AA, Make Up, Matt (Podkład matująco - wygładzający)

AA, Make Up, Matt (Podkład matująco - wygładzający)

Podkład Oceanic AA Make Up Matt jest przeznaczony do cery tłustej i mieszanej, zapewnia trwałość i naturalne krycie. MATTsensor3D minimalizuje wydzielanie sebum, sprawiając, że skóra jest zmatowiona, a jednocześnie gładka. Testowany dermatologicznie.

fluidy
kryjące, matujące
w tubce

Jeśli liczy się u Ciebie trwałość, nie kupuj go

Podkład ma lekką i dość rzadką konsystencję. Jest naprawdę fajny do noszenia na skórze, gdyż w żaden sposób jej nie zapycha i nie podkreśla porów, natomiast trochę je wygładza. ????Ale jego krycie ma wiele do życzenia, gdyż podkład ma leciutkie krycie. Nie radzi sobie z przykryciem pryszczy, zaczerwienienień, naczynek, więc korektor przy nim to podstawa. Jednak ładnie wyrównuje koloryt skóry. ???? Co z tym wypełnieniem zmarszczek? Cóż niby jestem młoda, ale każdy ma choćby zmarszczki mimiczne, więc jakoś różnicy nie odczułam, jednak skóra wygląda po nim gładko oraz plus, że ma małą tendencje do zbierania się właśnie w tych zmarszczkach.???????? Co z trwałością? Nie wytrzyma 16h,nie wytrzyma 8h. Wręcz ściera się całkowicie z twarzy, a może nawet i nie ściera, wręcz wyparowuje z niej. Przez jakieś 4 do 5h na pewno będziemy go jeszcze mieli na twarzy, ale potem? To już niezbyt. ????
Podkład oksyduje/ciemnieje, nawet o ton, jak nie więcej. Więc, jak zwykle dokładnie sprawdzamy, jeśli skusimy się na jego zakup. ????Opakowanie klasyczne, szklane z pompką, którą można nawet odkręcić. ????
Cena około 20-28 zł. Dla mnie za dużo, jak na jego jakość. Bo nie kryje prawie w ogóle, nie utrzymuje się na skórze i wyparowuje wręcz z niej. ????

Słaby

Moją przygodę z makijażem zaczynałam z tym podkładem, ponieważ jako nastolatka szukałam czegoś lekkiego. Producent nie spełnił swoich obietnic co do efektu matu, bo po upływie krótkiego czasu moja cera świeciła się jak żarówka. Z tego co pamięta podkład miał tendencję do ciemnienia, co uznaje na pewno jako wadę ze względu na moją jasną karnację. Nie dla osób z tłustą cerą.

Na wyjście po bułki

Jestem bladziochem z cerą tłusta w strefie T. Zakupiłam więc najjaśniejszy odcień, który okazał się wcale nie taki jasny. Faktycznie jest on lekki, daje ładne wykończenie i efekt świeżej cery, ale niestety dłużej niż 1-2h na mojej buzi się nie trzyma. Pudry czy inne fixery także nic nie pomagają. Myślę, że posiadaczki cery normalnej mogą być bardziej zadowolone.

Plus, że jest lekki

Kupiłam, bo był w promocji i chciałam mieć dodatkowy podkład na te dni, kiedy naprawdę nie chce mi się robić dokładnego makijażu, byleby tylko zatuszować niedoskonałości i żeby twarz się nie błyszczała... Żadnej rewelacji. Kolor 105 bardzo fajny, dopasowany do lekko opalonej twarzy. Konsystencja taka, że bardzo przyjemnie produkt się rozprowadza. Nie czuję, zebym miała makijaż, tylko jakiś delikatny krem. Trwałości jednak żadnej. Dwie godziny i wszystko co niechciane, było widoczne. A skórę miałam bardzo brzydko przetłuszczona w strefę T. Puder nic nie pomógł. Trzeba ciągle poprawiać. Nie spodziewałam się wiele, myslalam, że będzie gorzej. Bez zapachu-tez plus. Raczej nie kupię ponownie, będę próbować dalej.

dobra jakość w niskiej cenie

Kupiłam go przede wszystkim zachęcona ceną (+/- 10 zł w popularnych drogeriach). Po otwarciu nie poczujemy silnie aromatyzowanego produktu. Zapach jest bardzo delikatny, wręcz neutralny - dla mnie to duży plus! :) Konsystencja jest nieco rzadka, leista, lecz nie wplywa to negatywnie na wydajność. Opakowanie ma formę tubki - i tutaj mogłabym się przyczepić tego, że pod koniec opakowania ciężko było dostać się do podkładu, konieczne było jego rozcięcie. Po zastosowaniu produktu, otrzymujemy na twarzy bardzo ładny efekt matu, a twarz staje się delikatna w dotyku.
Za tę cenę nie znalazłam lepszego produktu. Jest to dobra jakość w niskiej cenie :)

Dobry!

