Green Pharmacy, Szampon przeciw wypadaniu włosów z łopianem większym

Green Pharmacy, Szampon przeciw wypadaniu włosów z łopianem większym

Od wieków naturalny ekstrakt z korzenia łopianu wzmacnia i pielęgnuje wszystkie rodzaje włosów. Odżywia ich cebulki, łagodzi wypadanie i pobudza wzrost nowych. Szampon Elfa Green Pharmacy z łopianem większym nawilża włosy i skórę głowy. Zmniejsza łojotok, włosy wolniej się przetłuszczają i dłużej pozostają piękne. Stają się zdrowe, elastyczne i pełne blasku.

Bez szału..

Kupiłam ten szampon na promocji w outlecie kosmetycznym i żałuję...
Skusilam się na niego bo włosy mi wypadają i myślałam że ten szampon zahamuje ale było jeszcze gorzej ... Włosy szybko się przetłuszczały , włosy dalej wypadały ale jeszcze więcej ...

Średni szampon

Nie zapobiegł ani nie zmniejszył wypadaniu włosów. Domywał dobrze skalp, ale włosy były jakieś bez życia. To pewnie zasługa tego, że szampon jest "zdrowszy i ziołowy"

Konsystencja: gęsta, bezbarwna, dopiero przy drugim myciu wytwarzała się piana.

Działanie: zacznę od tego, że szampon nie powstrzymał wypadania włosów, ani nie zmniejszył tego procesu (jednak jestem "hormonalna", więc może mnie to się nie tyczy), nie były wzmocnione ani mocniejsze. Szkoda, bo głównie dlatego sięgnęłam po ten wariant. Jako zwykły szampon do mycia spisywał się zwyczajnie- domywał skalp i włosy z resztek kosmetyków do stylizacji, odświeżał je, ale nie niwelował przetłuszczania. Szkoda, że nie odbijał włosów od nasady, bo przez to były trochę pozbawione życia. Nie plątał ich, nie tworzył kołtunów.
Szkoda, że nie spełnił swojego podstawowego działania nawet w 10 %, a tak to zostaje zwykłym, codziennym szamponem.

Zapach: typowo ziołowy, całkiem przyjemny, subtelnie wyczuwalny na włosach.

Opakowanie: standardowe opakowanie szamponów GF, wygodne, niewielkie, poręczne w używaniu.

Dla mnie beznadziejny...

Kupiłam go zwłaszcza ze względu na skład - bez SLS, jednak jestem rozczarowana.
Plusy :
- duża pojemność,
- niska cena,
Minusy :
- bardzo wysusza skórę głowy oraz włosy,
- bez odżywki nie da się rozczesać włosów,
- jest mało wydajny,
- nijak wpływa na wypadanie włosów,
Dla mnie ten szampon jest bardzo słaby, dawno aż tak słabego nie miałam. Nie polecam!!!

Brak efektów, o których zapewnia producent

Moje włosy są tłuste u nasady, suche na końcach w dodatku mają sporą tendencję do wypadania. Skusiłam się na ten szampon z uwagi na naturalne składniki, które w nim występują. Liczyłam na to, że choć trochę zahamuje wypadanie włosów. Niestety...
Minusy:
- włosy wypadały dalej, wydaje mi się, że było ich nawet więcej niż przed stosowaniem szamponu,
- bez odżywki po umyciu ani rusz! włosy były jak siano, mega splątane, suche, bez używania odżywki na pewno bym ich nie rozczesała,
- przez splątanie po myciu na szczotce zostawało ich dużo, dużo więcej.

Plusy:
- cena,
- wydajność (choć ja nie mogłam się doczekać, aż się skończy),
- ziołowy zapach,
- wygodna butelka.

włosy nie wypadają

Jakiś czas temu bardzo wypadały mi włosy, było ich pełno nie tylko na szczotce, ale także na ubraniach. W aptece kupiłam ten szampon i po dwóch tygodniach używania zauważyłam już pierwsze efekty. Po upływie miesiąca włosy przestały już prawie wypadać, na ubraniach zdarzają się sporadycznie, na szczotce prawie w ogóle i nie codziennie. Nie zauważyłam też żeby moja skóra głowy zaczęła się wysuszać. A co do plątania włosów - nie mam zdania - moje włosy raczej nigdy się nie plączą. Jestem pewna że wrócę do tego szamponu jeszcze w przyszłości, tymczasem idę pozytywnie zachęcona do apteki, po inny szampon Green Pharmacy. // Jestem zaskoczona tak negatywnymi opiniami innych użytkowników strony, ponieważ ten szampon jest dla mnie taki dobry, aż zdecydowałam się napisać moją pierwszą recenzję tutaj :)

+ włosy nie wypadają;
+ nie wysusza skóry głowy;
+ niska cena;

- specyficzny zapach (mnie osobiście się podoba, ale innym domownikom nie ;) )
- po użyciu olejku do włosów głowę trzeba myć 2 razy, bo szampon słabo się pieni;

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Średni...

