Vichy, Purete Thermale, Solution Micellaire Apaisante (Płyn micelarny do demakijażu 3 w 1)

Płyn micelarny do demakijażu 3 w 1 Purete Thermale Vichy:
- usuwa zanieczyszczenia i makijaż twarzy,
- koi wrażliwą skórę,
- usuwa makijaż oczu.
Odpowiedni do skóry i oczu wrażliwych bez parabenu.
Formuła oparta na technologii micelarnej. Łagodzi uczucie dyskomfortu, pozostawia skórę czystą i świeżą. Płyn 3 w 1 zawiera wodę termalną z Vichy. Nie zawiera alkoholu. Hipoalergiczny. Odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach. Nakładać za pomocą wacika. Nie spłukiwać.

skutecznie i łagodnie usuwa makijaż

płyn usuwa makijaż i zabrudzenia bardzo skutecznie. nie powoduje podrażnień skóry ani oczy (używałam go regularnie do demakijażu oczu). nie zostawia lepkiej warstwy, twarz jest odświeżona.

Jeden z lepszych

Przetestowałam mnóstwo płynów micelarnych - od drogeryjnych po apteczne, dosłownie dziesiątki. Vichy jest jednym z moich ulubionych.

Dzięki zawartości gliceryny i pantenolu oraz bazy w postaci wody termalnej jest niezwykle delikatny, daje wyjątkowe uczucie komfortu, nawilżenia i ukojenia po demakijażu, nie podrażnia nawet moich mega wrażliwych oczu.

Pięknie zmywa makijaż, twarz w parę sekund, przy mocniejszym makijażu oka czy kresce trzeba dać mu chwilę, ale nie zawodzi, zmywa wszystko w ultra delikatny sposób.

Będę do niego wracać. Czasami uda się go upolować w większych limitowanych pojemnościach - bierzcie w ciemno ;)

Demakijażowa petarda

Jak u każdej kobiety używającej kosmetyków kolorowych - płyn miceralny jest u mnie absolutną podstawą w łazience. Przetestowałam ich sporo - od drogeryjnych, po apteczne, od tanich po drogie, ale Vichy jest tym, do którego zawsze (kiedy tylko widzę go w promocji) wracam.

Uważam, że płyn micelarny jest jednym z tych kosmetyków, za które nie warto przepłacać, bo za co? Za zmywanie makijażu? Mogę wydać fortunę na palety i podkłady, ale demakijaż ma być tani - ot taka kobieca logika.
W tym przypadku Vichy niestety nie wpisuje się w moje gusta. 25 zł za 200ml to niezbyt korzystna cena, ale kiedy dostaniemy go w dwupaku za tę samą kwotę - trzeba brać w ciemno!

Płyn micelarny od Vichy robi to, co każdy tego typu produkt robić powinien - szybko i bez podrażnień rozpuszczać makijaż. Pod tym względem jest absolutnie bezkonkurencyjny - 10 sekund w okolicach oczu mu wystarcza na rozpuszczenie naprawdę konkretnego makijażu, kiedy przy innych tego typu specyfikach w takim czasie nawet cienie się nie rozpuszczają.

Mimo iż mam skórę wrażliwą i skłonną do alergii - produkt od Vichy w moim odczuciu jest delikatniejszy od słynnej Biodermy, która szczerze powiedziawszy mnie nie zachwyciła.

Butelka produktu jest mała i poręczna - o wiele lepiej sprawdza się, niż 500 ml butle, które nie wiem, gdzie upchnąć w mojej małej łazience.

Jako, że jestem typową Grażyną i łowcą promocji - nigdy nie kupuję go w cenie regularnej, a wypatruję okazji w pobliskich aptekach/placówkach SP. 400ml w cenie ok. 25zł to cena, jaką jestem w stanie zapłacić za tak szybki i bezproblemowy demakijaż. Polecam!

Bardzo dobry płyn micelarny na bazie wody termalnej, skutecznie oczyszcza makijaż, duże opakowanie 400 ml jest dość wydajne, przyjemny zapach, nie podrażnia, bardzo fajny warto wypróbować gdy będzie na promocji. Jednak moim faworytem jest Garnier różowy :-)

Niewypał

Jako jedyna jestem niezadowolona i to bardzo.
Nie sprawdza się przy zmywaniu tuszu do rzęs a nie używam wodoodpornego.
Z twarzy zbiera całyodzienny brud i kurz i na tym jego zalety jak dla mnie kończą się. Nie czuję żadnego ukojenia.
Dla mnie zdecydowanie jest w tyle za Biodermą.
Kupiłam opakowanie z pompką w wersji maxi, po raz pierwszy i ostatni. Pompka niewygodna.