Podkład stosuje już od kilku miesięcy i wciąż mam go jeszcze trochę, tak więc jego pierwszą zaletą jest naprawdę spora wydajność. Dokładając do tego jego cenę- ok. 10 zł- wychodzą grosze za koszt dziennego stosowania.
Ma on wygodną tubkę, ze średnio twardego plastiku. Zapewnia to wygodne stosowanie, bez obawy o nadmierne wylewanie produktu. Podejrzewam jednak, że przy końcu opakowania może być z nim kłopot i konieczne będzie jego rozcinanie ;)
Zapach podkładu jest lekki, wręcz neutralny. Dla mnie to plus, gdyż nie przepadam za mocno perfumowanymi kosmetykami przeznaczonymi do makijażu twarzy.
Konsystencja dla mnie na plus- lekka, nieco leista. Nie tworzy efektu maski i nie obciąża zbytnio skóry. Produkt nadaje się do mieszania z kremem i tworzenia czegoś a'la krem BB.
Efektem stosowania jet wyraźnie wygładzona cera, o zdrowym kolorycie. Daje on ładny mat, jednak dość stosunkowo się on utrzymuje tak więc wymaga poprawek w ciągu dnia i pudrowania. Jednak za tę cenę? Świetny produkt :)

okeyy

Niezły fluid, pokazujący że tanie wcale nie musi być złe. Firma AA od dawna jest na rynku i wie co robi. Fluid wygładza skórę, pozostawia ją matową jeżeli chodzi o krycie to nie zbyt proponuję inną wersję bądź przykryć to innym pudrem. Jest lekki, wydajny, ma neutralny zapach i tani

Podkład matująco - wygładzający 107

Szczerze to chyba byl moj pierwszy podklad jaki mialam, z czasem mialam tez inne odcienie. Jak za ta cenie nie spodziewalam sie za duzo. Ale podklad wytrzymuje tak z 8godzin bez poprawek. Jak dla mnie jest on ok :)

Polubiliśmy się

Naprawdę jestem pod wrazeniem, na początku wątpiłam że za tak niską cenę można kupić dobry produkt, a jednak się myliłam.
Kolor nr 105 idealnie pasuje do mojej karnacji. Łatwo się nakłada: opuszkami palców, pędzelkiem. Nie ma efektu maski, nie zostawia śladów na telefonie. .
Od momentu aplikacji podkładu kolor nie ulega blednięciu,zapewnia świeży i niezmieniony wygląd twarzy przez wiele godzin.
Nie podrażnia, nie uczula, daje piękne naturalne wykończenie .

Średniak

Kupiłam go na jakiejś promocji w Rossmannie, kosztował bodajże 10 zł :D Potrzebowałam czegoś trwałego i matującego, niestety nie ma w tej kwestii rewelacji.

Mój niezbędnik

Bardzo dobry podkład moim zdaniem. Wiadomo, to co służy mnie nie zawsze musi komuś. Ale on jest naprawdę świetny i (chyba) ma niezły skład. Cera jest pięknie satynowo wykończona, plamki zamaskowane ( nie kryje dużych wypryskow ale nie taka jego rola przecież). I co najważniejsze dla mnie - poprawia nie jak inne podkłady tylko wygląd ale i stan cery!! Dzięki temu że była dobrze nawilżona mniej się przetluszczala i nawet gdy go czasami zostawiłam na noc nie widziałam pogorszenia trądziku a wręcz podczas stosowania go codziennego ogromną poprawę tzn całkowity brak krost. Uznawalam to za dziwne i czasami robiłam sobie od niego przerwy co zawsze skutkowało powstaniem kilku wypryskow! Dlatego wracam do niego często stosuje też pod inne podklady zamiast bazy i wygląda to w porządku. Tak bardzo poprawiał stan buzi że nie zwracalam nawet uwagi na trwałośc - kiedy się starl nie było dużej różnicy.

mhm...

Odcień 103 (light beige) bardzo trafiony, jednakże trochę jaśniejszy niż w wersji aa vegan matt. Ale dla mnie to nawet lepiej. Wiem, że to trochę dziwne, ale uwielbiam zapach tego podkładu. Ale do rzeczy: podkład może nie jest jakiś hiper super nie wiadomo co, ale sprawdzi się na codzień u osób z niezbyt problematyczną skórą. Dla mnie był bardzo dobry, całkiem fajnie krył drobne niedoskonałości, jednakże u koleżanki z przebarwieniami i zaczerwieniami już tak fajnie nie było. Ale co do matu, to całkiem ok. Musiałam jednak nałożyć dość dużo pudru, żeby całość utrzymywała mi się przez długi, upalny dzień (nie mówiąc już o poprawianiu go pudrem co 3h, co i tak jest dość dobrym wynikiem). Wiadomo, podkład ten na pewno nie jest do zadań specjalnych, ale stosunek jakości do ceny jest jak najbardziej w porządku. Podsumowując:

Zalety:
+matuje na 3-4 godzinki
+przy temp. do 20 stopni raczej się nie rozpływa
+nie tworzy maski!
+ma fajny zapach
+jest tani
+kryje drobne niedoskonałości
+jest wydajny (jak na tą cenę)

Wady:
-nie kryje przebarwień
-nie sprawdzi się u osób z bardzo tłustą cerą