Filorga, Time - Filler Eyes (Kompleksowy krem liftingująco - wypełniający pod oczy i na powieki)

Właściwości kremu pod oczy i na powieki Filorga Time - Filler Eyes:
- krem stanowi intensywną kurację przeciwstarzeniową skóry wokół oczu
- krem ma szerokie spectrum działania: ujędrniające, przeciwzmarszczkowe, rozjaśniające, nawilżające,
- stosowanie kremu już od pierwszego użycia powoduje większą elastyczność i nawilżenie skóry,
- regularne stosowanie daje efekt młodszej i gładszej skóry, bez zmarszczek i sińców pod oczami.
Wskazania do stosowania kremu Filorga Time - Filler Eyes:
- skóra cienka, zwiotczała, mało jędrna pod oczami,
- opadające powieki,
- sińce i worki pod oczami.

w słoiczku
krem
10 – 50ml

Przypadł mi do gustu, ale drugie opakowanie już nie było wow

Producent opisuje Time - Filler Eyes jako krem wypełniający i liftingujący, który ma zapewniać całkowitą ochronę anti aging wokół oczu, czyli ma korygować zmarszczki, usuwać i wypełniać cienie pod oczami oraz liftingować powieki z jednoczesną dbałością o odpowiednie nawilżenie.
Słoiczek, w którym znajduje się nasz kosmetyk wykonany jest z matowego szkła i posiada plastikową nakrętkę. Całość, jak w przypadku chyba wszystkich kremów pod oczy ma 15 ml, ale opakowanie jak na tak małą zawartość jest dosyć spore.
Wewnątrz jest przyjemna, treściwa i dość gęsta biała masa o pięknym zapachu. Musze przyznać, że kiedy pierwszy raz wąchałam ten krem z testera w to zapach wydał mi się śmierdzielem, ale może to kwestia tego, że tester leżał na półce już jakiś czas i ciągle był otwierany, macany i nie wiadomo, ile osób do niego wkładało palce. W każdym razie krem ma zapach przyjemny, bardzo delikatny, który pieści nasze nozdrza. Konsystencja jak już wspomniałam jest dość treściwa, niewielka ilość starcza na nałożenie pod oboje oczu.
Jeśli chodzi o samo używanie to Time - Filler Eyes jest bardzo komfortowy, rozprowadza się bez problemu, chociaż nie wchłania się jakoś bardzo szybko (ale to zależy też od ilości, jaką nakładamy, na noc nakładałam go trochę hojniej, rano trochę mniej), jednak pod makijaż się nadaje i nic się nie roluje i nie spływa, nawet jeśli nakładałam korektor kiedy krem jeszcze nie wchłonął się całkowicie.
Zaraz po aplikacji mamy wrażenie, że skóra jest ładnie wygładzona, lekko napięta, a drobne linie spłycone, cudów się nie spodziewałam po nim, ale efekt, jaki otrzymałam po jego użyciu przeszedł moje oczekiwania, to muszę przyznać. Zmarchy spod oczu mi nie zniknęły niestety, wciąż tam są, ale jakby takie łagodniejsze. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona i odżywiona. Krem nie spowodował uczulenia, ani przesuszenia, mogłabym powiedzieć, że zapewnił mojej skórze wszystko, czego jej było trzeba. Jak już napisałam cudów nie ma, ale stan mojej skóry pod oczami naprawdę się poprawił. Śmiem powiedzieć, że jest lepiej, niż kiedy używałam Estee Lauder Advanced Night Repair pod oczy. Wydajność też ok, prócz kremu Shiseido wszystkie inne kremy pod oczy starczają mi przeważnie na 3 miesiące i tak było też w przypadku tego.

Edit maj 2018: Skusiłam się na kolejne opakowanie tego specyfiku i wciąż opakowanie i konsystencja są ok, ale nie zauważam już tego działania jak kiedyś, wciąż nawilżenie jest na przyzwoitym poziomie, ale to by było na tyle, więc mocno przegrywa z moim ukochanym Shiseido Benefiance, także nie skuszę się już pewnie na 3 słoiczek, żeby dać mu kolejną szansę, bo teraz moje odczucia są takie, że jest ok, ale bez szału, a za takie pieniądze można kupić lepszy krem. Nie wiem, czy to producent coś zmienił, czy moja skóra się zmieniła, ale niestety już nie podzielam tych zachwytów, co za pierwszym razem.

