Bell, HYPOAllergenic, Shiny Lip Gloss (Hypoalergiczny błyszczyk do ust)

Bell, HYPOAllergenic, Shiny Lip Gloss (Hypoalergiczny błyszczyk do ust)

Nawilżający błyszczyk Bell HYPOAllergenic Shiny Lip Gloss nadaje ustom zmysłowy połysk i optycznie je powiększa. Błyszczyk pokrywa usta trwałym, intensywnym oraz jednolitym kolorem przez wiele godzin bez ich sklejania.

Sprawa dla reportera.

Nie przepadam za błyszczykami. Stanowczo bardziej wolę przezroczyste, lub lekko koloryzujące balsamy do ust.
Nawet nie wiem jak to się stało, ale w swojej toaletce znalazłam jedną taką sztukę.
Nie przypominam sobie, żebym ją kupowała.
Pomroczność jasna???

01 posiada ładny mleczno- różowy, pastelowy odcień
Delikatnie zabarwia usta, a więc robi, to co lubię.

Konsystencja błyszczyka jest żelowo-kremowa.
Przyjemna,
Przypomina mi dawne błyszczyki Avonu, którymi malowałam sobie usta, za czasów podlotka. Bardzo udane to były błyszczki i czasy też fajne.

Zapach przyjemny, lekko cukierkowy.

Dość szybko się zjada i wymaga kilkunastu poprawek w ciągu dnia, ale
za to nie wysusza ust, regeneruje je, nadaje im ładny połysk i delikatny, mleczny kolor. Dodatkowo nie spływa poza usta i nie lepi się jakoś szczególnie.

Pomimo faktu, ze błyszczyków nie darzę zbyt dużą sympatią, ten mnie jakoś szczególnie nie drażni.
Mało tego, nawet go lubię.
Niewykluczone, że kiedyś kupię.

intensywny błysk

Ten produkt nie wyróżnia się specjalnie, ale spodobał mi się kolor, ja mam akurat taki fioletowo-beżowy, ładny na co dzień,
Błyszczyk ma fajną konsystencję, bo się nie klei i nie wypływa poza kontur ust. Taka nie za gęsta, nie za rzadka. Przepięknie wygląda na ustach, niesamowicie błyszczy i daje efekt powiększający, mimo że nie mrowi ani nic z tych rzeczy.
Nie utrzymuje się zbyt długo, ale łatwo go poprawić, bo nie robi prześwitów i nie jest mega napigmentowany.

ok

posiadam kolor 08, fuksja

Plusy:
-wygodna aplikacja
-intensywny kolor
-cena i dostępność
-nawilżenie
-ładny połysk

Minusy:
- trwałość przeciętnie, ok.1-2h

Polubiliśmy się

Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości. Szafa Bell Hypoallergenic pojawiła się w moim osiedlowym Rossmannie niedawno, ale kosmetyki z tej szafy od razu mnie zainteresowały. Wybrałam kilka produktów w tym ten błyszczyk.

Oceniam odcień 03, brudny, zgaszony róż. Jego pigmentacje określę mianem pół-transparentnego. Nadaje ustom lekki kolor, który można bez problemu podbić jakąś szminką nałożoną pod spód, dzięki czemu można kombinować z odcieniem, który nas interesuje.
Zazwyczaj używam matowych szminek jednak większość z nich wysusza usta dlatego czasami sięgam po błyszczyk w celu pielęgnacji. Duży plus ode mnie ponieważ błyszczyk według mnie dobrze nawilża usta i pozostawia je w naprawdę dobrym stanie, nawet jeśli były nieco przesuszone przed aplikacją.
Tuż po aplikacji usta prezentują się bardzo atrakcyjnie, nie jest to może idealna tafla, ale jest naprawdę dobrze. Aplikacja jest banalnie łatwa, aplikator ma dobry kształt i rozmiar. Produkt sam w sobie aż tak strasznie się nie klei jak np produkt For Lovers firmy Eveline. Znika w umiarkowany sposób, nie pozostawia żadnego osadu, nie zawiera żadnego brokatu ani drobinek.

Dlaczego daje 4 gwiazdki a nie 5? Jedyną rzeczą do której się przyczepię jest trwałość, na moich ustach w dobrym stanie wytrzymuje nieco ponad godzinę, potem potrzebna jest kolejna aplikacja aby usta nadal były pokryte taflą. Oprócz tego produkt nie ma żadnych wad. Niektórzy mogą przyczepić się do pigmentacji ponieważ nie jest ona bardzo mocna, jednak ten efekt mi akurat pasuje.

W ofercie dostępnych jest 12 odcieni. Sądzę, że skuszę się na jeszcze jeden kolor, szczególnie podczas Rossmanowej promocji -50%.

Używam tego produktu od: Niecały miesiąc