Marion, Hair Anti - Age, Monoi & Olive Oils (Odmładzający lotion do włosów)

Marion, Hair Anti - Age, Monoi & Olive Oils (Odmładzający lotion do włosów)

Formuła opiera się na połączeniu właściwości olejków - kwiatu monoi i oliwy z oliwek działających na włosy regenerująco, odbudowująco i nawilżająco oraz składnika Baicapil, który aktywuje uśpione komórki macierzyste mieszka włosowego, chroniąc je jednocześnie przed starzeniem.
Odmładzający lotion Marion Hair Anti - Age Monoi & Olive Oils uzupełnia niezbędne składniki odżywcze, które włosy tracą z wiekiem. Formuła produktu bez spłukiwania zawiera: Baicapil, olej monoi, oliwę z oliwek, ekstrakt z zielonej herbaty, soft emollient i Lusterplex. Dzięki składnikom aktywnym lotion działa wygładzająco, zapobiega zniszczeniom, wzmacnia włosy, nadaje im połysk, regeneruje, nawilża włosy oraz ułatwia rozczesywanie.

Fajny

Kupiłam go już dawno temu, jeden z pierwszych zakupów gdy zaczęłam się interesować produktami do włosów. Bardzo go lubiłam kiedyś, pomagał na suszone deszczem włosy. Nie obciążał i nie przetluszczał moich włosów (nawet jak nakładalam go dużo). Nie zauważyłam jakis efektów super naprawy ale był całkiem przyjemny. Zapach delikatny, też na plus.

Bardzo fajna odżywka

Tak jak zaznaczam w każdej recenzji – jestem wielką fanką produktów Marion do włosów. Używam ich dobre kilka lat i wracam do nich zawsze.
Mam włosy długie, gęste i ciężkie, zmęczone od prostowania. Do starzenia włosów mi jeszcze daleko, ale duży zastrzyk odżywienia z pewnością zawsze im się przyda ;)
Odżywki używałam zawsze na świeżo umyte włosy.

Plusy:
*odżywia włosy
*włosy lepiej się rozczesują
*nie skleja włosów
*po użyciu są miękkie, lśniące i gładkie
*mniej się puszą
*konsystencja w postaci lekkiej mgiełki
*zapach
*opakowanie – przezroczyste (widać ile zostało produktu), dyfuzor nie zacina się
*cena
*wydajność

Minusy:
*nie radzi sobie z bardzo suchymi końcówkami włosów

Uwielbiam ten produkt i wrócę do niego na pewno.

Pogomca puchu!

W okresie zimowym i wiosennym moje włosy mają ogromną tendencje do puszenia się i elektryzowania. Będą w drogerii postanowiłam zakupić ten lotion, choć bardziej zainteresowały mnie jego właściwości - pobudzenie wzrostu, wydłużenie życia włosa, zapobieganie starzeniu, choć to chyba tylko triki marketingowe. Ja uzywam go standardowo jako odzywke bez spłukiwania na umyte włosy. W tej roli sprawdził sie u mnie najlepiej, bo aplikowany na skalp przyspieszał przetłuszczanie, a efekty obiecywane przez producenta nie były wioczne. W formie odzywki w sprayu jest świetny, bo eliminuje całkowicie problem puszenia - włosy są wygładzone, miekkie w dotyku, takie jakie chce mieć zamiast spuszonej czupryny ;) Lotion ma wygodny apliaktor, spray nigdy jeszcze mi się nie zaciął mimo upadków na ziemię wielokrotnych, opakowanie jest solidne i całkiem ładne. Można go dostać za ok. 6 zł, a jest ogromnie wydajny.

Uwielbiam! Tani i dobry

Produkt zdecydowanie spełnił moje oczekiwania.
Lotion odżywił moje włosy i sprawił, że są bardziej nawilżone ,odżywione, ładnie błyszczą i lepiej się rozczesują.
Jest bardzo wydajny.
Sprawia także, że mniej się elektryzują.
Kosmetyk nie obciąża włosów.
Włosy tuż po aplikacji produktu przepięknie pachną. Zapach utrzymuje się dość długo. Ja aplikowałam lotion zarówno na mokro, jak i sucho. W obu przypadkach spisywał się dobrze.
Opakowanie zewnętrze produktu jest bardzo atrakcyjne. Buteleczka jest poręczna, widać ile płynu ubyło.
Gorąco polecam.
Na pewno zakupię ten produkt w przyszłości.
Cena mega atrakcyjna :)

Bardzo dobry produkt

Musze przyznać, że Marion ma ostatnio coraz lepsze kosmetyki. ;)
Lotion ten towarzyszył mi przez wakacje, kiedy to moje włosy były nieco wysuszone przez słońce i nie prezentowały się zbyt dobrze. Odkąd zaczęłam go stosować, zauważyłam ogromną poprawę jeśli chodzi o ich stan. Już po pierwszym użyciu stały się bardziej miękkie, gładkie i błyszczące. Odniosłam wrażenie, jakbym miała nowe włosy na głowie. Coś chyba jednak jest w tym odmładzaniu, a nie chciałam w to wierzyć. ;) Moje włosy wyglądały też po nim o wiele zdrowiej i poprawił się stan końcówek. Dodam jeszcze, że zapach jest przepiękny, bardzo świeży, delikatny i przypomina mi trochę arbuza. :) Do kolejnych plusów produktu możemy zaliczyć jego wydajność i cenę. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam go dziewczynom, które borykają się z suchymi włosami, pozbawionymi życia i blasku.
Podsumowując:

Plusy:
+ Nawilża i regeneruje zniszczone włosy
+ Ułatwia ich rozczesywanie
+ Dzięki niemu są bardziej miękkie i gładkie
+ Dodaje im blasku i sprawia, że zdrowiej wyglądają
+ Nie obciąża i nie skleja włosów
+ Pięknie pachnie
+ Jest wydajny
+ Atrakcyjna cena

Minusy:
- Brak

Uwielbiam

Ten lotion bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Znajduje się on w plastikowej, przezroczystej butelce, więc można kontrolować zużycie produktu. Aplikację ułatwia niezacinający się atomizer. Lotion jest bezbarwny, nie spływa z włosów i pachnie przepięknie, świeżo. Zapach szybko się z włosów nie ulatnia. Ja lubię go stosować na mokre włosy. Gdy używałam go na suche kosmyki, to potrafiły się puszyć. Lotion przede wszystkim ułatwia rozczesywanie, a włosy się nie plączą. Po wysuszeniu są ładnie nawilżone, wygładzone i przepięknie lśnią. Nie puszą się i nie wypadają. Produkt jest bardzo wydajny, tani, więc warto się na niego skusić. Ja zaczynam właśnie drugie opakowanie :)

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Nie działa jak powinien

plusy:
+ ładny zapach
+ nie obciąża

minusy:
- najpierw ułatwia rozczesywanie, a po chwili plącze włosy jeszcze bardziej!
- wcale nie nawilża
- wcale nie wygładza

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ dobrze rozpylający atomizer

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe