Makeup Revolution, Focus & Fix Liquid Concealer (Płynny korektor do twarzy)

Makeup Revolution, Focus & Fix Liquid Concealer (Płynny korektor do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1,9 ml

Focus & Fix Liquid Concealer to płynny korektor marki Makeup Revolution.
Posiada aksamitną konsystencję, dzięki czemu łatwo rozprowadza się na skórze.
Skutecznie zmniejsza widoczność wszelkich niedoskonałości skóry.
Płynny korektor nadaje się także do tuszowania oznak zmęczenia i cieni pod oczami.
Nie powoduje podrażnień i alergii.

Najgorszy korektor jaki mialam

Robią się plamy dziury, nie da się nałożyć to palcem gabka ani pędzlem. Produkt nie zostaje w miejscu, tylko przykleja się do aplikatora. Żółte placki pod okiem to nie jest to czego oczekuje od korektora

Słabo kryje

Niestety nie przypadł mi do gustu, uważam że krycie jest mega słabe w moim przypadku nie sprawdził się nawet jako korektor pod oczy a co dopiero do ukrycia niedoskonałości. Jest lekki, za lekki. Konsystencja fajna, aplikator też fajny, ale nie kupię ponownie. Cena jest niska, co jest zaletą bo nie jest mi szkoda wydanych pieniędzy mimo tego że korektor się nie sprawdził.

Bubel...trafił do kosza.

Bardzo lubię MUR i mam wiele ich kosmetyków. Skusiłam się na ten korektor, zwłaszcza że cena (bodajże 10 zł) była bardzo zachęcająca.
Niestety, jest to kompletna klapa w mojej opinii.
Ten korektor nie robi absolutnie nic. Poczynając od tego że na aplikator nabiera się niewielka ilość produktu, poprzez jego wodnistą konsystencję i to, że nie zostawia na skórze nawet śladu.
Produkt jest bublem pod każdym względem. Nakładałam dwie-trzy warstwy, a na twarzy nadal nic się nie działo. W roli rozświetlacza również się nie sprawdził.

Nie polecam.

korektor dla tych co nie maja nic do ukrycia :P

No niestety ,tym razem zawiedziona bardzo.Skusiła mnie cena ,no i firma przyznam szczerze też ,bo uzywm kilku kosmetyków Revolution ,które są ok wiec postanowiłam wypróbowac .Robiłam 4 podejścia i za każdym efekt był ten sam , tak jak bez korektora ,albo nawet gorzej.Kobiety po 30tce ,które mają już jakieś tam zmarszczki mimiczne nawet niech nie próbują kupowac ,szkoda pieniędzy.

Pomyłka

Jest to kosmetyk którym jestem rozczarowana. Zdecydowanie nie nadaje się jako korektor, jest zbyt wodnisty i nie robi żadnego krycia. Szkoda mi go wyrzucić więc ostatnim czasem zużywam go jako bazę pod cienie, ale szczerze powiedziawszy i tutaj słabo sobie daje radę, bo nie przedłuża za bardzo trwałości cieni na moich powiekach. Masakra!

Zdecydowanie nie

Kupiony przeze mnie na promocji, kupiłam go tylko dlatego że nie było mojego korektora z Lorea'l. Cena niska, ale i tak kupno go to pieniądze wyrzucone w błoto

Okropny!

Najgorszy jaki mialam ze wszystkich korektorow , w ogole nie rozswietla okolicy oczu jak to deklaruje producent,nie utrzymuje sie na swoim miejscu dlugo bo juz po pol godz znika doslownie spod okolicy oczu co skutkuje przeswitywaniem cieni pod oczami

największe rozczarowanie od MUR

Dostałam kiedyś korektor za grosz podczas wielkich zakupów w drogerii internetowej i jako fanka marki MUR byłam zadowolona, szczególnie, że uwielbiam płynne korektory. Niestety ten był słabszy niż słaby...

OPAKOWANIE I APLIKACJA
Opakowanie i aplikator typowy dla płynnych korektorów, wygodny w użyciu, produktu nabierało się "w sam raz" na pokrycie okolicy pod oczami czy rozświetlenie innych partii twarzy. I o ile aplikowało się miło i przyjemnie, to jednak później zaczynały się problemy.

PRODUKT
Odcień był bardzo dziwny i szalenie jasny co chyba miało świadczyć o jego rozświetlających właściwościach. Nie miał żadnego krycia, a gdy niedokładnie go wklepałam palcami lub pędzlem (bo sam aplikator nigdy mi z nim nie podołał, bo robiły się smugi albo prześwity) bardzo uwidaczniał moje cienie pod oczami. Używałam go głównie do rozświetlania czoła, nosa i kości policzkowych, ew. w kącik wewnętrzny oka, bo dla osób z zacienieniem pod oczami to najgorsza możliwa opcja. Trwałość średnia, po wielu godzinach zbierał mi się w zmarszczkach pod oczami.

PLUSY
- cena i dostępność
- opakowanie i aplikator
- delikatny efekt rozświetlenia przy konturowaniu na co dzień

MINUSY
- brak krycia
- słaba trwałość
- trzeba było się napracować z nałożeniem produktu, aby się fajnie wtopił i nie odznaczał nienaturalnie
- zbierał się w zmarszczkach

Najgorszy

Chyba takiego bubla kosmetycznego jeszcze nie miałam.. Korektor nie wtapia się w skórę, ciężko go rozprowadzić bo zostawia plamy, po nałożeniu podkładu dzieję się jakaś tragedia, w obrębie twarzy w której stosowałam korektor wszystko się zważyło, zaczęło rolować.. wyglądało to tragicznie.

Niestety pod oczy również się nie nadaję ponieważ jest za ciężki i podkreśla wszystkie zmarszczki... Do tego wysusza.. Dawałam mu szanse kilka razy ale niestety trafił do kosza na śmieci. Dobrze, że jest tani to nie było mi szkoda.. Jedyny plus!

Nie dla mnie

Korektor ma fajny, żółty odcień co dla mnie jest dużym plusem.
Nie ciemnieje. Jednak jego krycie zostawia dużo do życzenia. Dla osób, które nie mają dużych cieni pod oczami będzie ok. Na zakrycie przebarwień i wyprysków niestety się nie nadaje. Opakowanie jest przezroczyste dzięki czemu można zobaczyć zużycie produktu. Generalnie za jego cenę można kupić o wiele lepszy korektor.

Nie

Firma makeup Revolution ma swoje bardzo wysokie wzloty, ale też bardzo bolesne upadki. I takim upadkiem jest ten korektor, który nie nadaje się do niczego (nawet jako baza na powieki).
Nie kryje wcale, niesamowicie oksyduje, zastygając robi się nieprzyjemnie lepki, trwałość żadna bo wygląda przeokrutnie na skórze i nadaje się do zmycia zanim sie przetestuje jego trwałość.
Jest to jeden z niewielu produktow, których nawet nie starałam sie zużyć

Wydajność doskonała bo nikt go nie uzywa, więc ciągle pełny!

Korektor nie dla mnie

Kupiłam pod wpływem niskiej ceny - ok. 10.90 w drogerii Misumi
Na ręce wydawał się obiecujący, jednak na mojej skórze się nie sprawdza.
Krycie na zerowym poziomie, nie wtapia się w skórę i powoduje efekt jakbym przesadziła z pudrem - takie jakby grudki - mimo aplikacji palcem lub gąbką do makijażu.
Użyłam raz i więcej nie kupię.