Syoss, Vibrant Colors (Farba do włosów)

Syoss, Vibrant Colors (Farba do włosów)

Odkryj odcienie Syoss Vibrant Color, profesjonalnej jakości trwałą koloryzację, przeznaczoną do stosowania w domu, stworzoną przy udziale i testowaną przez fryzjerów oraz stylistów.
Wibrujące kolorem odcienie nawet na ciemnych włosach. Innowacyjna formuła rozjaśnia włosy do 2 tonów, a wysoce skoncentrowana profesjonalna mieszanka modnych pigmentów wnika do włókna włosa. Olśniewający i intensywny modny kolor wibrujący blaskiem.

farby
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

śmierdzaca farba

Kolor farby był wybierany losowo więc niestety dla mnie kolor za ciemny. Trafił mi się odcień brązowa czekolada gdzie ja mam odcień najaśniejszego brązu. Wygodą jest że wszystko dodajemy do jednej buteleczki potrzącamy i gotowe. Naprawdę bardzo wygodna aplikacjia i fajnie kryje nadając intensywny odcień ( testowana farba na cioteczce). Bardzo fajna i wygodna farba godna polecenia.

Tak i nie!

Farb z tej serii stosowałam sporo i przez długi czas, ostatnimi czasy zrezygnowałam z nich i z tego jestem najbardziej zadowolona, plusem jest ogromny wybór kolorów, cena oraz to że od razu po farbowaniu włosy są odżywione, mięciutkie, zdrowo wyglądają, ale.. tych "ale" jest więcej niż gamy kolorystycznej, po pierwsze przy wyborze koloru trzeba bardzo uważać, z reguły wychodziły parę tonów ciemniejsze, a co gorsza ciężko było ich się pozbyć.., od razu po farbowaniu kolor był ładny, żywy, ale już po następnym myciu stawał się jakiś taki przygaszony, wypłowiały, po prostu nijaki, do tego tuż po farbowaniu włosy wyglądały na wygładzone, a przy kolejnych myciach stawały się przesuszone, sianowate, po innych farbach nie mam takich przebojów.

Pomyłka

Pierwszy i ostatni raz kupiłam farbę tej marki.Coś strasznego.Wybrałam ładny fioletowy kolor,który bardzo mi się podobał.Niestety efekt trwał bardzo krótko.Farba zaraz się spłukała,a zależało mi żeby kolor był trwały.Niestety jestem bardzo niezadowolona z tej farby

Straszna !

Kupiłam odcień "Szkarłatna czerwień" (na opakowaniu śliczny ciemny odcień, bordo). Już przy farbowaniu byłam przerażona , ale czekałam na efekt końcowy. No i się zawiodłam. Włosy przy nasadzie wyszły czerwone, zwykły czerwony, a od połowy po końce były bordowe, nie taki jak miał być, ale mógłby być gdyby nie te czerwone u góry. Miałam ten kolor na glowie 3 tygodnie i musiałam przefarbować, bo kolor u nasady nadal był czerwony, a ten bordowy od połowy po końce się po prostu ZMYŁ ! Wróciły moje brązowe włosy, jednocześnie z tymi czerwonymi "odrostami". Nigdy więcej ! I oczywiście jak nigdy wcześniej - ta farba przez 3 tygodnie codziennego mycia głowy , pozostawiała mi czerwoną wodę w wannie. Tak długo mi się po innych farbach nie zdażyło..

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Po tysiąckroć NIE.

Kupiłam tą farbę ponieważ chciałam rozjaśnić moje ciemne włosy, czyli to co producent obiecuje. Farbowałam włosy kolorem 4-88 bursztynowy brąz. Ani trochę nie złapało moich włosów, a nie, przepraszam, złapało i to nawet zbyt dobrze włosy przy skórze głowy. Nie trzymałam tam farby dłużej, była nakładana równomiernie i w miarę szybko. Teraz mam straszne rudo-blond odrosty, nie wiem skąd. Pieniądze wywalone w błoto. Nie polecam.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: niestety dwa dla długich włosów :(

Efekt zadowalający:)

KIlka dni temu ufarbowalam włosy inna farba tej marki Mahon cos tam...i niestety nie bylam zadowolona z koloru.Był własciwie bardzo ładny,ale dla mnie jednak zbyt ciemny.Wygladałam zle:(Przez przypadek dowiedzialam sie o tej farbie.Kupilam odcien "Słonecza miedz" z nadzieją,ze uda sie jej te moje ciemne włosy rozjasniec,chociaz troche.Przyznam,ze bardzo bałam s ie efektu.Gdy mineło nakazane 40 min zmylam farbę i patrzac w lustro juz układałam sobie w głowie,jak zjadę ten produkt w KWC.Ale gdy wysuszyłam włosy,okazało sie ze faktycznie je troche rozjasnila.Oczywiscie nie mam takiego koloru jak na pudełku.Wpada bardziej w czerwien,ale udało mi sie pozbyc odcienia poprzedniego,ktory ewidentnie mnie postarzał.Teraz włosy sa w odcienu,ktory akceptuję:)

Używam tego produktu od: dzis
Ilość zużytych opakowań: jeden raz

Porażka

Wywaliłam pieniądze w błoto, włosy takie jak miałam czyli w dalszym ciągu ciemny brąz, a farba niby przeznaczona dla włosów ciemnych, ale chyba tylko naturalnych, które nigdy nie byly farbowane... Nie polecam !

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

niestety rozczarowanie...

Oceniam 5-77 słoneczna miedź.
Zachęcona obietnicą producenta o rozjaśnieniu włosów,skusiłam się na zakup. Przed farbowaniem miałam włosy nieco ciemniejsze niż modelka ze zdjęcia na opakowaniu. Miałam nadzieję,iż otrzymam jaśniejszy kolor,jednak nie... Jakież było moje rozczarowanie,kiedy miałam na głowie intensywną czerwień! Być może,tak jak pisze producent, jest to farba do ciemnych włosów,a na jasnych wychodzi coś innego... Ale mimo wszystko nie spodziewałabym się takiego efektu jak otrzymałam.

plusy:
+ mimo wszystko kolor był nawet ładny,jednak oczekiwałam jasnego odcienia,dlatego plusem jest dla mnie to,że szybko się zmywa,
+ włosy były w dobrym stanie po farbowaniu,koloryzacja nie przesuszyła ich,

minusy:
- zupełna niezgodność odcienia,
- cena bez promocji mogłaby być nieco niższa

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Fantastyczna

Wreszcie farba jakiej szukałam i to od firmy której ogólnie nie lubię i nie kupuję. Skusiłam się obietnica producenta, że farba rozjaśnia i farbuje jednocześnie. Uznałam, że 14 złotych (promocja) nie majatek i nie licząc na wiele kupiłam. Wielkie zaskoczenie: mam ciemne włosy, a zależało mi na ładnym brązie i wszystkie brązy, nawet jasne wychodziły zbyt ciemne. Farba syoss dała mi piękny brąz, który ani nie wpada w czerń, ani w czerwień. Włosy mam błyszczące i zdrowe. Na pewno zostaję puki co przy tej farbie.

Używam tego produktu od: trzy razy
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania