Batiste, Dry Shampoo A Hint of Colour Light & Blonde (Suchy szampon do włosów dla blondynek)

Sprawdź ceny produktu

Suchy szampon, który błyskawicznie zapewnia jedwabiście miękkie, pachnące włosy bez użycia wody.
Suchy szampon Batiste Light & Blonde, to propozycja dla blondynek. Szampon jest lekko zabarwiony, dzięki czemu można być pewnym, że na włosach nie pozostaną białe ślady. Barwnik z łatwością zmywa się wodą i łagodnym detergentem.

oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml
Odcienie
jasne
w spray'u

Nie tego się spodziewałam

Kupiłam po wcześniejszym przeczytaniu recenzji. Jest to mój pierwszy suchy szampon. Zdecydowałam się na zakóp bo mam zlosy pozbawione obietosci i szybko tracą świeżość. Po użyciu były szorstkie i sam efekt szamponu był krótkotrwały.
Teraz gdy piszę recenzję to porostu ta wersja nie sprawdziła się na moich włosach.
Moja kuzynka od dobrych kilku lat farbuje się na błąd i używła kilka wersji sychych szamponów. Zrobiłysmy wymianę, poleciła mi inny. Jestem zadowolona ale jeszcze za wcześnie na recenzję. Na temat wydajności się nie wypowiadam ponieważ to nie ja zużyłam go do końca.
Nie twierdzę że wszystkie pozostałe wersję są kiepskie. Byłaby to nie sprawiedliwa recenzja. Być może też źle go na początku używałam. Mam zamiar kupić inne wersje i wyrobić sobie zdanie. Najwyżej kuzynka skorzysta.

Lekko zaslania odrosty!

Jest fajny bo lekko zaslania odrost, rozjasnia go i wyglada to dosc naturalnie.. Jednak suche szampony batiste u mnie dosc krotko trzymaja i wlosy nie wygladaja zbyt dobrze po uzyciu ich...poprostu sa bardzo sztywne :/

Okropny

Nie nie nie i jeszcze raz nie. Uwielbiam Batiste i chciałam wypróbować kolejny suchy szampon tej marki. Mam jasne, farbowane blond włosy. Plus za fajne dodanie objętości. Niestety po użyciu tego szamponu i wyczesaniu produktu, moje włosy robią się żółte! Koszmar! Nie kupię go już ponownie.

Dla blondynek tak

Kiedy miałam blond włosy bardzo lubiłam używać tego szamponu. Świetnie odświeża włosy, pozostawia je w dobrej formie na klika godzin. Trzeba tylko umiejętnie nim pryskać przeczesując włosy a nie napryskać w jedno miejsce a później płakać że ma się jajko na głowie. Trzeba też wmasować lub szczotkować włosy żeby to nie było takie popsikane i zostawione.
Mi nie raz uratował wygląd gdy zaspałam i nie zdążyłam umyć włosów.
Zapach utrzymuje się na włosach cały dzień.

Mam bardzo jasny, słoneczny blond i nie robi żadnych plam na moich włosach, delikatnie ukrywa nawet odrost, ale nie w nahalny sposób, tak delikatnie. Super odświeża włosy, unosi je, włosy są bardziej podatne na układanie. Nie zostawia nieprzyjemnego "odczucia" na włosach, po wyczesaniu jest niewyczuwalny w dotyku. Polecam!

Mam dość silnie przetłuszczające się włosy. Co jakiś czas stosuję ten suchy szampon. Wystarczająco dobrze odświeża włosy, do końca dnia dają radę wytrzymać. Polecam jednak na końce zastosować coś nawilżającego ponieważ mam wrażenie że po nim włosy na całej długości są nieco przesuszone.

uwielbiam, zawsze w mojej łazience

Zdecydowanie mój ulubieniec z całej gamy.
Nie robi tak suchych włosów jak wersja volume, powiedziałabym, że jest tu idealnie umiarkowany w działaniu. Odświeża, unosi włosy i dodaje im objętości, oczywiście daje nieco matowy i pudrowy efekt, ale nie jest to przesadzone, dokładnie tyle, ile trzeba, by odbić włosy od nasady i lepiej ułożyć fryzurę.
Świetny rano na "wczorajsze" włosy, gdy w pośpiechu nie mamy czasu ich umyć, lub do odświeżenia partii fryzury, np grzywki - albo po prostu do nadania objętości (zazwyczaj używam go rano po ułożeniu fryzury dla dodania objętości włosom tuż przy skórze, fryzura dłużej się trzyma).
Nie zostawia widocznych śladów, odcień blond jest delikatny, można go też równomiernie rozprowadzić w dół włosów.
Można także używać wieczorem, żeby rano obudzić się z mniej przyklapniętą fryzurą.
Pomimo że mam dość suche włosy, nie zauważyłam, żeby je wysuszał jak inne tego typu produkty, łatwo też daje się wyczesywać i można ponawiać aplikację w razie potrzeby w ciągu dnia.

