzebowaniu na 2 pompki do codziennego makijażu jednak dość szybko się kończy :(
- - opakowanie jest szklane, ale niestety przez przybrudzenia podkładem od wewnątrz nie widać kiedy się kończy.
- - - troszkę brakuje mu trwałości na wielkie wyjścia. Po kilku godzinach wymaga co najmniej przypudrowania.

Rewelacja

Najlepszy podkład jaki miałam. Idealnie stapia się z moją cerą. Po przypudrowaniu wytrzymuje cały dzień i nie tworzą się plamy. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Mój numer jeden

Testowałam wiele podkładów, jednak ten jest najlepszy. Świetnie kryje, długo się utrzymuje. Ma wygodne opakowanie, a przy tym jest naprawdę trwały i wydajny.

Podkreślił suche skórki..:(

Kupiłam w promocji za 25 zł. Kolor wybrałam light ivory i okazał się naprawdę bardzo dobrze wybrany pomimo,że tylko po kolorze z obrazka:) To po prostu jasny beż. Idealnie pasuje do mojej cery, nie jesetm bladziochem:)Podkłąd jest gęsty , nie rozlewa się na ręcę. Efekt jaki daje bardzo mi się podobał, bo oprócz wyrównania koloru, ukrycia drobnych przebarwień (nie mam dużo do ukrycia, to nie jest mocno kryjący podkład) to cera po jego nałożeniu jest taka ..świetlista:) Chyba jest lekko rozświetlający:) W każdym razie ładnie wygląda bo ja lubie taki look.Mam 40 parę lat i wolę podkłądy lżejsze i dajęce efekt takiego blasku skórze. Utrzymał się zacnie ...prawie calutki dzień i byłabym naprawdę uszczęśliwiona gdyby nie to , że niestety podkreślił mi suche skórki pod koniec dnia na czole ( ws umie nie wiedziałam, że je mam , bo przy innych podkładach: Lirene Perfect Tone, Pierre Renne Advanced Lift, Margaret Astor Match Protect- nie było tego widać:( Szkoda troche, ale jeszcze go potestuję , możę mocniejszy krem, może pod bazę..zobaczymy , myślę ,że warto spróbować

Kosmetyk nie dla mnie

Nie jestem zadowolona, ponieważ podkład nie daje mi odpowiedniego krycia. Wszelkie niedoskonałości są pod nim widoczne. Pewnie spodoba się zwolenniczkom naturalnego make up-u. Plus daję mu za kolor, bo naprawdę świetnie stapia się z odcieniem twarzy. Jest wydajny i łatwo się go rozprowadza.

Najlepszy!

Najlepszy podkład jaki w życiu miałam, a miałam ich już wiele. Mam cere mieszaną, w niektórych partiach sucha i łuszczacą, w innych tłustą i świecąca. Na badaniu skóry Pani zalecila podkład mineralny i jest to strzał w 10! Podkład GG idealnie kryje bez okropnego efektu tapety. Trzyma się naprawde długo. Jest bardzo wydajny. Mój ideał

Toporna, ciemniejąca pomarańczka.

Niestety jest to kolejny podkład, który w kolorze jasnym zaczyna ciemnieć nagle do odcienia dojrzałej pomarańczki.

- Krycie miał całkiem niezłe.
- Używałabym w lato ze względu na utleniający się kolor na ciemniejszy i SPF15, ale jego konsystencja jest toporna, ciężko się rozsmarowuje na skórze i mocno odznacza się od szyi.
- Wygląda bardzo nienaturalnie, a twarz nie oddycha.
- Sprawiał wrażenie, jakby dolano do niego oleju. Kontakt twarzy z włosami gwarantuje natychmiastowe przetłuszczenie ich.

Nigdy więcej. Skusiłabym się jeszcze na porcelanowy, gdyby nie to, że nawet bez względu na kolor ten podkład wygląda na twarzy po prostu źle.

całkiem, całkiem

Podkład zagadka. Testowałam odcień Light ivory na bazie z serii GG i nic się nie działo. Oraz odcień Light rose, z bazą z serii Studio Art i kolor ściemniał o ton, ten sam podkład na ręce utlenił się o jakieś 2-3 tony. W praktyce odcień Light Ivory delikatnie wpada w róż, a wspomniany wcześniej Light Rose w brzoskwinię. Porcelana natomiast (nie testowałam) podobno strasznie utlenia się do pomarańczu. Kolor najbardziej zbliżony do mojej karnacji to Light ivory. Krycie średnie, opakowanie to szklana buteleczka z wygodną pompką.