Vichy, LiftActiv, Flexilift Teint (Podkład wygładzający zmarszczki)

Vichy, LiftActiv, Flexilift Teint (Podkład wygładzający zmarszczki)

Przeciwzmarszczkowy podkład VichyLiftActivFlexilift Teint z silikonową bazą, aby wygładzić i rozświetlić skórę. Zapewnia efekt naturalności.
Dzięki dużej elastyczności wynikającej z zawartości bazy silikonowej podkład idealnie się rozprowadza i doskonale przylega do skóry. Wygładza zmarszczki, ale nie gromadzi się w ich zagłębieniach, Nadaje skórze zdrowy, promienny wygląd utrzymujący się przez cały dzień.
Formuła wzbogacona jest o collagyl, komponent 3 głównych składników aktywnych zawartych w produktach przeciwzmarszczkowych Vichy. Podkład wygładzający zmarszczki Vichy LiftActiv Flexilift Teint ziała na wszystkie przyczyny starzenia się skóry. Po 4 tygodniach stosowania zmarszczki są wypełnione, skóra odmłodzona.
Hipoalergiczna formuła zawierająca wodę termalną z Vichy. Nie powoduje powstawania zaskórników.
Unikalna konsystencja podkładu o wysokiej elastyczności. W kontakcie ze skórą olejki zawarte w silikonowej bazie odparowują delikatnie napinając skórę bez usztywniania rysów.

HIT

Najlepszy podkład jaki miałam.Jestem po 30-stce.Mam juz pierwsze zmarszczki. Ten podkład swietnie wygładza.Kolor najjaśniejszy jest ok.Jak go dobrze przypudruje trzyma sie cały dzień.Na promocji cena do przełkniecia.

słabo :(

Czytając recenzje spodziewałam się po tym podkładzie wiele. Rozczarował mnie maksymalnie.
Plusy:
+ ładny odcień opal 15 dobry do jasnej karnacji
+ nawilża

Minusy:
- bardzo nietrwały ( z bazą czy bez, przy pudrowaniu efekt ten sam)
- ściera się przy najmniejszym dotknięciu
- wchodzi w zmarszczki pod oczami
- wysoka cena
- bardzo słabe krycie
- mimo że jest lekki, nie nadaje się na lato bo się dosłownie rozpuszcza

Szkoda:(

liftactiv

Produkt super jak i cała seria liftactiv. Najlepiej sprawdza się w parze z kremem na dzień właśnie z tej serii który super nawilża skórę i sprawdza się idealnie jako baza.

UWIELBIAM :)

pierwszy raz użyłam go gdy byłam w Wielkiej Brytanii tam jest pod inna troche nazwą i wyglądem. (stara wersja)
zastosowałam podkład w kremie a nie fluid. był rewelacyjny!
w Polsce kupiłam fluid i jest bardziej wodnisty ale takze rewelacyjny! zakrywa niedoskonalosci skora jest swieza i naturalna! fajnie zewygladza zmarszczki :)
kupie go napewno ponownie ale tylko razem w kremie. bardziej mi podpasowal niż fluid. :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Po prostu rewelacja!

Podkład dostałam od koleżanki. Jej sie znudził, dała mi resztę (ok.10ml) na wypróbowanie. Początkowo nie byłam przekonana czy chce go w ogóle użyć. Ale pomyślałam, że zaryzykuję. Gdy nałożyłam go po raz pierwszy...załamałam się. Po prostu. Twarz mi się świeciła, nie wygladała dobrze. Przeraziłam się, bo mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, zależy mi na matowieniu, a nie na takim świeceniu! Ale po chwili, podkład zaczął się jakby wchłaniać i wyglądał o niebo lepiej.
Jakież było moje zdziwienie, bo przypudrowany wytrzymał 14godzin, z jedną poprawką w ciagu dnia. Podkład się nie waży, ładnie nawilża skórę, nie uczula. Faktycznie nie wchodzi w zmarszczki mimiczne. Ładnie pracuje z mimiką twarzy. Nie ściera się. I naprawde nadaje się do mojej przetłuszczającej się cery. Można nim budować krycie, bez efektu maski. Jest bardzo wydajny.
Mam odcień 15 opal, idealnie stapia się z moją cerą, nie ciemnieje w ciagu dnia. Nałożony brązer, róż i rozświetlacz trzymają się na nim cały dzień.
Trzeba dać mu szansę, bo nałożony bezpośrednio na twarz może w pierwszym momencie przerazić 😉
Co do moich pierwszych zmarszczek mimicznych- wyglądają na płytsze niż były. Nowe nie powstały.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Z bardzo dobrego w średniaka

Używałam tego produktu ponad pół roku, byłam zadowolona - krył dobrze, nie wysuszał, nie wchodził w zmarszczki pod oczami i pięknie pachniał! Nie zapychał mojej cery co najważniejsze. Jakież było moje zdziwienie gdy otworzyłam nową buteleczkę podkładu i poczułam intensywną woń alkoholu.. Myślałam, że może sprzedano mi stary kosmetyk, ale NIE.

