Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 3%, Emulsja do twarzy dzień i noc

Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 3%, Emulsja do twarzy dzień i noc

Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in [path]/includes/config.php on line 225

Nawilżająca emulsja Ziaja Med Kuracja Ultranawilżająca opracowana zgodnie z medycznym podejściem do dysfunkcji skóry suchej. Wykorzystuje substancje ultranawilżające o natychmiastowej aktywności nawadniania powierzchniowych warstw skóry oraz fizjologiczne lipidy odbudowujące uszkodzoną barierę naskórkową. Emulsja do twarzy na dzień i na noc ogranicza proces końcowej utraty wody z głębszych warstw skóry. W efekcie synergii substancji czynnych zapewnia szybkie i długotrwałe oddziaływanie na skórę po aplikacji.

Dobry produkt

Bardzo lubie kosmetyki Ziaji - jakość adekwatna do ceny. Mam cere suchą, naczynkową - skłonną do podrażnień. Szukałam kremu z mocznikiem ponieważ borykam sie z problemem trądziku zaskórnikowego. Trafilam na emulsje z Ziaji. Kupiłam ją w sklepie Ziaji za ok. 14zł. Na początku nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia - ale uznałam, że dam mu szanse i wykorzystam opakowanie do końca. I dobrze, że tak zrobilam. Przy używaniu emulsji codziennie rano i wieczorem zauważyłam, że moja cera jest bardziej nawilżona. Zniknął efekt ściągnięcia skóry i swedzenie spowodowane przesuszeniem. Wydaje mi sie również że po 3 miesiącach użytkowania pomógł mi delikatnie zmniejszyć moj tradzik zaskornikowy. Idealny krem na noc. Sprawdza sie również pod makijaż. Szkoda tylko, że nie ma wersji na dzień z filtrem. Na pewno sięgnę po niego ponownie.

kret

Z początku byłam zachwycona, emulsja jako tako radziła sobie jako nawilżenie po stosowaniu miejscowo retinoidów. Niestety mimo dokładnego wybierania produktów do pielęgnacji problemy z zapychaniem się porów nie mijały. Eliminowałam każdy produkt po kolei, ale ten, z którego zrezygnowałam na końcu okazał się winowajcą. Niestety, nie dla mnie.

Nigdy więcej !!!

Przez ten krem mam taką opuchliznę i zaczerwienie, że aż wstyd z domu wychodzić. Zrozumiałam czemu jak przeczytałam skład. Krem polecany do skóry alergicznej, a w nim parabeny. Nigdy żaden krem mnie nie uczulił...

Ultranawilżający, ale nie dla skóry tłustej

Mam wysuszoną cerę tłustą, a zarazem wrażliwą i naczynkową. Gdyby nie to, że mnie zapycha, to byłby dla mnie strzał w 10!

ZALETY:
+ bardzo dobrze nawilża
+ nie podrażnia
+ ładnie pachnie
+ super się rozprowadza
+ niska cena, jak na takie efekty

WADY:
- strasznie zapycha (gdyby nie to, że używam kwasów AHA i BHA, oraz metody OCM, to moja skóra miałaby pryszcz na pryszczu przez ten krem; tak to tylko tworzy się bardzo dużo zaskórników i malutkie whitehead'y)

Dla najbardziej wybrednych

Ani jeden krem nawilżający, który do tej pory stosowałam (a były ich dziesiątki) nie dokonał takiej REWOLUCJI już po PIERWSZYM UŻYCIU jak ten.

1. Konsystencja jest cudowna: natłuszczająca, ale lekka. Trzeba poczekać dosłownie minutkę, aby krem się wchłonął. Pozostawia delikatną powłokę na buzi, ale nie jest to tłusty film.

2. Idealny pod makijaż: nie ciąży, nie rolluje się, nie powoduje efektu "ciasta" na twarzy i nierównych mazów.

3. Zapach: nareszcie coś z neutralnym zapachem. Niby niewyczuwalny, a jednocześnie cudownie delikatny i przyjemny.

4. Rozświetla cerę: już po pierwszej aplikacji na noc moja cera na drugi dzień była nawilżona i promienna. Suche skórki zniknęły, zaczerwienienia (!) również. Mam wrażenie, że lekkie zmarszczki na czole, które uwydatniała sucha i ziemista skóra, spłyciły się. Niesamowicie zmiękcza naskórek. Z każdym kolejnym dniem skóra wydaje się być co raz bardziej wzmocniona i mniej "papierowa".

4. Daje skórze oddychać! Nie zapycha, nie powoduje wyprysków, buzia nie świeci się pod koniec dnia.

5. Cena: bezkonkurencyjna przy takim efekcie.

Liczę, że regularne stosowanie trwale umocni cerę, poprawi jej elastyczność i nawilżenie.

