AA, Make Up, Matt (Podkład matująco - wygładzający)

AA, Make Up, Matt (Podkład matująco - wygładzający)

Podkład Oceanic AA Make Up Matt jest przeznaczony do cery tłustej i mieszanej, zapewnia trwałość i naturalne krycie. MATTsensor3D minimalizuje wydzielanie sebum, sprawiając, że skóra jest zmatowiona, a jednocześnie gładka. Testowany dermatologicznie.

fluidy
kryjące, matujące
w tubce

Świetny!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym podkładem. Gama kolorystyczna jest świetna, ma bardzo dużo odcieni w żółtej tonacji, nie ma może jakiegoś bardzo jasnego na zimę (ja nigdzie nie widziałam), ale zawsze można go rozjaśnić, ważne, że są żółte tony. Na twarzy utrzymuje się cały dzień, wygląda bardzo ładnie, ma średnie krycie, które można dobudować, zakrywa przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Chociaż nazwa wskazuje na mat, jest raczej satynowy i trzeba dobrze utrwalić strefę T. Ładnie współgra z korektorem, a inne produkty dobrze się na nim rozprowadzają. Posiadam kolor 103 Light Beige, który jest ładnie żółty. Delikatnie się utlenia.

Jak dla mnie jest do prawie, że zamiennik podkładu Revlon Color Stay. MOże nie jest tak długotrwały jak Revlon ale w porównaniu do jego ceny to opłaca się go kupić. Dużym plusem jest gama kolorystyczna gdzie trudno w drogerii znaleźć podkład o żółtych tonach.

Hit!!

Mam podkład w kolorze 103 i sprawdza się bardzo dobrze. W przeciwieństwie do mojego, poprzedniego podkładu nie wchodzi w zmarszczki, a po całym dniu noszenia z bazą twarz wygląda bardzo ładnie. Wykończenie podkładu nie jest matowe raczej satynowe.

Przyjemny w użyciu

Nie zauważyłam co prawda, aby ten podkład posiadał właściwości matujące czy wygładzające, ale już dawno (jeśli kiedykolwiek) przestałam tego oczekiwać.
Podkład ma bardzo fajną, dość lekką konsystencję i łatwo go rozsmarować po skórze (robię to tradycyjną metodą - opuszkami palców). Wygląda naturalnie, kolor także dobrze stapia się z cerą. Nie jest mocno kryjący.
Odpowiada mi brak zapachu - to zbędna dodatkowa porcja 'chemii' w tego typu kosmetykach. Cena w promocji - bardzo sympatyczna.
Jestem z niego ogólnie zadowolona.

Świetny podkład

Podkład jest dla mnie idealny, ponieważ jest lekki, nie robi maski na twarzy-wygląda naturalnie, dobrze się rozprowadza, nie ma prześwitów, ani smug po nałożeniu. Daje efekt lekkiego wygładzonego matu bez efektu maski. Krycie jest fajne-nie czuć go na twarzy, nie wysusza. Jest wydajny i kosztuje nie wiele.Trwały-nie ściera się. Ja na pewno kupię kolejne opakowanie.

W porządku

Dostałam go od mamy i byłam z niego całkiem zadowolona. Niestety, nie jest to podkład dla mnie. Mam mieszaną cerę, z niedoskonałościami. Ten podkład słabo kryje, nadaje się raczej dla osób z gładką cerą. Kompletnie nie matuje, muszę często używać pudru. Trwałość jest średnia, bardzo łatwo się ściera. Jednak ma fajną paletę kolorystyczną w tej cenie, dobrze się nakłada, nie ciastkuje, wygląda na twarzy bardzo naturalnie. Nie ciemnieje do pomarańczki. Bardzo fajny podkład dla normalnej lub suchej skóry.

Bardzo dobry dla skóry wrażliwej

Podkład o gęstej, kremowej konsystencji. Dobrze kryje, wygładza skórę i delikatnie matuje ją. Sprawdza się w przypadku niedoskonałości. Dobra jakość przy niskiej cenie.

dla wyrównania koloru

Podkład bedzie dobry dla osób które chcą tylko troszkę poprawić wygląd swojej cery, a ich skóra jest dobrym stanie. Dla tych z niedoskonałościami, tłustą cerą albo przebarwieniami się nie sprawdzi. Krycie nie jest duże ale podkład przyjemnie się nakłada i jest w miarę trwały przy dobrym przypudrowaniu. Myślę ze znajdzie swoich zwolenników chociaż mi odpowiadała bardziej wersja lumi. tutaj wygładzenie moze i jest, choć niewielkie ale matowienie jest słabe

Idealny produt

Produkt nakłada się bardzo lekko, nie zostawia jakiś nieprzyjemnych plam na twarzy. Bardzo wytrzymały, przy pomalowaniu się o godzinie 8:00 rano o 20:00 wieczorem jeszcze go mam na twarzy, jedyne co muszę poprawić to lekko przypudrować linię T, która z czasem zaczyna mi się świecić. Pokrywa wszystkie moje niedoskonałości. Często otrzymuję go na promocji za około 10 zł.

Niestety nie polubiliśmy się.

Jestem posiadaczką cery mieszanej. Najbardziej doskwiera mi błyszczący się jak wojskowe buty nos. Kupiłam ten podkład, bo był tani, moj Bourjois się skończył i oczekiwałam Świąt, gdzie miałam dostać coś nowego.
Jestem bledziuchem. Mam kolor 103 LIGHT BEIGE.
Po pierwszym zastosowaniu było nieźle, chociaż rozprowadzanie podkładu było dla mnie uciążliwe z racji tego, że przyzwyczajona jestem do lżejszej konsystencji. AA jest dość gęsty i trzeba go dobrze rozprowadzić, żeby ładnie wtopił się przy linii włosów. Przypudrowany ryżowym pudrem pierwszego dnia trzymał się całkiem nieźle. Niestety kolejne dni były fatalne. Podkład ciemniał na twarzy i świeciłam się jak nigdy przedtem. W połowie dnia wycierał się wszędzie tam, gdzie to najbardziej potrzebowałam. Na nosie nie było go wcale. Po nałożeniu po prostu czułam, że mam go na twarzy i niestety było go rownież nieestetycznie widać. Niewiele z matowania było w obiecanym Matt 16h.

W porządku

Kupiłam ten podkład, gdyż bardzo spodobał mi się jego odpowiednik Lumi - bardzo ładnie wyglądał, jednak nie był odpowiedni dla mojego typu skóry. Jako iż mam cerę mieszaną szukałam czegoś, co zmatowi mnie, a zarazem będzie wyglądało naturalnie. Niestety, mimo iż wygląda fajnie na twarzy to nie spełnia podstawowej funkcji - nie matuje. Polecam dla osób, które nie mają problemu z przetłuszczającą się skórą.

gorszy od wersji rozświetlającej

on dziwnie się nakłda, jest jakby gumowaty, a tak po za tym dobrze kryje, ma ładny k,olor
wytrzymuje cały dzień bez żadnego problemu, roż tez nieźle się na nim trzyma
ogólnie jest okej, ale wolę podkłady rozświetlające, a troche sztucznie przyciemnia twarz nie mylić z oksydowaniem( bo tego nie robi)