Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Parico Cosmetics, Micro Cell 3000, Caviar Nail Serum (Kawiorowe serum do skórek i paznokci)

Parico Cosmetics, Micro Cell 3000, Caviar Nail Serum (Kawiorowe serum do skórek i paznokci)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Pojemność 9 ml
Cena 55,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Serum kawiorowe Caviar Nail Serum Parico Micro Cell 3000 zmiękczające i wygładzające do skórek i paznokci o zawartości kawioru i oleju z pestek winogron.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

= + najlepsze działanie - najgorsza wydajność

Czasami mam wrażenie, że moje skórki wokół paznokci są przeze mnie najbardziej znielubioną częścią mojego wyglądu. Odrastają błyskawicznie, są twarde, oporne, czasami wręcz bolące.

Stosowałam różne specyfiki, tego serum zużyłam co najmniej 3 opakowania.
Jest najlepsze, jeśli chodzi o działanie. Płytka paznokcia jest WYRAŹNIE wygładzona, taka zdrowo lśniąca i mam wrażenie, że wzmocniona. A skórki są delikatniusie, mniej widoczne, w usuwaniu łatwiejsze, ale nawet rzadziej muszę się ich pozbywać, bo po użyciu tego serum naprawdę są miękkie, niewidoczne i całe paznokcie, a co za tym idzie dłonie, wyglądają dużo lepiej, na zadbane, wypielęgnowane i zdrowe.

Ma ten produkt dwie wady.
Jedna, zasadnicza: PIEKIELNIE NIEWYDAJNY. Starcza mi na dwa tygodnie, a kosztuje między 50-60 zł. Proszę mi wybaczyć kolokwialne przekazanie myśli, ale to "porażka". Nie smaruję się nim kilka razy dziennie, a tak niska wydajność...

Druga wada, związana jest z tą pierwszą, to fakt, że bardzo, baaaardzo trudno wydobyć końcówkę serum. Wiadomo, szybko się zużywa, jest bardzo drogi, więc te 10%, któe zostaje na końcu też chciałoby się zużyć. Jakie ja manewry wyczyniam, żeby się do tego dobrać, obracam na różne strony opakowanie, ustawiam na dłuższy czas pod kątem, żeby spłynęło, dokręcam, przekręcam, cuda-niewidy. Tymi zabiegami jestem w stanie wydobyć jeszcze połowę resztki. Po końcówkę muszę sięgnąć wykałaczką, ale to już mało co się uda. Miałam 3, albo 4 opakowania i takie manewry musiałam wyczyniać przy każdym opakowaniu :(


Gdyby ktoś z Was używałam też serum 2000 (tu oceniam 3000), to miałam i tamto, i szczerze mówiąc nie widzę pomiędzy nimi róznicy. Oba są GENIALNE przy pielęgnacji skórek i płytki, oba się szybko kończą i z obu ciężko wydobyć resztkę.

Tak jak napisałam już wyżej, zużyłam kilka opakowań zachwycona działaniem, ale powiem szczerze, że ta cena przy takiej niewydajności mnie przerasta i nie wiem, czy jeszcze je kupię, może na dużej promocji...?

Nie mam jednak sumienia dać temu serum mniej niż 4 gwiazdki, bo pieniądze pieniędzmi, ale na dzisiaj nie znam lepiej działającej odżywki/serum do pielęgnacji skórek, tego jestem pewna.

Używam tego produktu od: Łącznie samego użycia mniej niż 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  7
  produktów

  30
  recenzji

  299
  pochwał

  10,00

 2. 2

  18
  produktów

  38
  recenzji

  267
  pochwał

  9,50

 3. 3

  19
  produktów

  24
  recenzji

  233
  pochwał

  7,92

Zobacz cały ranking