Szampon z firmy Green Pharmacy przeciw wypadaniu włosów....em no taki średniaczek :/. Zacznę więc od zalet:
-Piękny ziołowy zapach
-Wydajność -plus dobrze się pieni
-Cena ok.10 zł
-Dostępność
-Włosy po użyciu są takie jakby lekkie
-Wydają się jakby były troszkę gęściejsze
-Dobrze się układają
-Włosy wolniej się przetłuszczają
Dlaczego tylko 3,5 gwiazdki, skoro u mnie daje tyle zalet?
Nie spełnia podstawowego zadania, włosy po szamponie jak wypadały tak wypadają. Po za tym lekko wysusza włosy i skalp.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe i końcówka drugiego

Nie tak źle

Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych zaczęły mi wypadać włosy. Może nie były to jakieś wielkie ilości, włosów na głowie mam bardzo dużo, są zdrowe (dł. do łopatek), ale zdecydowałam się zadziałać. Nie nastawiałam się na super efekt i też takowego nie było, ale po dłuższym stosowaniu faktycznie mniej włosów było na szczotce i w odpływie ;).

Plusy:
+ cena
+ zmniejszone wypadanie włosów
+ zapach (przyjemny, ziołowy)
+ dostępność (Drogeria Natura)

Minusy:
- wysusza (koniecznie trzeba stosować z dobrą odżywką)
- plącze włosy

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

baaardzo słaby

Mam włosy tłuste u nasady i suche na końcach. Myje włosy szamponem tylko u przy skalpie, natomiast resztę włosów traktuje tylko odżywką.

Plusy:
-cena
-dostępność
-opakowanie jest wygdne w użytkowaniu

Minusy:
-śmierdzi strasznie!
-bardzo wysusza włosy przez co wzmaga przetłuszczanie się skóry głowy
-włosy są po nim sztywne i suche
-nie zauważyłam by pomagał w wypadaniu włosów

Niestety minusów jest zbyt dużo, a plus w postaci opakowania produktu nie jest tak naprawdę żadnym plusem, bo w przypadku szamponu to można go bez obaw przelać do innego opakowania. Ogólnie nie polecam tego szamponu, ale inne szampony z tej samej firmy są sporo lepsze.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zero efektów

Z wypadaniem włosów zmagam się od dłuższego czasu, często używałam szamponów firmy Green Pharmacy i byłam zadowolona jednak ten z dodatkiem łopianu jest najgorszy. Szampon w żadnym stopniu nie zahamował wypadania włosów, ponadto plącze je co tylko wzmaga ich wypadanie przy próbie rozczesywania. Jedyne za co mogę go pochwalić to to, że nie powoduje łupieżu i nie podrażnia skóry głowy.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Mój pierwszy i chyba ostatni

Zmagam sie od dluzszego czasu z wypadaniem wlosow. Probowalam juz wielu szamponow. Na promocji w Naturze kpiłam yen za 4,99. Używałam, ale niestety nie poprawił on kondycji moich włoów, a jako pierwszy szampon tej formy rowniez nie zachywcil ani nie zachecil do kolejnego zakupu.

+ design opakowanie przypominajacy danw, babcine czasy
+ wygodne opakowanie
+ maly otwor butelki, przez co szampon nie wylewa sie
+ butelka jest z brazowego plastiku przypominajacego faktura szklo, widac ubytek produktu
+ szampon nie uczula i nie podraznia
+ nie wysusza

Minusy:
- nie zmniejsza wypdania wlosow w najmniejszym stopniu
- placze wlosy, przec o wiele z nich po prostu sie wyrywa, nawet odzywka nie pomaga w rozczesywaniu
- mam wrazenie, ze oblepia wlosy
- wlosy sie szybciej przetluszczaja
- slabo sie pieni
- niedomywa dokladnie wlosow (trzeba myc co najmniej 2 razy), o zmyciu oleju nie ma mowy

Niestety u mnie sie nie sprawdzil.

Używam tego produktu od: 3 miesięce