18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Bobbi Brown, Intensifying Long - Wear Mascara (Długotrwały tusz do rzęs)

Bobbi Brown, Intensifying Long - Wear Mascara (Długotrwały tusz do rzęs)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 7 ml
Cena 110,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Super trwała Bobbi Brown, Intensifying Long - Wear Mascara wyczaruje gęste, pełne objętości rzęsy, które będą również idealnie rozdzielone oraz wydłużone. Bez sklejania i powstawania nieestetycznych grudek. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka dosięga każdy włosek, a innowacyjna formuła tuszu sprawia, że utrzymuje się on do 16 godzin. I najlepsze: można ją zmyć ciepłą wodą.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Liczyłam na więcej

Po kilku latach stosowania tuszu Clinique - Long Wearing Mascara postanowiłam wypróbować tusz Bobbi Brown, który, jak zapewnia producent, również można zmyć ciepłą wodą.

Jeśli chodzi o wytuszowanie rzęs, to obie mascary niewiele się różnią między sobą - mała, precyzyjna szczoteczka, rzęsy są ładnie rozdzielone, nie posklejane, lekko wydłużone i podkręcone. Bardzo naturalny efekt.

Problem z Bobbie Brown pojawia się, gdy rzęsy mają styczność z wodą! Tusz rozpływa się pod wpływem łez!!! I nie chodzi o płacz, ale o łzy od ziewania. Jest to ogromna wada. Tusz Clinique trzymał się na rzęsach podzas płaczu, deszczu, sniegu i pływania w morzu czy jeziorze!

Dodatkowo za wadę uważam, że tusz BB własnie rozmywa się pod wpływem wody, tak że wychodząc spod prysznica skóra wokół oczu jest czarna i muszę stosować płyn do demakijażu oczu! Bardzo często oczy są zaczerwienione i podrażnione. Tak jakby rozpuszczony przez wodę tusz dostawał się do oczu.
W przypadku tuszu Clinique usuwanie tuszu polegało na zrolowaniu go z rzęs, czego skutkiem były "farfocle" jak od gumowania gumką - ale skóra wokół oczu pozostawała czysta a same oczy niepodrażnione.

Nie kupię tego produktu ponowanie i wrócę do wypróbowanego tuszu z Clinique.

PLUSEM tuszu BB jest jego trwałość. Używam go już 7 miesiąc i tylko lekko zaczął się kruszyć i tworzyć "pajączki" na rzęsach. Tusz Clinique przestawał się nadawać do użytku już po 3 miesiącach.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  427
  pochwał

  10,00

 2. 2

  48
  produktów

  140
  recenzji

  260
  pochwał

  9,26

 3. 3

  17
  produktów

  27
  recenzji

  391
  pochwał

  8,38

Zobacz cały ranking