Ostatnie odkrycie

Kupiłam zachęcona opiniami, bo potrzebowałam czegoś super nawilżającego. Nie żałuje zakupy i już wiem, że to nie ostatnie opakowanie. Już po kilku aplikacjach widać różnicę. Skóra jest nawilżona, a mam ją suchą. Poprawiła się też kondycja mojej skóry. Nie mam żadnych wyprysków. Produkt nie zapycha. Opakowanie jest bardzo poręczne. Cena również jest super.

Idealny krem nawilżający.

Mega wydajny, idealnie nawilżający krem do cery suchej ze skłonnościami do przetłuszczenia w strefie T. Nie zapycha porów. Nie roluje się na twarzy, ma delikatną formułę i przyjemny zapach.

Dobry

Skuszona recenzjami i wiedzą o nawilżających właściwościach moczniku postanowiłam wypróbować ten krem. Ziaja bardzo rzadko zawodzi (chociaż zdarzało się), skład jest dość przyjazny a cera niewygórowana. Jestem w trakcie zużywania pierwszego opakowania, póki co cera zachowuje się bardzo dobrze, jest mieszana ale potrzebuje dość mocnego nawilżania, efekt nie jest rewelacyjny, ale zadowolający. Za pierwszym razem lekko zapiekł, ale domyślam się, że skóra musi oswoić się z mocznikiem. Czasami kiedy używam go na dzień potrafi zapchać i niestety skóra bardziej się błyszczy, stosowany na noc spełnia swoje zadanie. Prawdopodobnie na dzień wrócę do mojego ulubionego półtłustego Dermosanu (mimo, że ma inny i b. chemiczny skład), jest po prostu tańszy a działa podobnie :)

świetny krem

Nie spodziewałam się takich efektów po zakupie kremu za ok. 15 zł. Do tej pory używałam dużo droższych (Vichy, La roche, Body shop, itd.) i zawsze, gdy skusiłam się na coś tańszego, to byłam rozczarowana i najczęściej wyrzucałam pół opakowania. Po Ziaję sięgnęłam dość przypadkowo, po zakupie nieudanego, taniego kremu z Eveline cosmetics (krem z kolagenem 40+), który na twarzy tworzył maskę i miałam wrażenie, że skóra nie oddycha. W Ziaji poprosiłam o krem, który nie zatykał by porów, był dość lekki, ale jednocześnie dobrze nawilżał skórę. Pani poleciała mi dwa kremy bez parafiny: z mocznikiem 3% i bardziej tłusty naturalny krem oliwkowy 30+. Oba świetne, ale ten z mocznikiem lepiej nawilża i ujędrnia skórę.

Długotrwała przyjażń

Używam tego kremu pod makijaż. Próbowałam wielu innych, a ten stał się moim ulubieńcem.
Moja skóra go pokochała. Nawilża, nie ściąga, nie jest za tłusty, nie sprawia, że się świecę po nałożeniu makijażu. Sprawdza się zarówno latem, jak i zimą. Dobrze współgra z podkładem. Ma delikatny, prawie niewyczuwalny zapach. A na koniec: tani i wydajny.
Z czystym sumieniem polecam, a u mnie trafia do hitów. :)

Cudeńko!

Po walce (na własną rękę) z trądzikiem, moja skóra była w fatalnym stanie bardzo, wręcz obrzydliwie sucha skóra z wypryskami. Stwierdziłam, że czas z tym skończyć. Przestałam używać wszystkie maści, toniki, kremiki. Ograniczyłam się do szarego mydła i tego kremu. Skóra odżyła, jest gładka, miękka, a ropnych niespodzianek coraz mniej. Krem za tak śmieszną cenę, a zdziałał cuda.

Dobry!

Kupiłam miesiąc temu ponieważ zaczęłam robić codzienny makijaż więc uznałam że czas zakupić odpowiednie mazidło. Pani ekspedientka bardzo polecała i dałam się namówić, wcale nie żałuję!!
Mam skórę teoretycznie mieszaną ale też bardzo wrażliwą. Wcześniej korzystałam z mleczka ogorkowego i było to straszne, ale postanowiłam dać szansę. Krem ma ładny zapach, dobra konsystencje i myślę że pomaga mojej skórze. Widzę że skóra jest bardziej nawilżona, czuję że jest jej lepiej. Niestety problem lekkiej suchości czoła pozostał aczkolwiek myślę że to akurat kwestia która prędko się nie zmieni. ogólnie uważam że krem jest bardzo dobry i moja skóra cieszy się że do kupiłam. Co do ceny zapłaciłam 15 zł i uważam że zdarzało mi się kupić coś dwa razy droższego a skutecznego trzynaście razy mniej.