Lovely, Gold Highlighter (Złoty rozświetlacz do twarzy)

Lovely, Gold Highlighter (Złoty rozświetlacz do twarzy)

Rozświetlacz do twarzy Lovely Gold Highlighter o ciepłym odcieniu. Subtelnie rozjaśnia twarz. Ma złoty odcień, nie osypuje się, wytrzymuje na twarzy wiele godzin.

Tańszy odpowiednik Mary Lou

Mary Lou to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Nie jest tani, ale wydajny i faktycznie - wygląda zniewalająco.
Po licznych porównaniach rozświetlacza z Lovely do tego klasyku z Benefitu zakupiłam go w drogerii. W porównaniu do Mary Lou jest 10 razy tańszy ;) Kolor jest faktycznie bardzo, bardzo podobny. Po używaniu jednego i drugiego już dłuższy czas kolor jest jednak jedynym podobieństwem.

Rozświetlacz z Lovely jest bardziej brokatowy, nie jest tak drobny jak Mary Lou. Ma więcej dużych drobinek. Na cerze nie nadaje aż takiej złotej poświaty, jedynie brokatowe odbłyski. Wędruje po twarzy i nie trzyma się równie dobrze. Fakt, jest tańszy i to sporo, ale nie dorównuje oryginałowi.

Zazwyczaj wychwalam tańsze odpowiedniki popularnych kosmetyków, bo skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. Jednak tu różnica jest. Będę używać nada obydwóch na przemian, jednak Mary Lou jest nadal moim no1 :)

Super!

Rozswietlacz jest jednym Z moich ulubionych kosmetykow makijaziwych I posiadam ich sporo, wszystkie polki cenowe.
Smialo moge stwierdzic ze ten oto nie odbiega od tych drogich.
Nie ma brokatu, pieknie sie rozciera, Nie odcina sie na skorze I trzyma sie idealnie caly dzien. Co chciec wiecej?
Tylko do opakowania mozna sie czepiac ale to jednak kilka zlotych wiec Nie ma Co dramatyzowac :)

Najlepszy!

Absolutnie najlepszy z moich rozświetlaczy!
Jest bardzo wydajny, trwały, utrzymuje się praktycznie cały dzień bez poprawiania. Złoty odcień jest cieplejszy czym bardzo mnie urzekł jego efekt! Cena niska a mimo to produkt jak z najwyższej półki :)
Zdecydowanie polecam!

Wibo na wiosnę 2015

Rewelacja!

Mam już od dłuższego czasu 2 odcienie i w porównaniu z dużo droższymi rozświetlaczami są na jednakowy poziomie. Dobrze się rozcierają na skórze nie robią plam; nałożone na bazę dają efekt ładnej tafli.

To jest to.

Krótko i treściwie. Posiadam dwa odcienie tego rozświetlacza, które kupiłam około 2 lata temu. Teraz już może nie używam dzień w dzień, ale był taki okres i to całkiem długi. W ogóle nie widać śladu zużycia. Nic!
Pięknie się mieni na skórze, aczkolwiek to nie typ że wygląda się jak choinka. Myślę, że oba odcienie są wystarczająco uniwersalne, aby każdy mógł je wypróbować. No i do tego cena! Coś świetnego. Polecam!

Warto mieć

Jadą w tramwaju zauważyłam na dziewczynie przepiękny rozświetlacz- więc zapytałam, okazało się, że Lovley (miałam na sobie ten sam :)
Mam kolor "Gold" na mojej rudej (ciemny rudy) urodzie jest w porządku. Rozświetlacz nadaje delikatny blask cerze, aplikuję go pocierając palcem o produkt i potem rozcierając w grzbiety kości policzkowych (pod okiem i skronią jest kość to nad nią, tak bliżej końca oka) tam zobaczyć można naturalny blask i to właśnie ten blask chcemy wydobyć. Jak produktu jest za dużo można przetrzeć kilkukrotnie czystymi palcami. Kolejne miejsca to grzbiet nosa (ale tylko centralna część), oraz łuk kupidyna. Nie należy przesadzać. Ładnie się utrzymuje po ok 10 h może już nie być tak widoczny ale nadal jest.
Jest wydajny, mam już ok.2 lata i nadal jest ponad połowa opakowania. Nie powoduje żadnych uczuleń, nie podrażnia, nie wysusza. Rozprowadza się ładnie z podkładami. Można też stosować na ciało.
Jeśli nie używałyście nigdy rozświetlaczy to warto kupić coś z niższej półki cenowej, żeby się przekonać czy chcecie korzystać z takiego produktu, a nie od razu pakować 50-100 zł na "taflę jednorożca", która niestety nie będzie się komponować z waszą twarzą.

Cudo

Produkt jest świetny, ciepły odcień, przy nakładaniu można stopniować.
Przystępny cenowo, choć rzadko można go spotkać, bo jest rozchwytywany.
Ma widoczne drobiny, ale mi osobiście to nie przeszkadza, ponadto często stosuję go jako cień do powiek.
Minusem jest tylko opakowanie, gdyby było zamykane, a nie zakręcane byłoby dużo lepsze.

Nie do końca

Rozświetlacz kupiłam w obu dostępnych wersjach jeden dla siebie i jeden dla siostry i nadal nie jestem do niego przekonana mimo wielu pozytywnych opinii na jego temat. Osobiście bardzo kują mnie w oczy drobinki które w nim są zauważalne, nie jestem w stanie nałożyć go na twarz tak żeby dawał efekt naturalnej tafli a nie jarmarcznego brokatu. Staram się od czasu do czasu sprawdzać ten rozświetlacz ale na razie nie ma między nami porozumienia.

Mój absolutny hit

Najlepszy rozświetlacz jakiego używałam. Idealnie spełnia swoją funkcję, nie obsypuje się. Rozświetlające drobinki są bardzo niewielkie przez co unika się efektu sztuczności. Atrakcyjna cena jest dodatkowym plusem. Jak najbardziej polecam ten produkt!

uwielbiam,uwielbiam

Mój ulubiony rozświetlacz. Utrzymuje się naprawdę długo na twarzy, niestety producent mógłby popracować nad opakowaniem, które szybko się ''psuje'.
Jak za tą cenęprodukt naprawdę super!

idealny

Jak dla mnie niezastąpiony rozświetlacz :) lekko brązowy idealnie rozświetla policzki, jest bardzo wydajny i utrzymuje się długo. Cena też bardzo niska w stosunku co do jakości. Polecam :)

Świetny

Produkt, który poleca nie jedna fanka makijażu. Ja również widzę w nim same plusy. Jeden z moich pierwszych rozświetlaczy do twarzy i wieloletni ulubieniec. Niestety swoją przygodę z tym produktem zakończyłam, kiedy upadł na podłogę i jego zwykle, plastikowe opakowanie rozwaliło się tak jak sam produkt :(