Zwykły płyn

Płyn micelarny od Vichy był moim pierwszym produktem tego typu. Wcześniej używałam mleczek do demakijażu i szczerze przyznam, że micele jednak są wygodniejsze w używaniu.
Mam cerę tłustą z niedoskonałościami i zawsze po demakijażu i tak używam żelu do mycia twarzy. Zwyczajnie nie czuję w 100% czystości.

Tytułowy micel ma ładny, świeży zapach. Bardzo dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu twarzy, oczu i ust. Aczkolwiek w moim przypadku jest to raczej delikatny i niewodoodporny makijaż. Nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy, a cera jest miękka i fajnie nawilżona. Nie podrażnia oczu i nie pozostawia uczucia mgły na nich. Niemniej skład i działanie ma całkiem podobne do wielu dużo tańszych płynów micelarnych, dlatego też więcej po niego nie sięgnę. Chyba że będzie w jakiejś fajnej promocji.

Butelka prosta i elegancka. Cena, jak wspomniałam, dość wysoka. W tym przypadku w większości płacimy za markę.

Uwielbiam

Genialny płyn do demakijażu. Doskonale usuwa zanieczyszczenia i resztki makijażu i nie podrażnia oczu. Dość wydajny i się nie lepi. Nie znam lepszego.

jak stary

Od lat używałam starej wersji.Byłam mu wierna ,a jak zdradziłam ,to na krótko i wracałam do niego z podkulonym ogonem .Mam ostatnio wersję z dozownikiem ale też można dostać wersję bez. To jest super ,że firma daje nam wybór. Poza tym świetnie zmywa makijaż,, tusz przede wszystkim .Mam wrażliwe spojówki ,a ten płyn absolutnie ich nie podrażnia .Tak samo jest z twarzą. Śmiga sobie po niej i zbiera wszystkie pozostałości po makijażu . Ja osobiście póżniej przemywam twarz wodą ale tylko dlatego ,że mam stare nawyki. Jednak nie raz nie zmyłam i wszystko było ok. Polecam też dla suchej cery bo nie wysusza jej.

bardzo go lubię

Przy zakupie innego kosmetyku Vichy dostałam mini opakowanie tego płynu micelarnego i to był strzał w dziesiątkę. Bardzo dobrze zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, radzi sobie o wiele lepiej niż inne wypróbowane przeze mnie płyny micelarne. Nie szczypie w oczy, skóra nie jest po nim podrażniona,. Jak dla mnie rewelacyjny. Jedyne co mnie nie zachwyca to cena, ale poluję na jakieś promocje i wtedy go kupuję. Polecam gorąco

Jak na Vichy jest bardzo dobrze.

Moje przygody z Vichy zawsze kończą się wysypem. Zwykle omijam ich pięlęgnację ale z okazji promocji w SP skusiłam się na ten micel i jestem z niego zadowolona. Jest skuteczny i delikatny, bardzo łatwo zmywał resztki makijażu. Wystrczył na około 1.5msc codziennego stosowania i co najwazniejsze nie uczulił i nie wyrządził szkód. Do tego wygodny dozownik i dobra cena sprawiają ze oceniam wysoko ten produkt.

Świetny

Jedyny płyn micelarny, który przekonał mnie do demakijażu bez użycia wody. Bardzo dobrze radzi sobie z demakijażem oczu, nawet obficie pomalowanych, przy tym jest niesamowicie delikatny, nie spowodował u mnie żadnych podrażnień. Mam skórę suchą i po zastosowaniu płynu micelarnego czułam jedynie delikatne ściągnięcie, które trwało krótki czas. Cena jak najbardziej na plus, szczególnie w okresie promocji. Wydajność raczej średnia.

Najlepszy !!

Używałam już wielu płynów micelarnych ale ten jest zdcydowanie najlepszy . Plusy:
-doskonale radzi sobie z makijażem
- wydajny
- delikatny zapach
- nie podrażnia skóry
- nie wysusza
- idzie go dostać w promocji

Minusy:
-trochę wysoka cena