L'biotica, Active Lash (Serum przyspieszające wzrost rzęs i brwi)

L'biotica, Active Lash (Serum przyspieszające wzrost rzęs i brwi)

Pojemność 3,5 ml

Serum Active Lash L`biotica pobudzające wzrost rzęs, to skuteczna odżywka, która sprawi, że rzęsy będą bajecznie długie, gęste i wzmocnione. Aktywny składnik serum stymuluje szybszy wzrost rzęs, skutecznie zapobiega ich wypadaniu oraz wydłuża fazę ich wzrostu, pozwalając uzyskać spektakularny efekt pięknych, wydłużonych i naturalnych rzęs już po ok. 30 dniach regularnego stosowania.
Efekt:
- długie, gęste i mocne rzęsy,
- zregenerowane i odżywione brwi,
- pierwsze efekty już po 4 – 5 tygodniach.
Dodatkowe substancje aktywne serum Active Lash:
- keratyna - wzmacnia rzęsy, zwiększając ich objętość oraz wytrzymałość,
- pantenol - wpływa na regenerację i odżywienie struktury włosa,
- alantoina - zapobiega podrażnieniom.

Rewelacja

Nie mam porównania z innymi odżywkami ale nie potrzebuje tego by uznać ją za najlepszą, bo efekty mówią same za siebie.
Używam ją już od sierpnia 2016 roku i to moje 3 opakowanie - jest tak bardzo wydajna!
Należy pamiętać, że trzeba być systematycznym w jej stosowaniu by uzyskać jak najlesze efekty.
Brwi również dzięki niej udało mi się trochę zagęścić.
Zdecydowanie polecam.

Cudo!

Rzęsy wypadały mi aż za bardzo, więc postanowiłam poeksperymentować z odżywkami. Dotychczas byłam zbyt nieufna, ponieważ wiele z nich podrażniało mi oczy. Jakie było moje zaskoczenie po trzy miesięcznej "kuracji", moje rzęsy były zagęszczone i ładnie podkręcone! Kiedy przyciemniłam rzęsy henną okazało się, że rzęsy są zdecydowanie dłuższe niż wcześniej.

Rewelka

Odżywka działa dzięki bimatoprost owi. Z jednej strony jeżeli chodzi o wydłużenie rzęs a z drugiej to składnik używany przy zaćmie. Odżywka spełniać swoje zadanie. Rzęsy są mocno wydłużone ja widziałam naprawdę efekt po około półtora miesiąca. Po 3 miesiącach rzęsy były jak firanki. Polecam. A aaa no i jest bardzo wydajna

Fajne serum

Serum kupiłam, gdy moje rzęsy mocno zaczęły wypadać. Najbardziej liczyłam na ich wzmocnienie. Pierwsze efekty były po ponad miesiącu stosowania. Wypadanie opanowane, rzęsy przyciemniły się i było ich optycznie więcej. Po dwóch miesiącach stosowania urosły. Serum nie podrażniało oczu, nie uczuliło, bardzo przyjemnie się stosowało, Jest też bardzo ładnie opakowane, idealne na prezent dla kogoś. Może nie daje rzęs "do nieba", ale warto zwrócić na niego uwagę i wypróbować.

Moje ulubione serum do brwi i rzęs

Serum stosuję od 2 lat z małymi przerwami. Głównie skupiam się na rzęsach, ale i na brwiach je wypróbowałam, kiedy jedna z brwi się trochę przerzedziła. Co mogę napisać? To najlepsze serum jakie miałam. Na efekty trzeba trochę poczekać, u mnie pojawiły się po ok. 2 miesiącach stosowania. Rzęsy urosły, zgęstniały i wyraźnie się przyciemniły. Efekt bardzo fajny, bo rzęsy nie wyglądają nienaturalnie, nie rosną nigdzie poza linią rzęs, co zdarza się przy innych odżywkach, ani nie wykręcają się nienaturalnie, chaotycznie. Pomalowane tuszem do rzęs wyglądają naprawdę pięknie. Są ładnie podwinięte i długie. Robią wrażenie. A jeśli chodzi o brwi, to udało mi się przy pomocy tego serum zagęścić nierówną brew. Co ważne, efekt się utrzymuje i na rzęsach i na brwiach. Nie ma momentalnego wypadania rzęs po odstawieniu odżywki. Tutaj jest to uzależnione od naturalnego wypadania naszych rzęs.

Fajny produkt :)

Używam produktu już od ponad miesiąca więc widać już pewne efekty :) na pewno trzeba być cierpliwym, bo efektu nie ma z dnia na dzień, ale w końcu jest. I to naprawdę zadowalający :) Z reguły moje rzęsy są dość gęste ale strasznie króciutkie. Wcześniej stosowałam serum Long 4 Lashes i efekt był dużo szybciej to prawda, jednak po dłuższym stosowaniu puchły mi po nim powieki przy linii rzęs, a tego nie chcę. Te serum również robi robotę, to prawda jest to bardziej subtelne, ale wygląda naturalnie i rzęsy nie wyginają się dziwnie na boki jakby nie miały już gdzie uciekać :D Są jakby ciemniejsze i jeszcze gęstsze, mam też wrażenie, że są dużo mocniejsze, nie zauważyłam, żeby wypadła mi choć jedna od kiedy stosuje to serum. Produkt jak najbardziej godny uwagi. Myślę, że jeżeli zastanawiacie się nad zakupem Revitalash naprawdę najpierw kupcie i wypróbujcie to serum bo cena jest duuuużo niższa a w moim odczuciu efekt zbliżony jak nie taki sam. Polecam :)

No muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem :)

Moje rzęsy zawsze były słabe, rzadkie, krótkie i proste. Stosowałam przez kilka lat olejek rycynowy, ale efekty były marne, zahaczyłam o biotebal i regenerum ale jeśli już coś się poprawiło to na chwilę i zaraz znowu mi rzęsy wyliniały. Ta odżywka pięknie mi je odżywiła. Są grubsze, podkręcone, gęste. Ponadto kupiłam ją z kosmetyczką w promocji za kilka groszy (35 zł za tak dobrą jakość). Odżywka jest w futerale na magnes i ma piękne opakowanie - eleganckie i gustowne. Nakłada się ją pędzelkiem na nasadę górnych rzęs i na brwi. Po 3 tygodniach już zauważyłam efekty. Jestem bardzo zadowolona i myślę, że zainwestuję w nią nawet bez promocji, bo warta jest tych pieniędzy. Kiedyś miałam okazję korzystać z Bodetko Lash i myślę, że efekty były podobne, pomimo ogromnej różnicy w cenie. Polecam :)

Na plus :)

Przyjemne serum, niezbyt intensywne, ale przy regularnym stosowaniu daje niezłe efekty. Nie wydłużyło rzęs, ale delikatnie pogrubiło i pomogło pozbyć się wypłowiałych końcówek, które miałam po letnim opalaniu. Także polecam, jeśli ktoś nie przygotowuje się do ślubu itp., bo wtedy lepiej sięgnąć po coś intensywniejszego.

Gdzie efekt wow ?

Do zakupu tego serum zachęciła mnie sprzedawczyni w Hebe . Do drogerii szłam z nastawieniem na zakup Long 4 Lashes ,jednak po porównaniu cen postanowiłam zaufać L'biotica . Sprzedawczyni z góry ostrzegła mnie , że na efekt czeka się odrobinę dłużej niż w przypadku droższych odżywek . Nie przeszkadzało mi to .
Pisząc tą opinię jestem już po 2 miesiącach stosowania serum . Niestety jedyne co zauważyłam po danym czasie , to delikatne wydłużenie oraz efekt który pojawił się najszybciej poprawa kolorytu rzęs . Odkąd stosuje serum stały się one zdecydowanie ciemniejsze . Jednak nie jest to efekt dla którego wydałam te 50 zł . L'biotica dostała ode mnie szanse i na tym koniec , na pewno nie kupie ponownie serum przyspieszającego wzrost rzęs z tej firmy .Mam nadzieje ,że następne serum mnie nie zawiedzie i w końcu uzyskam swój wymarzony efekt .

bardzo dobre

To moje drugie serum. Pierwsze to Long4Lashes. Uważam, że to jest lepsze, a na pewno delikatniejsze. Łatwo się nakłada i mnie nie uczuliło, tak jak to pierwsze.

Absolutnie nie...

Zachęcona pozytywnymi opiniami i bardzo przystępną ceną pokusiłam się o kupno serum L'biotiki. Z rozczarowaniem muszę stwierdzić, że na mnie w ogóle nie podziałało. Kończę właśnie drugi miesiąc kuracji i efektów nie ma absolutnie ŻADNYCH, przy czym muszę zaznaczyć, że stosując Long4Lashes już po miesiącu widziałam niezłe efekty. Ok, opakowanie jest bardzo ładne, konsystencja przyjemna, ale co z tego, skoro nie spełnia swojego podstawowego zadania. Na pewno nie kupię ponownie.

Jest efekt

To moja jedna z ulubionych odżywek. W tej chwili bardzo lubię tą z Flosleku, ale ta jest również cudowna. Rzęsy rosną szybciej, są długie i gęstsze. Nie podrażnia oczu, ale jedyny minus to to, że pozostawia czerwoną pręgę w miejscu stosowania, za to odejmuję gwiazdkę. W promocji dostępna za jedynie 39 zł.