Isana, Professional, Styling Cream Pure Locken (Krem stylizujący do loków)

Isana, Professional, Styling Cream Pure Locken (Krem stylizujący do loków)

Isana Professional Pure Locken umożliwia nadanie zweryfikowanego kształtu nieposkromionym, kręconym włosom, z których powstają loki cechujące się pełną sprężystością i elastycznością. Jego profesjonalna, bardzo skuteczna formuła, której składnikami są ekstrakt z kryształu górskiego i prowitamina B tworzy system kręcenia loków, który pomaga ujarzmić niesforne, kręcone włosy i wzmacnia naturalna sprężystość i elastyczność loków. Efektem stosowania kremu Isana są gładkie, miękkie włosy i sprężyste loki.

Cudny

Kupiłam go jakiś czas temu, jednak spisałam go na straty ponieważ na początku nie dawał oczekiwanego efektu i przetłuszczał mi włosy. Teraz wiem, że po prostu nie umiałam z niego korzystać i nakładałam go trochę za dużo.
Teraz nakładam go na wilgotne, już lekko suche włosy w niewielkiej ilości. Dokładnie go wcieram a po jego zastosowaniu staram się trochę "potargać" włosy aby ułatwić powstanie ładnych loków. Nie czeszę już włosów po jego aplikacji ani nie suszę ich suszarką. Kładę się spać w mokrych a rano mam piękne, lekko pofalowane i błyszczące włosy.

Uwaga z ilością

Kupiłam go, aby ujarzmić moje kręcone i puszące się włosy. Zdecydowałam się na ten produkt skuszona niską ceną w jednej z drogerii. Nie spotkałam jeszcze kremów do stylizacji na mojej drodze dlatego wyoróbowałam go, a efekty możecie zobaczyć poniżej.

Fajny, ale w odpowiedniej ilości

Na początku nie byłam w ogóle zadowolona z tego kremu. Obciążył mi włosy, loki wyglądały na sklejone i sztywne. Jednak dałam mu drugą szansę i użyłam go po prostu mniej. I to był strzał w dziesiątkę. Loki zostały ładnie podkreślone, ale bez efektu sklejenia. Nie używam go często, więc nie wiem czy wysusza włosy. Zapach jest dla mnie neutralny, opakowanie z pompką oczywiście na plus. Często bywa na promocji w Rossmannie, mimo że jego cena regularna nie jest wysoka, poza tym jest bardzo wydajny

Skręca mocno, ale daje efekt mokrej włoszki

Produkt jest wydajny, tani i łatwo dostępny. To są raczej niezaprzeczalne kwestie.
Fajna jest forma pompki, dzięki czemu łatwo się używa.
Moje włosy to nie są kręciołki jak u baranka, raczej coś pomiędzy falami.lekkimi lokami. Generalnie wywijają się. Kiedy na włosy nic nie nakładam, to skręcają się nieco mniej, dzięki produktom do stylizacji mogę wydobyć mocniejszy skręt włosów.
Musze przyznać, że ten produkt mocno podrasowuje skręt. Jedynie co mi się nie podoba to fakt, że dodatkowo daje również efekt w stylu mokrej włoszki. Kiedyś jako nastolatka może i to lubiłam, teraz raczej niekoniecznie. Wolę miękkie, wyglądające naturalnie fale i takich produktów szukam. Tej kosmetyk również mocno siedzi na włosach i czuć po jakimś czasie jak są nim obklejone. Generalnie nie uważam, ze to jakiś bubel, myślę, że można z nim pokombinować, próbując nałożyć małe ilości. Nie wypowiem się również o tym czy źle wpływa na włosy, bo stosuje go od czasu do czasu, lubię różne efekty na włosach. Mam przeczucie, że cięższa formuła może po jakimś czasie nieco odebrac życia włosom, ale to bardziej uwaga do tych, które chcą stosować regularnie dzień w dzień.

Niezły

Na pewno krem podkreśla skręt. Faktycznie, kiepsko się go rozprowadza i nakłada. Koniecznie muszę najpierw rozsmarować kosmetyk na dłoniach, zanim nałożę na włosy. Trzeba uważać, żeby nie przeholować z ilością, bo powoduje przetłuszczanie, obciążenie włosów i wyglądają na nieświeże a wręcz tłuste. Lepiej używać na zmianę z innymi kosmetykami do kręconych włosów. Kosmetyk stosowałam, wgniatając we włosy osuszone ręcznikiem, nie wiem jak krem reaguje na włosach suchych oraz całkiem mokrych.

skleja i obciąża

Miałam kiedyś cudowny balsam do loków i fal z Pantene, ale już od dawna dawna go nie widziałam. Sięgnęłam po ten produkt z ciekawości i jestem bardzo rozczarowana.

