Lovely, Silver Highlighter (Rozświetlacz do twarzy o chłodnym odcieniu)

Lovely, Silver Highlighter (Rozświetlacz do twarzy o chłodnym odcieniu)

Wyjątkowy roświetlacz do twarzy w kamieniu. Formuła skomponowana tak, by nadać maksimum blasku, bez śladu koloru. Nadaje świeżość cerze, usuwa zmęczenie i uwydatnia kości policzkowe. Formuła zawiera proteiny jedwabiu, które nawilżają skórę. Rozświetlacz do twarzy Lovely Silver Highlighter o chłodnym odcieniu. Subtelnie rozjaśnia twarz. Ma srebrny odcień, nie osypuje się, wytrzymuje na twarzy wiele godzin.

Bajka

Kupiłam po wielu pozytywnych recenzjach koleżanek i youtuberek. Nie zawiodłam się! Rozświetlacz zawiera dwa odcienie: srebrny i złoty, więc można wybrać go wedle swojej cery. Świetnie napigmentowany, dając jednocześnie delikatny, subtelny efekt. Tani zamiennik tych z wysokich półek, a jednocześnie jakościowo - konkurencja. :) Na pewno będę sięgać po niego do makijaży na każdą okazję.

Bardzo przyjemny produkt

Kupiłam zaraz po usłyszeniu pierwszych recenzji na YT, bardzo go lubiłam, zużyłam całe opakowanie i mogę polecić z całego serca. Przestawiłam się jednak na kosmetyki mineralne i znalazłam swojego ulubieńca, jednak ten rozświetlacz jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o drogeryjne kosmetyki.

Świetny produktu

Cena jest bardzo atrakcyjna, pudełeczko małe i zgrabne można zawsze spakować nawet do najmniejszej torebki. Wyglada przepięknie na buzi. Daje bardzo ładny połysk, pięknie rozświetla. Jest wydajny.

Dobra jakość za niewielką cenę

Rozświetlacz kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji w internecie i nie zawiodłam się. Produkt bardzo dobry, cena bardzo niska. Idealny do "zwykłego" codziennego makijażu. Raczej nie można sobie zrobić nim krzywdy. Daje ładne, delikatne, srebrzyste rozświetlenie. Jedyny minus to opakowanie, bardzo szybko się rozpada po kilku wycieczkach w kosmetyczce.

Dobry i tani!

Rozświetlacz ma piękny chłodny odcień, jak najbardziej nadaje się do codziennego użytku. Nie jest to zbyt mocny produkt, nadaje cerze subtelne rozświetlenie, za co bardzo go chwalę :)

Kocham, Kocham !

Uwielbiam ten produkt! Daje efekt świetnych markowych rozświetlaczy za śmieszną tak naprawdę cenę.
Nie jest specjalnie nachalny, pozostawia fajną srebrzystą taflę na buzi,a nie efekt jarmarcznego brokatu sypiącego się wszędzie.
Jedynym jego minusem jak dla mnie jest to, że jest dość słabo sprasowany, przez to trochę kruchy i jeszcze nie zdarzyło mi się wytrwać do końca opakowania, zawsze gdzieś stuknie czy upadnie i mam później proch. Natomiast jeśli weźmiemy pod uwagę cenę produktu to serio ten defekt wydaje się być zdecydowanie nieistotny !

Opis Produktu:

Mój ulubieniec <3 Rozświetlasz daje przepiękny srebrny blask na skórze :) Ślicznie sie prezentuje. Do tego cena rozświetlacza jak za taki jakość produktu jest śmieszna :) Polecam każdemu przetestować 5/5 :)

Cudo cudo cudo za niewielkie pieniążki

Kupiłam Go na promocji są ok 5 zł!!
Super tafla, cena to ok 10 zł, na prmocji jeszcze mniej i ładne odcienie.
Jedynie mogę się przyczepić do opakowania- mało trwałe, ale to drobna wada
Na pewno kupię ponownie :3

Świetny rozświetlacz

Kupiłam go kiedyś w rossmannie, potrzebowałam jakiegoś rozświetlacza, ten był tani więc go wzięłam, nie żałuje zakupu bo był to mój ulubiony rozświetlacz, ale teraz bardziej wolę wersję złotą.

Rozświetlenie

Kupiłam ten rozświetlacz w rossmanie . Zapłaciłam za niego mniej niż 10 zł. Jest to najlepsz drogeryjny rozświetlacz w tak taniej cenie.
Daje ładny naturalny efekt rozświetlenia na policzkach. Bardzo ładnie mieni się w słońcu szczególnie na plaży. Chyba zdecyduję się na zakup wersji Gold

Świetny

Bardzo lubię ten korektor, ponieważ jest podobny do Mary Lou Manizer, a cenowo są sobie zupełnie odległe(!). Jest wydajny, ma piękny odcień srebra. W kąciku oczu wygląda świetnie, rozświetla te okolice. Jedynie do czego mogłabym sie przyczepić to opakowanie, bardzo słabe, po upadku stłuczone

świetny produkt w niskiej cenie

Bardzo dobry rozświetlacz, bije na głowę dużo droższe produkty. Daje efekt tafli, nie drobinek, więc wygląda bardo estetycznie na twarzy, ładnie podkreśla opaleniznę i nadaje świeżości buzi. Cena rewelacyjna, opakowanie może mogłoby być lepsze, no ale co mi po ładnym opakowaniu jeśli sam produkt byłby słabej jakości:)