Bell, HYPOAllergenic, Anti - Redness Primer (Zielona baza pod makijaż neutralizująca zaczerwienienia)

Zielona baza pod makijaż Bell HYPOAllergenic Anti - Redness Primer neutralizuje zaczerwienienia i tuszuje niedoskonałości cery, sprawiając że naczynka i przebarwienia są niemal niewidoczne. Nawilża i optycznie wygładza skórę oraz przedłuża trwałość makijażu. Lekka formuła sprawia, że łatwo i równomiernie się rozprowadza.

słaby

nie polecam. używałam na zaczerwienioną skórę na twarzy ale nie spełnia swojego zadania - nie kryje (a jeśli kryje to zdecydowanie za słabo) i bardzo krótko się trzyma.

uwielbiam

uwielbiam te baze, chociaż nie zauwazylam żeby niwelowala zaczerwienienia, bardzo fajnie wygladza twarz, pozostawia ja gladka i gotowa na make up. Makijaz trzyma się lepiej, skora wygląda na swieza, jest bardzo gładka i delikatna
baza jest wydajna i tania

Delikatna korekta ...

Lubię całą linię Bell Hypo... za jej uniwersalność i jakość. Kupiłam zieloną bazę, bo mam lekko zaczerwienioną twarz w celu ujednolicenia kolorytu i przygotowania pod produkty kryjące. Baza spisuje się dobrze, bo widzę różnicę pomimo jej lekkiej konsystencji. - neutralizuje zaczerwenienia, ewentualne lekkie wypryski. Baza nie obciąża makijażu i wtapia się w makijaż. Często mieszam ją z kremem CC lub podkładem w celu przyśpieszenia makijażu. Baza mnie nie uczula i nie zapycha (stosuję ją już kilka miesięcy). Baza jest wydajna i ma wygodny aplikator. Opakowanie wykonane jest z estetycznego i dobrego plastiku i jest poręczne.

Przeciętna

Skończyła mi się bazaz dlatego stwierdziłam że wypróbuję czegoś nowego i padło na Bell. Zainteresowała mnie tym że wygładza i neutralizuje zaczerwienienia. Niestety prócz tego że ładnie pachnie, nie zauważyłam za dużo pozytywow.

Zaczerwienienia jakie były były takie są. Wygładza - może lekko, nie znacząco.
Mam wrażenie że twarz mi się po niej klei, przez co mnie trochę zraziła.
Dużo lepiej się ją nakłada pędzlem.
Mam skórę trądzikowa, skłonna do przetłuszczania.

Opakowanie fajne ponieważ jest pąpka i nie ma problemu ze produktu za dużo wyleci.

No nie

Ta baza zupełnie nic nie robi. Ładnie pachnie, przyjemnie się rozprowadza, ale nic nie koryguje. Nic nie pomaga.
A jak się za dużo nałoży to spod podkłady prześwituje i wygląda jak podbite oko;)
nigdy więcej.

przyzwoity produkt

Baza ta nie jest jakaś mega fantastyczna, ale bardzo ją lubię. Jest lekka, łatwo się ją rozprowadza i delikatnie redukuje zaczerwienienia. Używam jej codziennie pod podkład.

Jestem zadowolona

Baza faktycznie zakrywa zaczerwienienia ale bardzo delikatnie, z większymi sobie nie radzi i potrzebujemy pomocy korektora. Podoba mi się w niej konsystencja lekkiego kremu, dobrze się rozprowadza, nie zatyka porów, skóra po użyciu jest nawilżona. Nakładam ją palcami i wtedy zaczynam moczyć gąbeczkę do makijażu w tym czasie baza akurat idealnie wchłania się w skórę. Nie zrobiła mi plam ani nie prześwitywała przez podkład, zielony kolor w ogóle nie był widoczny. Co do przedłużania trwałości makijażu, raczej tutaj u mnie się nie sprawdził. Makijaż trzymał się tyle samo jak bez bazy. Ogólnie jestem zadowolona z produktu jednak nie jest to coś bez czego nie mogę się obejść.

dziwny

Według mnie ta baza jest zbyt mało płynna, mam wrażenie, że zasycha mi na twarzy, podkreślając suche skórki. Przy mojej suchej cerze oczekiwałabym minimalnego nawilżenia, bo niestety, ale po nałożeniu tej bazy nałożenie podkładu jest niemożliwe, bo ciasto i podkreślone suche skórki gwarantowane.
Może i w jakimś stopniu kryje zaczerwienienia, ale też bez większego szału.

Średnia do słabej

Producent podaje, że baza jest nawilżająca, u mnie efekt był odwrotny, może też dlatego, że mam problematyczną cerę. Przy codziennym stosowaniu i zmiennych warunkach (pracuje w pomieszczeniu klimatyzowanym) zaczeła mnie podrażniać i ściągać twarz. Jeżeli chodzi o krycie zaczerwienień to radzi sobie z niewielkimi. Trzeba ją dokładnie rozprowadzić żeby nie być zielonym ludzikiem z plamami na buzi.

średnia

Nigdy wcześniej nie używałam bazy pod makijaż, tą dostałam do testów i mnie nie przekonała. Używam jej rzadko tylko jak mam zaczerwienioną skórę, delikatnie wyrównuje koloryt ale czerwone plamy dalej są widoczne. Nie zauważyłam przedłużenia trwałości makijażu, wręcz przeciwnie szybciej zaczynam się świecić kiedy stosuję tą bazę. Nie zatyka porów, delikatnie nawilża.

Średnia ze skłonnością do słabej

Niestety, nie ukrywa większych zaczerwienień i jedynie je maskuje. Tak samo "pajączki". Sprawdza się na drobne zaczerwienienia lub jako baza pod makijaż na zimę dla osób o skłonnościach do czerwienienia się na mrozie. Zdecydowanie jednak przedłuża trwałość makijażu, co pisze się na plus. Dobrze wygląda nałożona gąbką lub pędzlem. Palcami nie daje takiego efektu gładkiej skóry i może towrzyć plamy, które dość trudno zakryć.

zielona baza Bell

Bazę używam od kilku tygodni i uważam,że jest godna polecenia.
Zakrywa zaczerwienienia i ładnie wyrównuje kolory.
Ma dobrą cenę i łatwą dostępność
Jeśli chodzi o trwaość to jest taka jak należy.