Fusswohl, Hornhaut Reduziercreme (Krem do stóp redukujący zrogowacenia skóry)

Fusswohl, Hornhaut Reduziercreme (Krem do stóp redukujący zrogowacenia skóry)

Krem do stóp Rossmann Fusswohl zawiera naturalny ekstrakt z kory wierzby i zapewnia intensywną pielęgnację, której wynikiem jest zmniejszenie zrogowaceń skóry. Wartościowe składniki zmiękczające, takie jak gliceryna i olejek z kosodrzewiny nawilżają skórę i przywracają jej miękkość i gładkość. Badanie kliniczne wykazało wyraźne zwiększenie wilgotności skóry i istotne zmniejszenie jej zgrubień po 4-tygodniowym zastosowaniu rano i wieczorem.

Słabo

Niestety zmagam się z zrogowaciałą skórą na stopach a krem ten w zmaganiach tych zupełnie mi nie pomógł. Przez jakiś czas używałam go co noc przez 2 tygodnie, ale nie zaważyłam absolutnie żadnej różnicy. Jak dla mnie za słaby.

Całkiem niezły

Całkiem dobry krem. Zmagam się z suchą skórą na piętach, a ten krem jest całkiem ok. Ma dość lejącą konsystencję i nieciekawy zapach. Wchłania się bardzo szybko. Używany systematycznie fajnie nawilża stopy i częściowo zapobiega rogowaceniu. Jest wydajny i niedrogi.
Opakowanie średnio zachęca do zakupu, ale warto. Dostępny w każdym rossmannie. Polecam.

Bardzo dobry krem jak większość kremów z tej marki

Plusy:
- produkt tani
- łatwo dostępny
- dobrze nawilża
- dość wydajny

Minusy:
- jednak znam lepsze kremy z Fusswhole,

Ponieważ treść zbyt lakoniczna: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis ut molestie sem. Donec vitae scelerisque lectus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas placerat, ligula at ornare tempus, est arcu pellentesque sem, non imperdiet nisi libero consequat dui. Praesent placerat tincidunt neque sed tincidunt. Praesent id ligula ultrices, vehicula nunc id, maximus metus. Integer sed ipsum eu ex iaculis consequat. Morbi erat dolor, tincidunt sodales gravida nec, pulvinar sit amet risus. Nam nec mi euismod, bibendum nisi sed, faucibus dui. Ut tempor justo turpis, id tincidunt mauris tincidunt nec. Vivamus ac sem sed turpis auctor interdum rutrum vel lectus. Vivamus maximus sollicitudin tristique. Morbi a lectus libero. Nullam sit amet ullamcorper tellus.

Duis tincidunt justo enim, sit amet blandit nisl egestas a. Phasellus in posuere nisl, non aliquam purus. Curabitur hendrerit efficitur enim, in porttitor leo ultricies quis. Proin vitae purus eleifend, ultricies neque ac, viverra est. Fusce tortor leo, fringilla id consectetur faucibus, feugiat non lacus. Duis scelerisque dui in elementum gravida. Donec vel lacus ac eros tincidunt tempus. Integer in nisl velit.

Sed eu tincidunt odio. Sed dignissim mi ac augue vestibulum gravida. Nam et turpis magna. Integer interdum dapibus turpis, at condimentum odio ultrices id. Nullam mattis auctor finibus. Mauris felis leo, viverra id leo et, porta accumsan nisl. Sed vel nulla iaculis, lacinia turpis eget, laoreet leo. Mauris elit tortor, tristique at suscipit sed, placerat et ante. Nunc lorem neque, viverra sed bibendum vel, tincidunt eu felis.

Działa.

Zmagam się z narastającą twarda skórą zwłaszcza na piętach. I to zwłaszcza wiosna i latem.Krem kupiłam trochę bez przekonania. Ot, może pomoże. Ale o dziwo pomógł. Nie usunął tego co już było,Natomiast po zrobieniu peelingu przez czas uzywaniu tego kremu moje pięty wyglądały jak świeżo po peelingu. nie było tej zrogowaciałej skóry. Bardzo mi się to podoba. Cena jest ok, wydajność też. Opakowanie miękkie, większość idzie wydusić a na końcu rozciąć. Jedyne co mi sie nie podoba to zapach. Takiego taniego kremu do rąk z gliceryną. Ale da się to przeżyć:) Myślę, że zakupię drugie opakowanie, jak powykańczam to co mam w zapasie.

nie widzę efektów

Gdy posmaruję stopy wieczorem, rano skóra ponownie jest sucha i twarda, zwłaszcza na piętach. Mogę śmiało napisać, że nie ma żadnej różnicy w wyglądzie stóp kiedy są posmarowane tym kremem, a kiedy nie.
Jedynym plusem jest delikatny, cytrusowy zapach.

Wracam do intensywnego kremu do pielęgnacji suchej skóry z gliceryną i woskiem pszczelim.

Taki średniaczek

Zazywczaj kupuję inny krem Fusswohl - ten z woskiem pszczelim ale tym razem go nie było więc wzięłam inny. Ogólnie mam dobre doświadczenia z produktami Rossmannowymi więc nie spodziewałam się jakiejś wpadki.

Krem zapakowany jest w miękką tubę z klapką.

Zapach - faktyczni jakby cytrusowo-ziołowy. Odświeżający ale delikatny.

Krem jest biały, gęsty ale lekki. Łatwo się rozsmarowuje, nie jest tłusty czy klejący. W większości wchłania się niemal natychmiast, zostawia po sobie lekki film.

Nie mam jakiś straszliwych problemów ze stopami. Latem są nieco bardziej suche przez ciągłe noszenie odkrytego obuwia. Skóra w okolicach dużego palucha i piet jest leciutko grubsza i bardziej sucha.
Krem nawilża i zmiękcza lekko skórę. Zupełnie nie wpływa na delikatnie zgrubioną skórę w okolicach pięt.

Dla mnie po prostu średni. Nie jest bardzo zły, używa się go całkiem przyjemnie, fajnie też odświeża stopy ale liczyłam na ciut więcej.

Używam tego produktu od: prawie 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Świetny!

Dopiero co odkrywam produkty do stóp, i ten zdecydowanie należy do hitów z tego gatunku. Krem ten ma średnio gęsta konsystencję, o zapachu lekko pomarańczowym (jak krem glicerynowy z cytryną). Regeneruje skórę stóp, sprawia że stopy są nawilżone, a po kilku tygodniach regularnego stosowania na noc rzeczywiście zrogowacenia się zmniejszyły. Do tego wydajność- niewiele potrzeba aby wysmarować stopy, a starczył mi na 1,5 miesiąca. Na plus przemawia także niska cena, oraz dostępność.

Ilość zużytych opakowań: Jedno