Palmolive, Naturals, Calming Pleasure Shower Milk (Kremowy żel pod prysznic łagodzący)

Kremowy żel pod prysznic łagodzący Palmolive Claming Pleasure wzbogacony jest mleczkiem nawilżającym i ekstraktem z kwiatu wiśni. Bogata, aksamitna formuła łagodzi skórę i sprawia, że jest miękka i gładka. Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Cocamide MEA, Sodium Benzoate, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Salicylate, Pliqaterniium-7, Citrric Acid, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Laureth-4, Prunus Cerasus Extract, Citronellol, Geraniol, Hydoxyisohexyl 3-Cyclohexene Caroboxaldehyde, Linalool, CI 17200.

Cena: ok. 15zł / 500ml

Kremowy żel pod prysznic

W przypadku tego produktu sama nie wiem, jak znalazł się w mojej łazience... Najprawdopodobniej przy jakiejs okazji mogłam dostać go w prezencie. Nie lubię marnować żadnych kosmetyków, dlatego po skończeniu swoich ulubionych zapachów dobrałam się i do tego opakowania.
Pierwsze co rzuca się w oczy (a może raczej w nos) to zapach. Nie do końca w moim guście, wolę tony nieco mocniejsze i bardziej orzeźwiające, ale nie jest zły. Jest delikatny, można wyczuć w nim wiśnię.
Nie najgorzej się pieni, wydajność ma całkiem dobrą. Troszeczkę przesusza mi czasem skórę, ale po użyciu balsamu do ciała problem znika.
Raczej nie kupię go ponownie, gdyż gustuję w innych produktach, ale nie mówię nie - może kiedyś mi się odmieni.

Nawet poprawny

Bardzo lubię żele Palmolive. Zazwyczaj zmieniam tylko wersje zapachowe, ale do tego wracam chyba najczęściej.

Zalety:
- dostępność
- cena
- pojemność
- wygodne opakowanie
- bardzo przyjemny, delikatny i zarazem wyraźny zapach
- wydajny
- nie podrażnia skóry
- bardzo dobrze się pieni
- zapach dość długo utrzymuje się po kąpieli

Wady:
- potrafi wysuszyć skórę

Wisienka na torcie :)

Nabyłam go na promocji za ok. 9 zł, więc cenę w tym przypadku mogę jak najbardziej zaliczyć na plus.
+ wydajność i konsystencja - kosystencja taka jak we wszystkich żelach Palmolive, co jest związane z jego wydajnością
+ zapach - trochę czuć wiśnię, ale czy to do końca ona? mi osobiście nie przeszkadza :)
+ dostępność
+ nawilżenie i odżywienie skóry bardzo dobre
+ nie podrażnił mojej skóry
+ dobrze się pieni

Póki co nie zauważyłam minusów, o których warto byłoby wspomnieć :)

Używam tego produktu od: kwietnia 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 500 ml