Chanel, Levres Scintillantes (Błyszczyk do ust)

Chanel, Levres Scintillantes (Błyszczyk do ust)

Kategoria
Marka
Pojemność 5,5 ml

Gęsty i mocno nabłyszczający usta błyszczyk. Żelowa konsystencja nadaje błyszczący efekt. Szeroka gama kolorystyczna od lekkich, pół transparentnych do mocnych, błyszczących wykończeń. Prezentują się idealne samodzielnie lub nałożone na wybraną szminkę.

paletki błyszczyków
Efekt
naturalny, perłowe, transparentne

uwielbiam!

Błyszczyk dostałam w prezencie. Posiadam odcień 175. Po pierwsze - ma świetną konsystencję, po drugie nie znika po chwili, ma intenstywny kolor, który dobrze \'trzyma\' się ust. Wiadomo, przy takiej cenie można się rozmyślić i sama pewnie na pierwszy raz bym go nie kupiła, szczególnie, że istnieją bardzo dobre kosmetyki tego typu za mniejszą kwotę. Jednak co tu dużo mówić, jest świetny. Najlepszy jaki miałam. Mimo ceny warty polecenia ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

polubiłam

Niedawno skończyłam błyszczyk, który używałam od 2 lat. Chanel jest dosyć drogi, więc nie zdecydowałam się kupić drugiego opakowania ;-) jednak oceniam go bardzo dobrze, mam też świadomość, że za takie pieniądze mogłabym mieć co najmniej 5 dobrych błyszczyków.
+konsystencja (lekka, kremowa)
+długotrwałe działanie, nie zmywa się tak szybko
+wygodna aplikacja, praktyczny pędzelek
+nie zmienia swoich właściwości pod wpływem czasu jak niektóre błyszczyki (np. zapach, konsystencja)

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: całe 1

ZBYT DELIKATNY, PRAWIE NIEZAUWAŻALNY

Błyszczyk jak błyszczyk. Nie powalił mnie na kolana. Używałam już lepszych i to za niższą cenę...

Plusy:
+ nie klei się
+ jest wydajny
+ ma ładny zapach

Minusy:
- daje bardzo delikatny efekt, prawie niewidoczny
- za wysoka cena

Bardzo fajny

Bardzo lubię za naprawdę mięciutki i precyzyjny aplikator, piekny błysk, który utrzymuje sie naprawdę długo nawet podczas jedzenia i picia, kolory - mam Pampille i jestem w nim zakochana, drobinki brokatowe są naprawdę niewidoczne, dają substelny efekt błyszczenia, nie przerysowaną "bombkę". Gwiazdkę odejmuję za to, że po pewnym czasie użytkowania błyszczyk okropnie gęstnieje i robią się "gluty".

Średni.

+ Eleganckie, kobiece opakowanie.
+ Wygodny i precyzyjny aplikator.
+ Trwałość - daje radę nawet podczas jedzenie i picia.
+ Kolory.

- Bardzo gęsty!
- Okropnie wielkie, brokatowe drobinki.
- Śmierdzi.
- Cena, cena, cena...
- niewydajny.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

zbyt gesty

Uzywalam tych blyszczykow kilka lat temu i nie moge powiedziec o nich nic zlego. Dla mnie ta konsystencja jest zbyt gesta, ale co kto lubi. Daja fajny kolor i efekt mieniacych sie ust, sa dosc trwale jak na blyszczyk ale nieco drogie. Z blyszczykow przerzucilam sie na balsamy pielegnujace do ust i intensywniejsze szminki.

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

tak to jest mój typ

lubię markę Chanel, ich produkty jakoś mnie nie zawodzą, trzymają poziom i nie ma rozczarowania. Tak też było z tym błyszczykiem. Zakupiłam odcień bezbarwny 171 ocean shimmer, z drobinkami. Mimo ze sa drobinki, na ustach nie daje to zlego efektu. Usta pieknie byszcza i efekt jest mokrych ust. Dobrze nawilza, troszke sie klei ale trzyma sie za to na swoim miejscu i dlugo wytrzymuje nie trzeba co 5 minut poprawiac. Opakowanie ladne, minimalistyczne, no same plusy. Zaznaczylam moj typ KWC, nie wiem czy sie to nie zmieni, ale narazie moj nr 1 wsrod blyszczykow.