Cena - ok, dostępność - różnie, kupuję go w Hebe, w Rossmannach nie mogłam trafić akurat na ten wariant.

Wad nie znalazłam - to produkt idealny dla mnie, moje KWC, jesteśmy nierozłączni :)

dla ŻÓŁTYCH blondynek

Zachęcona pięknymi słowami o skryciu odrostu blablabla.. uradowana kupiłam bez przecen.. Użyłam raz i z płaczem wyleciał do kosza. Na niezbyt chłodnym blondzie wyglądał jak totalna jajecznica! Żółta plama na pół głowy. Zza tragicznego koloru nie było widać, czy włosy czyste, czy brudne. Koniec końców włosy musiałam i tak umyć.

Wysuszacz

U mnie się kompletnie nie sprawdził. Zastosowany rano, dawał jako- taki efekt do ok. poludnia, potem włosy stawały się przyklapniete i sklejone w strąki. Dodam, że uzywalam go zgodnie z instrukcją. Do tego potwornie przesuszal mi włosy. Jedynym plusem jest barwnik, który maskuje odrosty i za to daje jedna gwiazdkę. Moim zdaniem Isana jest o niebo lepsza.

Przydatny

Kupiłam ten produkt po przeczytaniu dobrych opinii i faktycznie szampon jest bdb. Spełnia swoje zadanie. Odświeża , nadaje objętośći. Jednak minusem jest to ze matowi włosy. Zapach jest przyjemny, czuć go na włosach. Zmywa się równie łatwo i szybko. Wystarcza na ok. 4 aplikacje.

Faktycznie działa

Jest to mój pierwszy suchy szampon jaki kiedykolwiek w życiu używałam i naprawdę sceptycznie do tego produktu podeszłam. Po prostu nie chciałam uwierzyć, że udałoby się okiełznać moje włosy bez codzienniego mycia. Są one przetłuszczające się przy głowie, a reszta włosów mogłaby spokojnie wytrzymać następne kilka dni.

W sklepie specjalnie szukałam wersji dla blondynek przez wzgląd oczywiście na kolor moich włosów. Miałam do wyboru dwie wersje i wybrałam tę, którą teraz renenzuję.

Wydajność - jak dla mnie super jeśli oczywiście ma się takiego typu włosy jak moje, że jak coś jest źle to tylko i wyłącznie przy głowie. Użyta niewielka ilość dawała dla mnie satysfakcjonujący efekt.

Zapach - dla mnie neutralny. Nie jest narzucający się, nawet ładny, ale nie zwracałam na to szczególnej uwagi.

Opakowanie - przypomina zwykły lakier do włosów, bardzo poręcznie, nic się nie psuje.

Działanie - nie zauważyłam, żeby podnosił u nasady, ale moja codzienna fryzura raczej wymaga "leżących" włosów niż uniesionych, bo bym wyglądała dziwnie i komicznie. Sam szampon ku mojemu zaskoczeniu faktycznie poradził sobie z moimi włosami, optycznie wyglądały schludnie, gdzieś ten brzydki wygląd przetłuszczonych włosów zniknął. Szampon nie pozostawił na moich włosach coś co by przypominało łupież i psuło cały efekt.

Cena - adekwatna do jakości i ilości stosowań, bo ten produkt zostaje jednak na półce dłużej przez to, że jest na sytuacje awaryjne i jakość jest satysfakcjonująca.

Dostępność - nie wiem jak w innych sklepach, ja ten szampon znalazłam w Naturze.

Jednak jak dla mnie taki suchy szampon to jest ostatnia deska ratunku kiedy nie mamy czasu, żeby umyć głowę więc nie polecam stosować takiego produktu bardzo często - tylko sytuacje awaryjne. Jak na takie sytuacje to ten produkt zdał egzamin z bardzo wysoką oceną i chyba to będzie furtka do testowania innych szamponów tej marki. Pomimo niepewności przy zakupie - ostatecznie nie zawiodłam się.

Świeżość w zabieganym świecie

Cudów nie czyni. Ale odświeża- na pewno. Ładny zapach. To działanie na blond włosy- hmm, ja cudów nie zauważyłam. Ale też mniej niż po innych tego typu produktach widać białe placki od proszku. Dobrze się rozprowadza. Wydajność i cena mogłyby jednak być bardziej przyjazne. Trudno rozprowadzić go w takiej ilości, w jakiej faktycznie by się chciało- mam wrażenie, że wypsikuje się zbyt wiele na raz.