Klapp Cosmetics, Stri - PeXan, Skin Refining Serum (Serum do cery dojrzałej i tłustej)

Klapp Cosmetics, Stri - PeXan Skin Refining Serum to serum przeznaczone do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej po 40 rż., Pozostawia na skórze film przywracający jej świeży wygląd, poprawia koloryt cery, mikrocyrkulację krwi, oczyszcza i zwęża pory; zawiera peptyd brązujący ekstrakt z Evodia Rutaecarpa, Regestril.

oczekiwałam więcej

Nie mam 40 lat ale oceniam produkt, gdyż wygrałam to serum w konkursie.

Plusy:
Opakowanie ładne, kartonik z dołączoną ulotką.
Przyjemnie się używało to serum, szybko się wchłaniało i zostawiało lekki film na skórze. Dobre na dzień, na noc może okazać się za lekkie.
Serum ma białą i lekko- wodnistą konsystencję. Średnio wydajne. Nie podrażniało, ograniczyło troszkę produkcję sebum, lekko nawilżyło skórę.

Minusy:
NIC nie zrobiło z zaskórnikami i rozszerzonymi porami, ba, nie zauważyłam żadnych innych spektakularnych efektów. Oczekiwałam troszkę więcej po tym jakby nie było dość drogim produkcie.

Kolejnym minusem jest opakowanie, które jest nieprzezroczyste, przez co nie widać zużycia.
Pipetka czasem się zacinała a serum albo zostawało w środku albo gromadziło się na jej ściankach. Trudno też było wydobyć resztki produktu. Buteleczka ciężka, troszkę toporna, ale za to odporna na uderzenia, raz upadła na podłogę i nic się z nią nie stało.

Mimo wszystko liczyłam na więcej.

Używam tego produktu od: już nie
Ilość zużytych opakowań: jedna pełna buteleczka