Ma bardzo gęstą, tępą i ciężką konsystencję. Jak jakaś pasta do włosów. Ciężko go rozetrzeć w dłoniach.
Bardzo skleja włosy. Próbowałam na mokre, na wilgotne i na suche i zawsze ten sam efekt. Włosy są posklejane, obciążone i wyglądają na tłuste i brudne. Straszne strąki się po nim robią. Jest tak ciężki, że moje falowane włosy się pod nim prostują.
Używanie go to męka.
Nie polecam. Może zużyję go golenia nóg, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków, ale do niczego innego się raczej nie nada.

Nawet nawet

Moje włosy mają zdecydowaanie lepszy skręt kiedy zastosuje ten krem, nie robie tego jednak często bo faktycznie ma on tendencję do przesuszania włosów. Trochę lepiej sprawy się mają kiedy nakładam go na włosy wymieszanego z jakimś oleokremem, wtedy aż tak nie wysusza. Polecam, ale raz na jakiś czas (i w takiej kategorii go ocenię- kosmetyku odświętnego xd).

średni

Krem ma dość gęstą konsystencje. Ja najpierw rozcieram go w dłoniach i dopiero potem zaczynam ugniatać mokre włosy – najpierw stoję pochylona głową w dół, później już wyprostowana ugniatam włosy z tyłu głowy. Zapach kremu jest przyjemny.
Jeśli chodzi o działanie z nim bywa różnie. Jeśli kremu użyję raz na jakiś czas ładnie podkreśla skręt, nie przesusza, ani nie obciąża włosów. Fale wyglądają naprawdę ładnie, są miękkie i nie puszą się. Po zastosowaniu ploppingu efekt ten jest znacznie większy. Gorzej, jeśli kremu używam zbyt często. Wtedy włosy nawet się falują, ale są także suche i tępe w dotyku. A przecież nie o to chodzi.

Całkiem przyzwoity

Mam włosy falujące się, lekko kręcące i moje życie to nieustanne miotanie się pomiędzy ich prostowaniem za wszelką cenę a podkreślaniem skrętu.

Niestety większość kosmetyków do podkreślania skrętu wysusza mocno włosy i skleja włosy przez co nie są one sprężyste, miłe w dotyku i naturalnie wyglądające.
Ten krem nie jest wolny zupełnie od tych wad, ale na tle niejednokrotnie o wiele droższej konkurencji wypada naprawdę nieźle.

Beznadziejny

Myślałam, że trafiłam na świetny produkt dedykowany włosom kręconym, a trafiłam na bubel. Ten krem to prażka. Niestety, ale nie nadawał moim włosom sprężystości, nie podkreślał skrętu, nie nadawał połysku. Nakładany zarówno na włosy mokre, jak i na suche kompletnie się nie sprawdzał.
Po pierwsze jest strasznie gęsty. Ciężko go rozprowadzić równomiernie na włosach pomimo, że zawsze starannie rozcierałam go w dłoniach.
Po drugie jest bardzo lepki i kleisty, a to powodowało, że robił z włosów smętne strąki, czasami włosy wyglądały jakbym ich nie umyła. Nie można też z nim przesadzać, bo wtedy własnych włosow można nie poznać.
Zapach ma kwiatowy, nic urzekającego, mogłoby go nawet nie być.
Jedyne plusy to wygodne opakowanie i niska cena.
Nie polecam.

Zdecydowanie tak

Mam włosy kręcone a produkt Isany idealnie je stylizuje! Trzyma moje loki cały dzień, nie obciąża włosów i jest bardzo wydajny, bo już jedna kropla pozwala na ujarzmienie kosmyków :)

dla mnie tak

Produkt stosowany na mokre włosy działa jak pianka z tej serii, bardzo ładnie podkreśla skręt włosów. Stosowałam również na suche włosy i strasznie je pozlepiał. Plus za bardzo przyjemny zapach. Nie obciąża włosów, i bardzo podoba mi się jego próżniowe opakowanie, dzięki niemu mam pewność, ze zużyję produkt do końca. No i pompka też jest rewelacyjnym rozwiązaniem.