Tołpa, Green, Odżywianie, Odżywczy koncentrat wygładzający do rąk

Tołpa, Green, Odżywianie, Odżywczy koncentrat wygładzający do rąk

Odżywczy koncentrat wygładzający do rąk Tołpa Green Odżywianie przynosi ulgę spierzchniętej skórze dłoni. Likwiduje szorstkość, łuszczenie i uczucie ściągnięcia. Odbudowuje naturalną barierę ochronna. Nawilża, odżywia, regeneruje i wygładza. Chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
Aktywne składniki koncentratu: torf Tołpa, ekstrakt z miodu, olej z pestek czarnej porzeczki, masło shea.

regenerujące, wygładzające
masło
kremy do rąk
w tubce
50 - 100ml

bardzo fajny

To naprawdę bardzo dobry krem do rąk. Wystarczy, że nasmaruję nim ręce rano i nie potrzebuję dodatkowych aplikacji w ciągu dnia. Wchłania się błyskawicznie i pozostawia skórę miękką i nawilżoną.
Podczas stosowania innych kremów często miałam lepkie dłonie, czułam jak mi się brud do nich przeczepia i marzyłam tylko o umyciu rąk. Tutaj jest zupełnie odwrotnie - dłonie są odświeżone.
Zapach dość intensywny, ale mi odpowiada.

średniak

jak dla mnie i zapewne dla osób, które mają dość suchą skórę na dłoniach - średni. krem ma mdły zapach, jak dla mnie zbyt mdły. dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencję, nawilża, ale po chwili powstaje na dłoniach dziwny film..jakby dłonie stawały się szorstkie, nie wiem czym jest to spowodowane :/ cena też nie jest za niska...

Działanie ma bardzo fajne

Krem do rąk ma działanie na prawdę w porządku. Efekty sa widoczne i zgodne z opisem producenta, ackzolwiek zapach jets straszny. Bardzo mnie odtraca, przez co trochę odepchną mnie od tej marki. Fajne jest to, że są rózne wymiary opakowań, ja posiadam ten mneijszy przez co moge go zabierać ze soba wszędzie.

bardzo dobry

Bardzo lubię produkty marki tołpa i ten też niczym mnie nie zawiódł. Kupiłam go w biedronce przy okazji zakupów spożywczych, bo skusiła mnie cena 5,99. Produkt przyjemnie pachnie, a to dla mnie ważne. Lepiej niż krem tołpy do rąk z czerwonymi kwiatami na opakowaniu. Ma dość bogatą konsystencję, ale szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu. Dłonie są widocznie nawilżone. Jest też wydajny. Zdecydowanie polecam

Dobry

Koncentrat do rak ukryty jest w praktycznej tubce z przyjazna, utrzymana w tonach natury szata graficzna.
Konsystencja dosc gesta , zbita.
Zapach niespotykany ( z przewaga czarnej porzeczki).
W skladzie znajdziemy m. in. miod,maslo shea i czarna porzeczke.
Ja ten koncentrat uzywam na noc gdyz dosc dlugo sie wchlania i zostawia film na dloniach po sobie. W kazdym razie nie uznaje tego jako minus ,bo rano moje dlonie sa zadbane,odzywione, nawilzone i zregenerowane.
Mysle,ze najlepiej sprawdzi sie w okresie zimowym kiedy nasze dlonie potrzebuja najwiekszej uwagi i troski.

Przyjemny

Spodziewałam się bogatego kremu, ale konsystencja jest bardzo lekka, raczej nie na zimę. Lekki miodowo-porzeczkowy zapach. Plus za naturalne składniki i brak parabenów,

Jest super, ale nie idealny

Krem ma ładny i delikatny zapach coś jakby cytrus/herbata.
Koncentrat bardzo dobrze się wchłania i nie jest tłusty.
Starcza niewielka ilość do posmarowania dłoni - także to wydajny produkt.
Podoba mi się też spory rozmiar opakowania oraz design.

Koncentrat...nie wisz czasem

Nazwanie koncentratem tego kremu to gruba przesada. Jest to krem o dziwnej konsystencji, niby gęstej, ale znikającej...w każdym razie nawilżenie i odżywienie jest na 2.

Krem zostawia nieprzyjemny film -mączny, kredowy? Coś w tym stylu. Szybko się wchłania, z tym że po wchłonięciu znika też uczucie nawilżenia.... Po kilku minutach dłonie są pomarszczone jak u staruszki.

Zapach...sztuczny i przeszkadzający. Mało który zapach kosmetyczny mi przeszkadza, niestety ten akurat tak.

Tołpa pod hasłek "green", czerpaniu z natury i takie tam...napakowała do kremu trochę "dziadów", co niespecjalnie mi się podoba. Albo jesteśmy naturalni albo nie...trzeba się zdecydować.

Podsumowując... niestety nie! Męczę doraźnie po myciu rąk, raczej nie powtórzę tego zakupu.

kolejny niewypał z Tołpy

Długo męczyłam się z tym kremem. Ciężki, narzucający się zapach zniechęcał mnie do jego używania.
Produkt kupiłam poprzedniej jesieni, gdy dłonie potrzebowały mocniejszej pielęgnacji. Zaryzykowałam ten koncentrat. W samym opakowaniu zapach miodu i czarnej porzeczki nie był taki zły. Ale po tygodniu używania, gdy długi utrzymywał się na skórze, stał się nie do wytrzymania,
Sam produkt jest średni; nie zauważyłam, by spektakularnie poprawił stan moich dłoni. Może na bardziej zniszczonej skórze daje efet wow. Ale myślę, że nie utrzymuje się on zbyt długo.
Ot krem. Z irytującym zapachem.

Fajny

Skóra moich dłoni okropnie się przesusza dlatego szukałam dobrego kremu nawilżającego i chyba w końcu go znalazłam.
Krem pięknie pachnie i szybko się wchłania pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. Do tego jego skład jest cudowny. Nie zawiera alergenów, sztucznych barwników , PEG'ów , silikonów, parabenów, donorów formaldehydu oraz oleju parafinowego. Natomiast w jego skład wchodzi m.in. masło shea ,oraz ekstrakt z czarnej porzeczki i miodu.
Opakowanie i cena według mnie na plus.

Ciężki zapach

Muszę przyznać, że mnie rozczarował. Sądziłam, że będę mogła go używać cały czas, jednak zostawia na dłoniach uczucie maski. Wieczorem po kąpieli ten efekt jest ok, ale.... zapach kwiatowy, który wydawał mi się fajny na początku jest zbyt intensywny i męczy przed snem . Po miesiącu używania znienawidziłam ten zapach tak bardzo, że przegrały nawet walory pielęgnacyjne i poszedł w świat.

Cudowny

Uwielbiam kosmetyki marki Tołpa, które zawierają naturalne składniki bez parabenów. Odżywczy koncentrat jest jednym z produktów, które używam do pielęgnacji moich dłoni, które dzięki niemu wyglądają zdrowo, są zadbane, a skóra jest odżywiona i nawilżona. Czego chcieć więcej?