Bardzo dobry krem

Nie mogę ustawić w aplikacji czasu używania kremu,napiszę więc tu,używam go od 7 miesięcy i jestem w trakcie drugiego słoiczka.Pierwsze opakowanie używałam dwa razy dziennie,aktualnie używam tylko rano.Krem o maślanej konsystencji,błyskawicznie się wchłania rozświetlając skórę pod oczami,zawiera delikatne drobinki.Bardzo dobrze nawilża i naprawdę wygładza drobne zmarszczki.Nie używam go na górnej powiece gdyż powoduje u mnie pieczenie i łzawienie i za to odejmuję pół gwiazdki.Polecam przetestować,ja jestem z niego bardzo zadowolona.

Dawno żaden kosmetyk nie zaskoczył mnie tak pozytywnie

Kremik nie ma wielu recenzji ale te napisane wcześniej (zwłaszcza porównanie do A.G.E. SkinCeuticals) zachęciły mnie do zakupu. Nie wiem jak będzie jak skończę opakowanie ale już po pierwszych aplikacjach byłam zadowolona. Jako 40latka z haczykiem ;) potrzebuję czegoś naprawdę działającego a nie tylko nawilżenia więc szukałam, co zakup to inny krem, bo żaden do tej pory mnie nie zadowolił, nawet wspomniany A.G.E. Ten jest super. Nie wiem czy skóra po jakimś czasie nie uzależnia się od kremu, mam nadzieję, że nie... bo z chęcią kupiłabym następne opakowanie. Krem dobrze się wchłania, jest wydajny i spełnia obietnice. Zmarszczki są mniej widoczne, skóra jakby bardziej zwarta i jędrna, na powiekach również. Zobaczymy jak to będzie z rzęsami, bo na razie za krótko używam. Polecam

Używam tego produktu od: dopiero 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe (15 ml)

Działa na zmarszczki i liftinguje powieki

Używam drugiego opakowania tego kremu. Po moich długich poszukiwaniach znalazłam krem, który działa na okolice oczu. Do tej pory używałam skinceuticals A.G.E Eye Complex a wcześniej is clinical youth eyes complex - dość zaawansowane produkty, które działały przyzwoicie. Jednak po użyciu time fillera widzę wyraźniejszy efekt. Bardziej "otwarte" oko i wrażenie wygładzenia okolicy oczu. Jak czytałam w ulotce informacyjnej, krem działa również wzmacniająco na rzęsy, co mi bardzo odpowiada :). Przyjemna aplikacja kremu, dzięki konsystencji nie za tłustej ale też nie zbyt wodnistej, szybko się wchłania i pozostawia uczucie wypielęgnowanej skóry.

WOW..., NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE - KWC

Jak dla mnie Rolls Royce wśród kremów pod oczy. Nie na darmo otrzymał najwyższe noty w rankingach zagranicznych za 2014. Mój pierwszy KWC. Krem zarekomendowała mi sprzedawczyni w perfumerii Ici Paris w Belgii. Okazał się strzałem w 10, nigdy jeszcze nie miałam kremu, który działa natychmiastowo i w tak wielu kierunkach. Jest średnio wydajny przy stosowaniu rano i wieczorem. Ma postać białego gęstego balsamu, który po delikatnym roztarciu pomiędzy palcami i dopiero nałożeniu na powiekę dolną i uwaga również górną wpływa na ujędrnienie okolicy oka, delikatne uniesienie opadającej powieki, wypełnienie linii, nie mam cieni więc nie mogę się wypowiedzieć Jeszcze żaden krem pod oczy nie dał mi tylu efektów na raz. Efekt utrzymuje się przez cały dzień. Krem doskonale współgra z kosmetykami do makijażu. Jego efektywność uzależnia :-)
Jedyny mały minusik, jak dla mnie mógłby być bardziej nawilżający.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego