L`biotica, Active Lash (Serum przyspieszające wzrost rzęs i brwi)

L`biotica, Active Lash (Serum przyspieszające wzrost rzęs i brwi)

Pojemność 3,5 ml

Serum Active Lash L`biotica pobudzające wzrost rzęs, to skuteczna odżywka, która sprawi, że rzęsy będą bajecznie długie, gęste i wzmocnione. Aktywny składnik serum stymuluje szybszy wzrost rzęs, skutecznie zapobiega ich wypadaniu oraz wydłuża fazę ich wzrostu, pozwalając uzyskać spektakularny efekt pięknych, wydłużonych i naturalnych rzęs już po ok. 30 dniach regularnego stosowania.
Efekt:
- długie, gęste i mocne rzęsy,
- zregenerowane i odżywione brwi,
- pierwsze efekty już po 4 – 5 tygodniach.
Dodatkowe substancje aktywne serum Active Lash:
- keratyna - wzmacnia rzęsy, zwiększając ich objętość oraz wytrzymałość,
- pantenol - wpływa na regenerację i odżywienie struktury włosa,
- alantoina - zapobiega podrażnieniom.

Eleganckie opakowanie i ogólnie b.dobra odżywka

Serum zwraca uwagę bardzo estetycznym i minimalistycznnym opakowaniem.
Posiada delikatny i precyzyjny pędzelek, dzięki czemu łatwo się je nakłada na rzęsy i brwi. Nie spływa, nie rozmazuje się. Serum nie podrażnia moich oczu. Stosowane dłużej niż 2 miesiące, daje świetne efekty w postaci dłuższych rzęs i bardziej gęstych brwi. Są ciemniejsze, sprawiają wrażenie grubszych. Pomalowane tuszem wyglądają pięknie, a przy tym nie karykaturalnie.

Nie

Nie do końca mi przypadł ten produkt. Ceny do końca nie pamiętam, ale z pewnością kupiłam go na jakiejś promocji z doskoku, na pewno nie planowałam tego zakupu. Z resztą nic dziwnego. Słaba drapiąca szczoteczka i praktycznie żadna poprawa. Nic szczególnego, więc po co narażać i męczyć oczy stosując ten produkt? No właśnie, nie warto. Z pewnością nie kupię więcej.

Nie najgorsza

Po prawie dwóch miesiącach regularnego stosowania tej odżywki zauważyłam lekką poprawę kondycji moich rzęs.
Efekt nie jest jednak tak spektakularny, jak w przypadku np. Long4Lashes.

Ładne opakowaniem, ale słabe działanie

Nie stymuluje wzrostu rzęs - efekt jest niewielki, prawie nie zauważalny. L'biotica kupiłam w okazyjnej cenie z kosmetyczką gratis. Skończyło mi się serum innej marki i zaczęłam stosować to. Niestety efekty są marne, to co udało mi się wcześniej wypracować teraz zaczyna zanikać pomimo, że używam go codziennie na noc.

Fajna odżywka, dla siebie i na prezent

Pierwszą swoją odżywkę kupiłam w promocji z okazji świąt Bożego Narodzenia. Była w takiej fajnej kosmetyczce dołączonej do serum. To sprawiło, że się skusiłam. Serum na bardzo ładne opakowanie, dopracowane w każdym szczególe. Pędzelek jest miękki, precyzyjny, więc bardzo łatwo nakłada się produkt na rzęsy czy brwi. Łatwo dozować produkt, nie ma mowy, że coś nam spłynie do oka. Jeśli chodzi o działanie, to efekty zauważyłam po 3 tygodniach regularnego stosowania. Rzęsy były wzmocnione, lekko się przyciemniły i wydłużyły. Zagęszczenie rzęs zaobserwowałam po miesiącu. Rzęsy rosły równo, nie wyginały się na boki, rosły tylko w linii rzęs. Po odstawieniu serum efekt utrzymał się dość długo. Serum jest bardzo wydajne. Spokojnie wystarcza 3-4 miesiące, w zależności czy smarujemy nim same rzęsy czy jeszcze brwi. Ja stosowałam je kompleksowo, dzięki czemu i wygląd brwi się poprawił.

Bardzo dobry!

Kupiłam w Rossmannie w dobrej cenie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona! Bardzo dobrze działa - świetne efekty i na brwiach i rzęsach (używałam w tym samym czasie na to i na to a opakowanie starczyło na jakieś 4 miesiące). Pierwsze efekty widoczne już po około 3 tygodniach. Nie podrażnia, bardzo ładne opakowanie. Absolutnie polecam!

