AA, Make Up, Cover (Podkład kryjąco - korygujący)

AA, Make Up, Cover (Podkład kryjąco - korygujący)

Nowoczesny podkład Oceanic AA Make Up Cover zapewnia doskonała trwałość i perfekcyjnie kryje oraz niweluje niedoskonałości skóry. Precyzyjny COVERsensor3xp udoskonala cerę w trzech obszarach: nierówności, kolorytu oraz rozszerzonych porów.

fluidy
kryjące, ujednolicające
Krycie
mocne

Super tani podkład

Kupiłam ten podkład w lokalnej drogerii i jestem zachwycona jak on wygląda na mojej tłustej cerze. Jak na taką niską cenę jest naprawdę rewelacyjny. Wyrównuje koloryt, wygląda bardzo naturalnie, trzyma się parę ładnych godzin, nie waży się.
Mam kolor 103 Light Beige i jest idealny gdy troszkę się opaliłam.
Bardzo polecam ten podkład : )

Dla dobrej cery

Myślę że to podkład dla cery którą nie ma problemów... Jest dobry dla buzi gładkiej. Rozprowadza się ok, nie tworzy efektu maski jeśli dobierzemy odpowiednio kolor. Jest wydajny i tani. Niestety krycie ma kiepskie, jeśli chodzi o zmarszczki to wydaje mi się że bardziej je uwidacznia niż kryje dlatego powinny go stosować kobiety z gładką buzka

Tyle tylko, że tani

Rozprowadza się go dobrze zarówno pędzlem, jak i gąbką, jest wydajny. Kryje lekko/średnio. Mam wrażenie, że krycia nie można budować. Ciemnieje na twarzy, poza tym odcienie do wyboru już są ciemne. Mam cerę mieszaną i bardzo szybko się po nim świecę. Przeczytałam o nim trochę opinii i z obawy przed zapchaniem używam go max co drugi dzień.

bez rewelacji

Kupiłam zachęcona ceną na portalu gdzie był wyprzedawany i mimo że nie oczekiwałam jakiegos wielkiego efektu to i tak się zawiodłam. Podkład w brzydkim i tandentym plastikowym nawet bym powiedziała targowym opakowaniu, konsystencja dość rzadka i niestety nie ma włąsćiwości kryjących. Moja cera jest dość wymagająca gdyż ma dość sporo niedoskonałości wieć ten niby kremik podkładowy zupełnie sobie nie poradził. Po krótkim czasie powstaja na skórze jakieś plamy i mam wrażenie ze zmienia odcień , uważam że jest to produkt niskiej jakości.

Szału nie było

Kupiłam, bo potrzebowałam czegoś taniego i na szybko. Kolor pasował więc wzięłam. Czy był to udany zakup? Nie. Po pierwsze krycie jest, ale na chwilę. Na większe wypryski nie dałby rady. Po jakiś dwóch godzinach błyszczałam jak lampa. Ale nie uczula, to ważne, szczególnie dla mnie, bo mam skórę wrażliwą. Cena bardzo okazyjna, ale lepiej dopłacić na coś lepszego.

Używam go od lat i bardzo sobie chwalę

Używałam go niezmiennie od paru lat i byłam bardzo zadowolona, przede wszystkim ze względu na dobre krycie i trwałość. Jednak nie jest to produkt z najwyższej półki. Aktualnie przerzuciłam się na inne podkłady, ale może jeszcze kiedyś do niego wrócę. W kosmetyczce mam jeszcze jedno opakowanie tego fluidu "w razie w". Polecam, bo tani i dobry :)

Robi plamy, dziwna konsystencja

Podkład nie sprawdził się u mnie. Ma dziwną konsystencję, która gwarantuje robienie plam ,bardzo przypomina konsystencją podkład marki PUPA active ligh, który tak samo zaraz po nałożeniu robi plamy, nie da się równomiernie rozprowadzić. Odradzam.

Nawet nawet

-Kolor (ivory)- piękny, jasny kolor.
-krycie- Całkiem przyjemne, chociaż nie idealne
-Konsystencja- Gęsta, ale nie przeszkadza mi to
-Trwałość- Bez szału niestety (ogólnie zauważyłam, że te podkłady aa w tubkach nie powalają trwałością, a w butelkach są świetne )
-wydajność- pomimo małego opakowania bardzo wydajny!
-Cena- Bardzo niska :D
-Twarz po nim dosyć intensywnie się świeci

Nie jest zły

W swoim przedziale cenowym to naprawdę nie jest zły podkład. Nie robi krzywdy cerze , nie wyskakują po nim niespodzianki. Jeśli chodzi o trwałość też jest okej jakieś 5h trzyma się bez poprawek. Skóra twarzy ładnie po nim wygląda- wygładzona i jednolita . Całkiem dobrze kryje .Niestety ciemnieje- lubi zrobić pomarańczkę na twarzy i tu trzeba uważać. Poza tym minusów brak.

Jest ok,ale nie wrócę do niego

Minusy:
-ściera się po paru godzinach,mimo użycia pudru
-podkreśla suche skórki

Plusy:
+łatwo i szybko się rozprowadza
+średnie krycie
+komfortowy na skórze
+nie podrażnia
+cena ok 15 zł
+opakowanie ok
+nie oksyduje
Polecam ten podkład na dzień,ale na wielkie wyjścia odradzam przez brak trwałości na dłuższą metę.

Kiedys tak teraz nie

Wiadomo kiedys gamą kosmetyków jak i ich dostępność oraz fundusze nie pozwalały na zakup tych droższych produktów . Tym samym jako licealistka testowałam te produkty ktore były w zasięgu ręki i kieszeni . Pamietam wlasnie ten produkt . Opakowanie raczej od tego czasy nie uległo zbytnio zmianie moze tylko napisy na wierzchu . Wtedy ten produkt był okey toteż teraz w szale mojego kosmetykomaniactwa postanowiłam go sobie trochę przypomnieć . Niestety juz następnie widzę ze podkład lubi sie wylewać z tubki czego nie lubię i jest bardzo rzadkiej konsystencji . Nie kryje jakoś wow sa produkty lepsze w podobnej cenie choćby biekendy cover . Ponadto szybko cera sie po nim swieci . Raczej nie kupie go ponownie jakoś bede musiała go wykończyć .

Katastrofa...

Na mojej twarzy zrobił rewolucję... zamiast zakryć pryszcze, spowodował ich wysyp. :/ konsystencja bardzo lejąca, wyciekała z opakowania. W kosmetyczce musiałam kłaść go bokiem, bo nawet w zamknięciu wylewał się do koreczka, z czego większej połowy nie miałam... Wydajność przy takim czymś jest minimalna. Niby kryjący- dla mojej cery totalna bzdura i wielka pomyłka.