Gillette for Women, Satin Care Dry Skin (Żel do golenia do skóry suchej, z proteinami jedwabnymi) (stara wersja)

Nawilżający żel do golenia zawierający jedwabne proteiny zapewnia dokładne i delikatne golenie. Jest to przezroczysty żel zamieniający się w piankę.

Skład: Water, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutane, Sorbitol, Fragrance, Hydroxyethylcellulose, PEG-90M, Silk Amino Acids, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Betula Alba Leaf Extract, Achillea Millefolium Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Glucose, Phospholipids, Silica, Sodium Benzoate, Sodium Sorbate, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Blue 1.

Cena: ok. 20zł / 200ml

Już na stałe ze mną!

uwielbiam ten żel! Jest genialny na prawdę jestem zadowolona że skusilam sie go kupic! Golenie z tym zelem jest bardzo wygodne dzieki temu, że powstaje pianka która ulatwia poslizg maszynki.

plusy:
-wydajny
-ladnie pachnie
-wygodna aplikacja
-nie podraznia
-nie uczula

minusy:
-jak dla mnie cena moglaby byc na stale taka jak w czasie promocji..

Ilość zużytych opakowań: ok 5 - 6

Najlepszy!

To najlepszy żel do golenia, z tych niewielu, które mialam. Świetnie przyspiesza golenie maszynką, daje fajny poślizg i skóra pozostaje gladziutka. Dzieki niemu nie mam podrażnien po goleniu, a miewam z tym problemy po uzyciu zwyklego mydla czy innych żeli, gdyż mam dość bujne owlosienie. Z niebieskiego żelu przeistacza sie w przyjemna, kremową pianke po aplikacji. Nie splywa ze skóry. Dozownik calkiem ok. Naprawde polecam. Jego jedyna wadą jest wydajność, bardzo szybko sie zużywa, ale cena nawet przystępna, takze nie ma tragedii.

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami, zawsze do niego wracam po nieudanych eksperymentach z innymi preparatami do golenia.

Dobry

Bardzo przyjemny niebieski żel zmieniający się w jeszcze przyjemniejszą piankę. Golenie z nim jest łatwe i przyjemne. Maszynka gładko się po nim prowadzi.

depilacja metody

godny wypróbowania :)

Fajny niebieski żel który po chwili zamienia się w białą piankę :) mi akurat zapach nie za bardzo się podoba ale nie to jest najważniejsze:) Dobry jest bo nie podrażnia skóry ( a ja mam problemy z używaniem pianek do golenia bo zwykle się zacinam przy nich)
Ułatwia golenie i jest bardzo wydajny :) No i cena przystępna :)

Używam tego produktu od: 2 lata temu zakupiłam pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego -mega wydajny :)

Ułatwia golenie

Bardzo przyzwoity żel zamieniający się na skórze w piankę. Sprawia że golenie staje się przyjemną czynnością. Zawiera aloes, witaminę E oraz jedwabne proteiny. Przeznaczony jest dla skóry wrażliwej. Ale jak dla mnie wszystkie żele Gillette łagodzą podrażnienia. Pachnie dość przyjemnie. Jedyna rzecz jaką mogę mu zarzucić to uczulanie. Często swędzi mnie po nim skóra... ale da się przeżyć.

Edit: Używałam też niebieski żel zmiękczający i wygładzający. Poza tym napisem nie różni się niczym specjalnym od tej wersji. Zapach też podobny.

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:kilka

poprostu najlepsza!!!

Uwielbiam ten zel mam wersje Oceanic jest rewelacyjny noie podraznia, pieknie pachnie, bardzo ulatwia golenie nie zapycha maszynki poprostu najlepsza!!!!!

Używam tego produktu od::)
Ilość zużytych opakowań:pare

fajny

Mam wersje floral passion,która rewelacyjnie pachnie.Żel zamienia się w mięciutką piankę,która ułatwia depilację.Nie zacina maszynki,łatwo się rozprowadza na skórza,miło ją nawilża więc czego chcieć więcej...Warto dodać,że żel jest niesamowicie wydajny.

Używam tego produktu od:roku

idealny

naprawdę bardzo dobry żel...bardzo wydajny...nie wysusza skóry, nie podrażnia....nawilża....pięknie pachnie...mam zapach kwiatowy
Cudo jak dla mnie.
Godny polecenia

Używam tego produktu od:grudzień 2006
Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego:)

ok:")

Skora jest gladka, mala ilosc pianki wystarczy do duzej partii ciala, gdyz piana sie pieni. Ladny spach, opakowanie i niezly efekt. Szkoda tlyko ze cena troszke wygorowana.
1 opakowanie starcza na bardzooo dlugo...

Używam tego produktu od:2 lat

zepsute opakowanie !!!

kupilam raz z aloesem- pare uzyc i sie zatka? na dobre, wsieklam sie kupilam ró?owy byl oki do konca, a potem znowu kupilam z aloesem i 2 uzycia i znowu sie zatka? i bez szans aby wyszlo cokolwiek wiec pelne opakowanie dwukrotnie wyrzucilam !!! zelik faktycznie zmienia sie przy kontakcie ze skora w pianke- ciekawy efekt- pianka dosc s?abo zmiekcza wlosy wiec nie rozumiem tego- niby ladnie nawilza skore -po zmyciu jednak jest sciagnieta i wysuszona, ale w trakcie jest nawilzona, ja raczej oczekuje aby mocno dzialal na wlosy- tzn zmiekczal je- a to srednio robi. Daje tylko super po?lizg to wszystko i zapach. Butla do niczego taka zimna i sztywna fe

U?ywam tego produktu od:pol roku
Ilo?? zu?ytych opakowa?:3 w tym 2 prawie cale wyrzucone

bardzo dobre

Bardzo fajny zel. Uzywalam go od dluzszego czasu i moja skora byla mniej podraniona po goleniu niz po innych piankach.
Bardzo wydajny, dobrze sie pieni, nadaje odpowiednik poslizg maszynce.
Dalabym mu 5 gwiazdek, ale odkrylam inny zel jakosciowo rownie dobry i znacznie tanszy:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:piec

bardzo dobry

Żel tworzy na skórze piękną gęstą, delikatną jedwabistą pianę, pięknie pachnie, nie podrażnia, skóra po jej użyciu jest gładka, dobrze wydepilowana, naprawdę pomaga w depilacji, jest różnica pomiędzy goleniem nóg z nią i bez niej, używam jej też do depilacji okolic bikini i pod pachami i tu również świetnie sobie radzi, piana utrzymuje się długo więc nie trzeba się śpieszyć, zapach kwiatowy jest piękny, nie ma żadnych podrażnień, same plusy, no może ta cena, ale i tak polecam
ilość zużytych opakowań: 1