Avon, Advance Techniques Instant Repair 7, Shampoo (Szampon `Natychmiastowa naprawa` (nowa wersja))

Naprawczy szampon z keratyną Avon Advance Techniques Instant Repair 7 wzmacnia włosy i ułatwia rozczesywanie. delikatnie oczyszcza zapewnia włosom zdrowy wygląd pomaga wzmacniać włos ułatwia rozczesywanie zniszczonych włosów. Szampon Advance Techniques Instant Repair 7 zawiera kompleks Smart Technology ze skoncentrowaną keratyną, witaminą E i olejkiem z awokado z kwasem Omega 6. Można go stosować nawet do bardzo zniszczonych włosów.
Małą ilość szamponu wmasuj w wilgotne włosy i spłucz dokładnie wodą. Szampon do codziennego użytku.

Moje włosy go polubiły

Bardzo dobry sazmpon. Mam całą serię i jestem zdowolona. Sazmpon jest gęsty, treściwy, nie spływa mi z rąk przy aplikacji. Świetnie się pieni uwalniając miły zapach. Jest bardzo wydajny. Wystarczy niewiele, aby oczyścić włosy. A robi to bardzo dobrze. Nie wysysza przy tym i nie podrażnia. łosy są miękkie i lśniące. Zamknięta w wygodnej tubce z odchylanym korkiem. Cena za 250 ml w granicach 8- 10 pln.