Producent zmienił skład.. z podkładu zniknęły parabeny ale alkohol wleciał na 8 miejsce (w poprzedniej wersji był gdzieś na końcu) Moja skóra zareagowała na to przesuszeniem.. niestety

Opakowanie nowej wersji ma prostą literkę "V", a nie pofalowaną jak poprzednik.

Zawiodłam się bo był to mój idealny podkład mimo ceny.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Delikatny, odpowiedni dla wrażliwej skóry. Świetnie się sprawdza przy pierwszych zmarszczkach.

Od 2 miesięcy używam odcienia 15 (opal), pasuje do mojej jasnej karnacji, ładnie wtapia się w skórę. Nie zapycha porów i ich nie podkreśla. Ujednalica koloryt skóry i sprawia, że pierwsze zmarszczki są mniej widoczne, nie gromadzi się też w nich. Jest trwały, mimo że mam skórę skłonną do przetłuszczania się a puder nie jest matujący.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

zdrowa napięta skóra z naturalnym kolorytem

Używam podkładu LiftActiv Flexilift Teint 35 od ponad 2,5 roku. Został mi on wtedy polecony przez koleżankę i od tamtej pory nie używam niczego innego.

Zaraz po nałożeniu zauważyć można efekt wygładzenia, naciągnięcia skóry oraz rozświetlenia. Podkład ten [35] nadaje przepiękną i naturalną barwę opalenizny, która pasuje do mojej karnacji. Lekka konsystencja pozwala na doskonałe rozprowadzenie. Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo.

Podkład LiftActiv sprawdza się w ciągu całego roku. Stosuję go rano, a efekt pozostaje na cały dzień bez dodatkowych poprawek. Będąc w pracy często słyszę komplementy jak młodo i naturalnie wyglądam.

Używając LiftActiv Flexilit Teint czuję się atrakcyjniejsza i pewniejsza siebie. Wszystko to zawdzięczam podkładowi Vichy. Używam go od dłuższego czasu i zamierzam w dalszym ciągu go stosować.

Używam tego produktu od: ponad 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: obecnie 3 opakowanie

Rozświetlona, aksamitnie gładka cera

Vichy Liftactiv Flexilift Teint to mój pierwszy podkład "specjalistyczny". Jego zakup poleciała mi farmaceutka, kiedy szukałam fluidu ukrywającego pierwsze zmarszczki. Liftactiv Flexilift ma przede wszystkim niesamowicie lekką konsystencję, dzięki której daje się bezproblemowo rozprowadzić na twarzy i szyi. Nie tworzy smug ani zacieków. Mam bardzo jasną cerę ale odcień numer 25 świetnie do niej pasuje. Kolor nie ciemnieje w ciągu dnia. Liftactiv Flexilift nie tworzy efektu maski, naturalnie rozświetla buzię. Natychmiast po aplikacji zmarszczki i niedoskonałości są mniej widoczne a cera jednolita, wypoczęta i świeża. Podkład bardzo dobrze nawilża nawet bardzo suchą skórę a także wyraźnie poprawia wygląd twarzy w każdym świetle. "Zgrywa się" ze skórą. Wielkim plusem produktu jest jego wydajność; jedna buteleczka wystarcza mi na około 4, 5 miesięcy. Kolejnym atutem jest trwałość kosmetyku - podkład utrzymuje się na twarzy cały dzień, nie wymaga poprawek, nie zbiera się w zagłębieniach. Vichy Liftactiv jest bardzo uniwersalny - sprawdza się zarówno latem jak i w zimie. To najlepszy podkład, jakiego uzywałam do tej pory.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Naturalność i wygładzenie

Dla cery dojrzałej podkład przeciwzmarszczkowy od razu wydaje sie byc świetnym pomysłem. Taką propozycją jest właśnie podkład Vichy z serii LiftActiv Flexilift Teint. Zawiera specjalne składniki aktywne mające za zadanie wygładzenie zmarszczek. Po ponad miesięcznym stosowaniu mogę powiedzieć, że skóra jest w dobrej kondycji, optymalnie nawilżona (bez żadnego przesuszania) i odżywiona. Zdaje się też być wygładzona.

Sam podkład bardzo łatwo się rozprowadza wyrównując koloryt i rozświetlając lekko cerę. Nie ma tu efektu matu, ale nie o to też tu chodzi. Cera zdaje się być dzięki niemu promienna i wygląda dość naturalnie, co osobiście bardzo lubię.

Jeśli chodzi o jego trwałość to wygląda dobrze podczas zwyczajnego wyjścia na cały dzień. Myślę, że jest to dobry podkład dla osób o cerze takiej jak moja z pierwszymi zmarszczkami.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie