Lovely, Gold Highlighter (Złoty rozświetlacz do twarzy)

Lovely, Gold Highlighter (Złoty rozświetlacz do twarzy)

Rozświetlacz do twarzy Lovely Gold Highlighter o ciepłym odcieniu. Subtelnie rozjaśnia twarz. Ma złoty odcień, nie osypuje się, wytrzymuje na twarzy wiele godzin.

Niska cena a świetny

Rozświetlacza używam tylko na większe wyjścia, w moim makijażu codziennym go nie używam. Zawsze na imprezach dziewczyny pytają się co to za rozświetlacz. Gdy mówię nazwę nikt mi nie chce uwierzyć że to lovely. Każdy myśli że to produkt z wyższej półki. Rozświetlacz tworzy idealna tafle, gdy chcemy go nałożyć subtelnie również się sprawdza. Ładnie utrzymuje się na twarzy. Jego cena jest niska jak na taką jakość produktu.

Piękny rozświetlacz :)

Rozświetlacz Lovely kupiłam pod wpływem wielu pozytywnych recenzji w internecie podczas promocji -55% w Rossmanie jakiś czas temu :)

Na początku skupię się na minusie tego produktu jakim jest opakowanie. Jest ono wykonane z lekkiego plastiku w beżowym kolorze i chociaż wizualnie mi się podoba, to niestety ma jedną wadę. Mianowicie opakowanie bardzo szybko pęka. Wystarczy zbyt mocno dokręcić wieczko i już mamy pęknięcie. Bardzo szybko odpada również plastikowa "szybka" w nakrętce. Ten minus sprawia, że nie mam ochoty sięgać po ten produkt :/ Uważam, że najlepiej wyciągnąć metalową wypraskę z produktem i włożyć do kasetki na cienie ;) To najlepsze co można zrobić w tej sytuacji :)

Sam rozświetlacz ma piękny złoto-szampański kolor. Wygląda bardzo ładnie na skórze, nie jest zbyt mocny, ani zbyt delikatny. Trwałość to kilka godzin. Aplikuje się go bardzo łatwo :)
Doceniam również to, że Lovely wydało dwa rozświetlacze w tej serii złoty i srebrny. Można więc dobrać kolor w zależności od swojego typu urody (ciepły czy chłodny) :) Kosmetyk jest pudrowy o delikatnie mokrej konsystencji.
Podoba mi się również ciekawe tłoczenie na powierzchni oraz małe, zgrabne opakowanie. Idealne, aby zabrać je w podróż :)
Wydajność jest średnia - kilka miesięcy użytkowania wystarczy, aby sięgnąć denka :)

Lubię ten rozświetlacz, ale osobiście wolę zapłacić ok. 10 zł i używać kosmetyku My Secret Princess Dream - tamten ma lepszej jakości opakowanie, ładniejszy kolor i jest bardziej wydajny (gdyż jest wypiekany) :)

Zakochana

Rozświetlacz poleciła mi koleżanka, podczas promocji - 49% w Rossmannie. Jest cudowny! Robi na twarzy idealna tafle. Nie sypie się, nie rozchodzi po całej twarzy. Miło się go aplikuje palcem, jak również pędzlem. Do tego cena.. Idealny. Nie miałam jeszcze lepszego!

Polecam jako cień do powiek

Kupiłam zaciekawiona dobrymi opiniami na temat tego produktu. Faktycznie, ma piękny odcień, jednak u mnie o wiele lepiej sprawdza się jako cień do powiek. Pięknie się błyszczy, nie sypie się, jest wydajny i trzyma się długo na powiece.

Fajny rozświetlacz

Cena tego produktu jest bardzo niska a mimo wszystko rozświetlacz jest bardzo fajny, choć nie na wszystkich moich podkładach utrzymywał się do końca dnia ( podkład został a rozświetlacz zniknął). Jedynym minusem dla mnie jest opakowanie, przez to że jest dość małe ciężko się z niego nabiera produkt np pędzlem wachlarzowym.

Bardzo dobry rozświetlasz!

Może stać na równi z wysoko pułkowym. Daje efekt pięknej tafli, średnio mocny co jest jego atutem a nie wadą. Bardzo tani i łatwo dostępny. Przepięknie wygląda na skórze.
Polecam go osobom ze średnią i ciemną karnacją, gdyż dla jasnych karnacji może być za ciemny.

Lovely, Gold Highlighter

Hit! Piękna tafla, idealny kolor i ta cena! Skuszona pozytywnymi opiniami kupiłam na próbę i się nie zawiodłam. Rozświetlacz jest wydajny, jedno opakowanie wystarcza na pół roku. Na pewno kupię ponownie!

Jedyny minus to opakowanie - jednak odkręcanie jest trochę upierdliwe.

Ulubiony!

Rozświetlaczy testowałam wiele, jednak do tego wracam zawsze z ogromną przyjemnością. Cudownie wygląda na cerze, nie ściera się szybko, idealny. Poza tym jego opakowanie wystarcza na naprawdę bardzo długo - w moim przypadku, przy codziennym makijażu, wystarczało mi go na ponad rok, teraz gdy maluję się sporadyczne, jest to jeszcze lepszy wynik.

Inne zastosowanie

Nigdy nie używałam rozświetlaczy, nigdy żadnego nie posiadałam. Pewnego dnia postanowiłam włączyć ten rodzaj produktu do swojego makijażu, i wybór padł na rozświetlacz Lovely. Po wielu próbach doszłam do wniosku, że rozświetlacze nie są dla mnie (bądź nie potrafię ich poprawnie nałożyć), i odkryłam inne zastosowanie tego produktu - jako cień do powiek spisuje się idealnie. Nie osypuje się, ładnie błyszczy, pięknie uzupełnia makijaż oka.

najlepszy

uwielbiam go pod każdym względem, ma przepiękny złoty odcień, który idealnie utrzymuje się przez cały dzień. ponadto jest niedrogi i bardzo wydajny. niezbędnik w mojej kosmetyczce.

Ulubieniec

Jeden z moich ulubionych rozswietlaczy. Duzo drobinek, ale wyglada to bardzo ładnie :) ciepły kolor, więc bardziej nadaje się do ciepłych karnacji, dla bladiochów jest srebrny odpowiednik.

brokatowy średniak

Na początku używania byłam nim zachwycona, Piękna tafla i błysk. Jednak z czasem gdy zakupiłam inne rozświetlacze, przestałam go używać. Postanowiłam do niego wrócić i przypomniało mi się dlaczego przestałam go używać. W moim odczuciu ma on w sobie delikatny brokat którego nie cierpię. Do tego fatalne opakowanie które się rozwala. Niby ważna jest zawartość opakowania, lecz co jest przyjemnego w ciągłym sklejaniu go przy mocniejszym zakręceniu.