Levres Scintillantes (Błyszczyk do ust)

Levres Scintillantes

Pojemność 5,5 ml

Gęsty i mocno nabłyszczający usta błyszczyk. Żelowa konsystencja nadaje błyszczący efekt. Szeroka gama kolorystyczna od lekkich, pół transparentnych do mocnych, błyszczących wykończeń. Prezentują się idealne samodzielnie lub nałożone na wybraną szminkę.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 26

bardzo lubie

Jak dla mnie blyszczyki chanel to klasyk ktory musi goscic w kobiecej torebce. Posiadam ich kilka i plusy to :
- kolory ktore niesamowicie mienia sie na ustach
- bardzo fajna bogata formula
- cena (u mnie to kilka frankow)
- dostepnosc
- trwalosc
- bardzo klasyczne opakowanie z pacynka

Sa rowniez minusy a dokladnie jeden:
- Lepia sie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212353].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 35

średniak z rodziny chanel

Mam wrażenie że kosmetyki chanel broni po prostu marka. Ich jakość jest zazwyczaj po prostu przeciętna. W odróżnieniu do kosmetyków ze średniej półki mają po prostu proste klasyczne opakowania, nie mają też bubli, pomarańczowych czy żółtych podkładów, ale wiele firm wysokopółkowych ma produkty które rzeczywiście odznaczają się jakością samego produktu w stosunku do drugstore, chanel często nie. Proste plastikowe opakowania, przeciętny efekt na twarzy, jednak wiedziałam na co się decyduję. Mam błyszczyk 185 sexy, na ustach bezbarwny, w opakowaniu fluorestencyjnie różowy. Aplikator jest zwykły, trzeba malować usta na dwa razy. Sam błyszczyk jest gęsty, ale nie nawilża, mam wrażenie że to najzwyklejszy błyszczyk na świecie. Jednak kolor w opakowaniu jest fenomenalny, opakowanie mimo że plastikowe też mi się bardzo podoba, jest takie klasyczne, i właśnie dlatego go kupiłam. Błyszczyk ładnie wygląda na ustach, szybko schodzi. Jednak jeżeli chodzi o efekt i działanie jest najzwyklejszy i za cenę regularną można mieć chyba z 10 produktów dających taki sam efekt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169401].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Chyba najlepszy, a na pewno najlepszy jaki miałam

Oceniam kolor desire

Kupiłam w promocji, ale na pewno wydałabym na niego więcej, bo:

ma piękny kolor z drobinkami
jest odpowiednio gęsty i chociaż nie lubię tego uczucia na ustach, z nim jakoś ta gęstość jest do zniesienia
nawilża usta i zostawia uczucie nawilżenia na dłuższy czas
ma odpowiednio wąskie i eleganckie opakowanie
dobry aplikator
neutralny zapach
wygląda naturalnie na ustach
dośc długo jak na błyszczyk utrzymuje się na moich ustach

minusy:
na razie nie widzę

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115486].usefull || 0 }}% pomocna.

Chanel - Mademoiselle Privé

Napisanych recenzji: 22

uwielbiam!

Błyszczyk dostałam w prezencie. Posiadam odcień 175. Po pierwsze - ma świetną konsystencję, po drugie nie znika po chwili, ma intenstywny kolor, który dobrze \'trzyma\' się ust. Wiadomo, przy takiej cenie można się rozmyślić i sama pewnie na pierwszy raz bym go nie kupiła, szczególnie, że istnieją bardzo dobre kosmetyki tego typu za mniejszą kwotę. Jednak co tu dużo mówić, jest świetny. Najlepszy jaki miałam. Mimo ceny warty polecenia ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031040].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

polubiłam

Niedawno skończyłam błyszczyk, który używałam od 2 lat. Chanel jest dosyć drogi, więc nie zdecydowałam się kupić drugiego opakowania ;-) jednak oceniam go bardzo dobrze, mam też świadomość, że za takie pieniądze mogłabym mieć co najmniej 5 dobrych błyszczyków.
+konsystencja (lekka, kremowa)
+długotrwałe działanie, nie zmywa się tak szybko
+wygodna aplikacja, praktyczny pędzelek
+nie zmienia swoich właściwości pod wpływem czasu jak niektóre błyszczyki (np. zapach, konsystencja)

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007189].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 185

ZBYT DELIKATNY, PRAWIE NIEZAUWAŻALNY

Błyszczyk jak błyszczyk. Nie powalił mnie na kolana. Używałam już lepszych i to za niższą cenę...

Plusy:
+ nie klei się
+ jest wydajny
+ ma ładny zapach

Minusy:
- daje bardzo delikatny efekt, prawie niewidoczny
- za wysoka cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998146].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 49

Bardzo fajny

Bardzo lubię za naprawdę mięciutki i precyzyjny aplikator, piekny błysk, który utrzymuje sie naprawdę długo nawet podczas jedzenia i picia, kolory - mam Pampille i jestem w nim zakochana, drobinki brokatowe są naprawdę niewidoczne, dają substelny efekt błyszczenia, nie przerysowaną "bombkę". Gwiazdkę odejmuję za to, że po pewnym czasie użytkowania błyszczyk okropnie gęstnieje i robią się "gluty".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979670].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 56

Napisanych recenzji: 831

Średni.

+ Eleganckie, kobiece opakowanie.
+ Wygodny i precyzyjny aplikator.
+ Trwałość - daje radę nawet podczas jedzenie i picia.
+ Kolory.

- Bardzo gęsty!
- Okropnie wielkie, brokatowe drobinki.
- Śmierdzi.
- Cena, cena, cena...
- niewydajny.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[951831].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 28

Napisanych recenzji: 269

zbyt gesty

Uzywalam tych blyszczykow kilka lat temu i nie moge powiedziec o nich nic zlego. Dla mnie ta konsystencja jest zbyt gesta, ale co kto lubi. Daja fajny kolor i efekt mieniacych sie ust, sa dosc trwale jak na blyszczyk ale nieco drogie. Z blyszczykow przerzucilam sie na balsamy pielegnujace do ust i intensywniejsze szminki.

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883763].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 46

tak to jest mój typ

lubię markę Chanel, ich produkty jakoś mnie nie zawodzą, trzymają poziom i nie ma rozczarowania. Tak też było z tym błyszczykiem. Zakupiłam odcień bezbarwny 171 ocean shimmer, z drobinkami. Mimo ze sa drobinki, na ustach nie daje to zlego efektu. Usta pieknie byszcza i efekt jest mokrych ust. Dobrze nawilza, troszke sie klei ale trzyma sie za to na swoim miejscu i dlugo wytrzymuje nie trzeba co 5 minut poprawiac. Opakowanie ladne, minimalistyczne, no same plusy. Zaznaczylam moj typ KWC, nie wiem czy sie to nie zmieni, ale narazie moj nr 1 wsrod blyszczykow.

Używam tego produktu od: miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856918].usefull || 0 }}% pomocna.