Używam tego produktu od: miesiaca

Uwielbiam tego mordoklejka;)

Błyszczyki Chanel po Color Fever Glos od Lancome, to moje najukochańsze mazidełka do ust- one nie malują ust, tylko czarują kolorem, możemy uzyskać efekt jaki zamarzymy, bo kolorów jest mnóstwo.
Jedyny błyszczyk z jakim się spotkałam, który zawsze nałożony na usta mnie zaskakuje, oczywiście pozytywnie:)
Mój ulubiony codzienny kolor to 131- delikatny róż z różnokolorowymi drobinkami, na ustach daje efekt transparenty mieniąc się na róż-biel- trochę wrzos- wielowymiarowy blask!!!
Zawsze mając go na sobie robi wrażenie- nie tylko na mnie:):):)
Trwałość- standardowa
Kolory- piękne, lśniące od bardziej po mniej kryjące
Opakowanie- klasyczne, trwałe
Bardzo dobrze się go nosi, nie migruje poza linię ust ani w kąciki, blednie równomiernie, jedyny malutki mankament- trochę lepi usta- nie jakoś perfidnie, ale jednak, no i trzeba pamiętać nosząc go o dodatkowej pielęgnacji, bo nie nawilża, choć też nie wysusza
Aplikator taki jak lubię- gąbeczka, więc nadaje się do torebki, można ponawiać aplikację bez użycia lusterka
Ogólnie uwielbiam za kolory i efekt na ustach, ale nie dostaje KWC za tę odrobinę lepkości, którą chcąc mieć bajeczne usta, trzeba jakoś wziąć na klatę;)

Używam tego produktu od: Roku

W porządku, ale bez rewelacji

Nie zawiodłam się na tym produkcie, aczkolwiek jako błyszczyk wolę Lip Fusion. Mój odcień to 46 Praline - niebieskie oczy, ciemne włosy, chłodny odcień cery - Pani Zima:) Ładny odcień, opakowanie, zapach. Jednak przeszkadza mi w tym produkcie to, że niemiłosiernie się klei, zwłaszcza przy aplikacji mnóstwo kosmetyku, który się klei zostaje w opakowaniu. Bardzo dobry produkt, ale znam lepszy i więcej tego nie kupię.

bardzo dobry

Kupilam go w lutym na studniówkę, i mimo częstego malowania wciąż go mam. Kolor 297, w odcieniu brudnego karmelu. Absolutny faworyt pośród błyszczyków. Myślę, że gdyby nie cena, chetnie kupiłabym jeszcze pare w innych kolorach. Dlugo wytrzymuje na ustach, dzieki drobinkom zlota slicznie sie mieni

Używam tego produktu od: około 8 miesięcy

Fajny błyszczyk, efekt cudowany

Zaczne od tego, ze jestem maniaczką pomadek i błyszczyków i wiele przetestowałam (Loreal, Isadora, Dior, Bourjois).Oceniam popularny kolor 142 Pink Teaser- ciepły róż, niestety o ile w opakowaniu wyglada na mocny kolor, to na ustach jest delikatny, i oczekiwałam, ze bedzie wyrażniejszy, dlatego używam go na pomadkę (tez Chanela kolr Gardenia) i wtedy ładnie współgrają. Błyszczyk wygląda przeslicznie, ma piękną poswiatę, nawet nie nazwałabym tego drobinkami tylka własnie taką Chanelowską poświatą (znaną juz w ich pomadkach). Błyszczyk jest trwały i co jest dla mnie bardzo ważne - NIE KLEI SIĘ, co jakd la mnie dyskwalifikuje kosmetyk.Opakowanie klasyczne, ładne, takie jak lubię, wygodna aplikacja gąbeczką, minusem jest ze kosmetyku duzo zbiera się na tym patyczku aplikatora, czego nie widziałam w innych markach.Ceny nie oceniam, bo to Chanel , do tego sprawa mało obiektywna, do tego nie ma wpływu na jakość kosmetyku. Dla niektórych cena kosmetyku za 10 zł. jest wygórowana. Polubiłam, ale dla mnie ten subtelny efekt jest minusem, a dla niektórych zaletę. Ja jednym pociagnięciem chciałabym mieć kolorowe usta, jednak usta wyglądają tak ładnie, ze daje 4,5 gwiazdki, nawet za ten subtelniejszy efekt.Cena ostatnio w Sephorze 125 zł., dla mnie do akceptacji, skoro to kosmetyk na min. 3 miesiące. Duzy wybór kolorów- widziałam pewnie z 20-25.
Coraz bardziej mnie zachwyca.

Fatalny...

Bardzo chciałam mieć ten błyszczyk i w końcu dostałam go od chłopaka. Odcień nr 149 Nakkar.
Po 1 - kolor jest zupełnie inny niż na stronie Chanel. Wybrałam ten odcień, bo na stronie internetowej wyglądał był brzoskwiniowy. Jednak okazało się, że w rzeczywistości jest różowy... Uwierzcie, że na stronie Chanel naprawdę kolor jest inny.
Po 2 - FATALNA KONSYSTENCJA! Po takiej marce i takiej cenie spodziewałam się cudów, ale jednak błyszczyk po prostu SIĘ KLEI. Jest bardzo nieprzyjemny na ustach, ciężki, cały czas czuję, że go mam.

Plusów żadnych nie widzę - kolor fatalny, konsystencja fatalna. Ponad 100zł wyrzucone w błoto!