Rewelacja

Nie mam porównania z innymi odżywkami ale nie potrzebuje tego by uznać ją za najlepszą, bo efekty mówią same za siebie.
Używam ją już od sierpnia 2016 roku i to moje 3 opakowanie - jest tak bardzo wydajna!
Należy pamiętać, że trzeba być systematycznym w jej stosowaniu by uzyskać jak najlesze efekty.
Brwi również dzięki niej udało mi się trochę zagęścić.
Zdecydowanie polecam.

Cudo!

Rzęsy wypadały mi aż za bardzo, więc postanowiłam poeksperymentować z odżywkami. Dotychczas byłam zbyt nieufna, ponieważ wiele z nich podrażniało mi oczy. Jakie było moje zaskoczenie po trzy miesięcznej "kuracji", moje rzęsy były zagęszczone i ładnie podkręcone! Kiedy przyciemniłam rzęsy henną okazało się, że rzęsy są zdecydowanie dłuższe niż wcześniej.

Rewelka

Odżywka działa dzięki bimatoprost owi. Z jednej strony jeżeli chodzi o wydłużenie rzęs a z drugiej to składnik używany przy zaćmie. Odżywka spełniać swoje zadanie. Rzęsy są mocno wydłużone ja widziałam naprawdę efekt po około półtora miesiąca. Po 3 miesiącach rzęsy były jak firanki. Polecam. A aaa no i jest bardzo wydajna

Fajne serum

Serum kupiłam, gdy moje rzęsy mocno zaczęły wypadać. Najbardziej liczyłam na ich wzmocnienie. Pierwsze efekty były po ponad miesiącu stosowania. Wypadanie opanowane, rzęsy przyciemniły się i było ich optycznie więcej. Po dwóch miesiącach stosowania urosły. Serum nie podrażniało oczu, nie uczuliło, bardzo przyjemnie się stosowało, Jest też bardzo ładnie opakowane, idealne na prezent dla kogoś. Może nie daje rzęs "do nieba", ale warto zwrócić na niego uwagę i wypróbować.

Moje ulubione serum do brwi i rzęs

Serum stosuję od 2 lat z małymi przerwami. Głównie skupiam się na rzęsach, ale i na brwiach je wypróbowałam, kiedy jedna z brwi się trochę przerzedziła. Co mogę napisać? To najlepsze serum jakie miałam. Na efekty trzeba trochę poczekać, u mnie pojawiły się po ok. 2 miesiącach stosowania. Rzęsy urosły, zgęstniały i wyraźnie się przyciemniły. Efekt bardzo fajny, bo rzęsy nie wyglądają nienaturalnie, nie rosną nigdzie poza linią rzęs, co zdarza się przy innych odżywkach, ani nie wykręcają się nienaturalnie, chaotycznie. Pomalowane tuszem do rzęs wyglądają naprawdę pięknie. Są ładnie podwinięte i długie. Robią wrażenie. A jeśli chodzi o brwi, to udało mi się przy pomocy tego serum zagęścić nierówną brew. Co ważne, efekt się utrzymuje i na rzęsach i na brwiach. Nie ma momentalnego wypadania rzęs po odstawieniu odżywki. Tutaj jest to uzależnione od naturalnego wypadania naszych rzęs.

Fajny produkt :)

Używam produktu już od ponad miesiąca więc widać już pewne efekty :) na pewno trzeba być cierpliwym, bo efektu nie ma z dnia na dzień, ale w końcu jest. I to naprawdę zadowalający :) Z reguły moje rzęsy są dość gęste ale strasznie króciutkie. Wcześniej stosowałam serum Long 4 Lashes i efekt był dużo szybciej to prawda, jednak po dłuższym stosowaniu puchły mi po nim powieki przy linii rzęs, a tego nie chcę. Te serum również robi robotę, to prawda jest to bardziej subtelne, ale wygląda naturalnie i rzęsy nie wyginają się dziwnie na boki jakby nie miały już gdzie uciekać :D Są jakby ciemniejsze i jeszcze gęstsze, mam też wrażenie, że są dużo mocniejsze, nie zauważyłam, żeby wypadła mi choć jedna od kiedy stosuje to serum. Produkt jak najbardziej godny uwagi. Myślę, że jeżeli zastanawiacie się nad zakupem Revitalash naprawdę najpierw kupcie i wypróbujcie to serum bo cena jest duuuużo niższa a w moim odczuciu efekt zbliżony jak nie taki sam. Polecam :)