AA, Make Up, Matt (Podkład matująco - wygładzający)

AA, Make Up, Matt (Podkład matująco - wygładzający)

Sprawdź ceny produktu

Podkład Oceanic AA Make Up Matt jest przeznaczony do cery tłustej i mieszanej, zapewnia trwałość i naturalne krycie. MATTsensor3D minimalizuje wydzielanie sebum, sprawiając, że skóra jest zmatowiona, a jednocześnie gładka. Testowany dermatologicznie.

fluidy
kryjące, matujące
w tubce

Dobry, ale wciąż szukam idealnego

Nie mam dużego doświadczenia z podkładami. Używam ich głównie zimą aby zatuszować czerwone policzki i nos i nadać cerze zdrowszy kolor i mat.

Póki co to mój najlepszy podkład, ale jak wspomniałam niewiele ich przetestowałam. Jestem w trakcie szukania tego idealnego.
Na pewno podoba mi się kolor (sand), to jak stapia się ze skórą, to że absolutnie nie robi skórze żadnej krzywdy i dobrze matuje.
Nie daje jednak takiego telewizyjnego efektu naturalnie gładkiej skóry i przede wszystkim utrzymuje się za krótko za twarzy.
Zaraz po nałożeniu podoba mi się, ale w ciągu dnia ten efekt szybo "gubi się".

Meh...

Wydajność: całkiem spora, potrzeba niewiele produktu na pokrycie twarzy.
Trwałość: nie jest to 16 godzin. Nie jest to nawet połowa tego czasu.
Stosunek jakości do ceny: daleko mu do matu, wcale nie jest długotrwały, szybko zaczyna się ścierać.
Opakowanie: trochę twardsza tubka, uniemożliwia wydobycie końcówki produktu.

Nie jest najgorszy, ale warto zainwestować w lepszy

Podkład kupowałam parę ładnych lat temu, gdy jeszcze nie miałam jasno sprecyzowanych oczekiwań względem podkładów. Choć z perspektywy czasu podkład AA nie był najgorszy to wiem, że za tę samą cenę mogłabym mieć jednak lepszy.

Słaby

Moją przygodę z makijażem zaczynałam z tym podkładem, ponieważ jako nastolatka szukałam czegoś lekkiego. Producent nie spełnił swoich obietnic co do efektu matu, bo po upływie krótkiego czasu moja cera świeciła się jak żarówka. Z tego co pamięta podkład miał tendencję do ciemnienia, co uznaje na pewno jako wadę ze względu na moją jasną karnację. Nie dla osób z tłustą cerą.

Na wyjście po bułki

Jestem bladziochem z cerą tłusta w strefie T. Zakupiłam więc najjaśniejszy odcień, który okazał się wcale nie taki jasny. Faktycznie jest on lekki, daje ładne wykończenie i efekt świeżej cery, ale niestety dłużej niż 1-2h na mojej buzi się nie trzyma. Pudry czy inne fixery także nic nie pomagają. Myślę, że posiadaczki cery normalnej mogą być bardziej zadowolone.

Plus, że jest lekki

Kupiłam, bo był w promocji i chciałam mieć dodatkowy podkład na te dni, kiedy naprawdę nie chce mi się robić dokładnego makijażu, byleby tylko zatuszować niedoskonałości i żeby twarz się nie błyszczała... Żadnej rewelacji. Kolor 105 bardzo fajny, dopasowany do lekko opalonej twarzy. Konsystencja taka, że bardzo przyjemnie produkt się rozprowadza. Nie czuję, zebym miała makijaż, tylko jakiś delikatny krem. Trwałości jednak żadnej. Dwie godziny i wszystko co niechciane, było widoczne. A skórę miałam bardzo brzydko przetłuszczona w strefę T. Puder nic nie pomógł. Trzeba ciągle poprawiać. Nie spodziewałam się wiele, myslalam, że będzie gorzej. Bez zapachu-tez plus. Raczej nie kupię ponownie, będę próbować dalej.

dobra jakość w niskiej cenie

Kupiłam go przede wszystkim zachęcona ceną (+/- 10 zł w popularnych drogeriach). Po otwarciu nie poczujemy silnie aromatyzowanego produktu. Zapach jest bardzo delikatny, wręcz neutralny - dla mnie to duży plus! :) Konsystencja jest nieco rzadka, leista, lecz nie wplywa to negatywnie na wydajność. Opakowanie ma formę tubki - i tutaj mogłabym się przyczepić tego, że pod koniec opakowania ciężko było dostać się do podkładu, konieczne było jego rozcięcie. Po zastosowaniu produktu, otrzymujemy na twarzy bardzo ładny efekt matu, a twarz staje się delikatna w dotyku.
Za tę cenę nie znalazłam lepszego produktu. Jest to dobra jakość w niskiej cenie :)

Dobry!

Podkład stosuje już od kilku miesięcy i wciąż mam go jeszcze trochę, tak więc jego pierwszą zaletą jest naprawdę spora wydajność. Dokładając do tego jego cenę- ok. 10 zł- wychodzą grosze za koszt dziennego stosowania.
Ma on wygodną tubkę, ze średnio twardego plastiku. Zapewnia to wygodne stosowanie, bez obawy o nadmierne wylewanie produktu. Podejrzewam jednak, że przy końcu opakowania może być z nim kłopot i konieczne będzie jego rozcinanie ;)
Zapach podkładu jest lekki, wręcz neutralny. Dla mnie to plus, gdyż nie przepadam za mocno perfumowanymi kosmetykami przeznaczonymi do makijażu twarzy.
Konsystencja dla mnie na plus- lekka, nieco leista. Nie tworzy efektu maski i nie obciąża zbytnio skóry. Produkt nadaje się do mieszania z kremem i tworzenia czegoś a'la krem BB.
Efektem stosowania jet wyraźnie wygładzona cera, o zdrowym kolorycie. Daje on ładny mat, jednak dość stosunkowo się on utrzymuje tak więc wymaga poprawek w ciągu dnia i pudrowania. Jednak za tę cenę? Świetny produkt :)

okeyy

Niezły fluid, pokazujący że tanie wcale nie musi być złe. Firma AA od dawna jest na rynku i wie co robi. Fluid wygładza skórę, pozostawia ją matową jeżeli chodzi o krycie to nie zbyt proponuję inną wersję bądź przykryć to innym pudrem. Jest lekki, wydajny, ma neutralny zapach i tani

Podkład matująco - wygładzający 107

Szczerze to chyba byl moj pierwszy podklad jaki mialam, z czasem mialam tez inne odcienie. Jak za ta cenie nie spodziewalam sie za duzo. Ale podklad wytrzymuje tak z 8godzin bez poprawek. Jak dla mnie jest on ok :)

Polubiliśmy się

Naprawdę jestem pod wrazeniem, na początku wątpiłam że za tak niską cenę można kupić dobry produkt, a jednak się myliłam.
Kolor nr 105 idealnie pasuje do mojej karnacji. Łatwo się nakłada: opuszkami palców, pędzelkiem. Nie ma efektu maski, nie zostawia śladów na telefonie. .
Od momentu aplikacji podkładu kolor nie ulega blednięciu,zapewnia świeży i niezmieniony wygląd twarzy przez wiele godzin.
Nie podrażnia, nie uczula, daje piękne naturalne wykończenie .

Średniak

Kupiłam go na jakiejś promocji w Rossmannie, kosztował bodajże 10 zł :D Potrzebowałam czegoś trwałego i matującego, niestety nie ma w tej kwestii rewelacji.