Tołpa, Green, Odżywianie, Odżywczy koncentrat wygładzający do rąk

Tołpa, Green, Odżywianie, Odżywczy koncentrat wygładzający do rąk

Odżywczy koncentrat wygładzający do rąk Tołpa Green Odżywianie przynosi ulgę spierzchniętej skórze dłoni. Likwiduje szorstkość, łuszczenie i uczucie ściągnięcia. Odbudowuje naturalną barierę ochronna. Nawilża, odżywia, regeneruje i wygładza. Chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
Aktywne składniki koncentratu: torf Tołpa, ekstrakt z miodu, olej z pestek czarnej porzeczki, masło shea.

Skład: Aqua, Glycerin, Coco-Caprylate, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Aluminium Starch Octenylsuccinate, Cetearyl Alcohol, Parfum, Peat Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Honey Extract, Ceteareth-20, Carbomer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Polyacrylate, Acacia Gum, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol.

Cena: 10zł /75ml

Dobry

Koncentrat do rak ukryty jest w praktycznej tubce z przyjazna, utrzymana w tonach natury szata graficzna.
Konsystencja dosc gesta , zbita.
Zapach niespotykany ( z przewaga czarnej porzeczki).
W skladzie znajdziemy m. in. miod,maslo shea i czarna porzeczke.
Ja ten koncentrat uzywam na noc gdyz dosc dlugo sie wchlania i zostawia film na dloniach po sobie. W kazdym razie nie uznaje tego jako minus ,bo rano moje dlonie sa zadbane,odzywione, nawilzone i zregenerowane.
Mysle,ze najlepiej sprawdzi sie w okresie zimowym kiedy nasze dlonie potrzebuja najwiekszej uwagi i troski.

Przyjemny

Spodziewałam się bogatego kremu, ale konsystencja jest bardzo lekka, raczej nie na zimę. Lekki miodowo-porzeczkowy zapach. Plus za naturalne składniki i brak parabenów,

Jest super, ale nie idealny

Krem ma ładny i delikatny zapach coś jakby cytrus/herbata.
Koncentrat bardzo dobrze się wchłania i nie jest tłusty.
Starcza niewielka ilość do posmarowania dłoni - także to wydajny produkt.
Podoba mi się też spory rozmiar opakowania oraz design.

Koncentrat...nie wisz czasem

Nazwanie koncentratem tego kremu to gruba przesada. Jest to krem o dziwnej konsystencji, niby gęstej, ale znikającej...w każdym razie nawilżenie i odżywienie jest na 2.

Krem zostawia nieprzyjemny film -mączny, kredowy? Coś w tym stylu. Szybko się wchłania, z tym że po wchłonięciu znika też uczucie nawilżenia.... Po kilku minutach dłonie są pomarszczone jak u staruszki.

Zapach...sztuczny i przeszkadzający. Mało który zapach kosmetyczny mi przeszkadza, niestety ten akurat tak.

Tołpa pod hasłek "green", czerpaniu z natury i takie tam...napakowała do kremu trochę "dziadów", co niespecjalnie mi się podoba. Albo jesteśmy naturalni albo nie...trzeba się zdecydować.

Podsumowując... niestety nie! Męczę doraźnie po myciu rąk, raczej nie powtórzę tego zakupu.

kolejny niewypał z Tołpy

Długo męczyłam się z tym kremem. Ciężki, narzucający się zapach zniechęcał mnie do jego używania.
Produkt kupiłam poprzedniej jesieni, gdy dłonie potrzebowały mocniejszej pielęgnacji. Zaryzykowałam ten koncentrat. W samym opakowaniu zapach miodu i czarnej porzeczki nie był taki zły. Ale po tygodniu używania, gdy długi utrzymywał się na skórze, stał się nie do wytrzymania,
Sam produkt jest średni; nie zauważyłam, by spektakularnie poprawił stan moich dłoni. Może na bardziej zniszczonej skórze daje efet wow. Ale myślę, że nie utrzymuje się on zbyt długo.
Ot krem. Z irytującym zapachem.

Fajny

Skóra moich dłoni okropnie się przesusza dlatego szukałam dobrego kremu nawilżającego i chyba w końcu go znalazłam.
Krem pięknie pachnie i szybko się wchłania pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. Do tego jego skład jest cudowny. Nie zawiera alergenów, sztucznych barwników , PEG'ów , silikonów, parabenów, donorów formaldehydu oraz oleju parafinowego. Natomiast w jego skład wchodzi m.in. masło shea ,oraz ekstrakt z czarnej porzeczki i miodu.
Opakowanie i cena według mnie na plus.

Ciężki zapach

Muszę przyznać, że mnie rozczarował. Sądziłam, że będę mogła go używać cały czas, jednak zostawia na dłoniach uczucie maski. Wieczorem po kąpieli ten efekt jest ok, ale.... zapach kwiatowy, który wydawał mi się fajny na początku jest zbyt intensywny i męczy przed snem . Po miesiącu używania znienawidziłam ten zapach tak bardzo, że przegrały nawet walory pielęgnacyjne i poszedł w świat.

Cudowny

Uwielbiam kosmetyki marki Tołpa, które zawierają naturalne składniki bez parabenów. Odżywczy koncentrat jest jednym z produktów, które używam do pielęgnacji moich dłoni, które dzięki niemu wyglądają zdrowo, są zadbane, a skóra jest odżywiona i nawilżona. Czego chcieć więcej?

Najlepszy

Świetnie nawilżą,szybko się wchłania,zostawia na skórze delikatny film ,a jego zapach to dla mnie poezja.Jak dla mnie najlepszy dla przesuszonej skóry dłoni.Używałam kilku innych kremów,ale żaden nie spisał się tak dobrze jak ten.Dodatkowo same naturalne składniki i bardzo dobra cena.Nie zamienie go na nic innego.

sprawdzi się dla dłoni w dobrym stanie

Miałam przyjemność używać produktów Tołpy do twarzy, więc skuszona ich pozytywnym działaniem zakupiłam koncentrat odżywczy z serii Green. Zużyłam całe opakowanie w okresie zimowo-wiosennym zeszłego roku. Nigdy nie stosuję tylko jednego kremu, bo mam nawyk noszenia kremu ze sobą wszędzie i używania kilka razy dziennie, dlatego mam porównanie. Ten krem jest dość lekki i przyjemny w stosowaniu - wchłania się dość szybko (ale nie ultra-szybko), nie pozostawia tłustej warstwy, za co wielki plus. Zapach specyficzny, można go albo lubić, albo nie. Mi zaczął lekko przeszadzać po kilku miesiącach używania, ale warto powąchać przed zakupem, bo dość intensywnie pachnie i długo się utrzymuje na dłoniach. Polecam osobom, które nie mają problemów ze skórą dłoni, sprawdza się jako krem podtrzymujący nawilżenie w ciągu dnia, nie nawilża jakoś super, więc u mnie nie sprawdzał się jako odżywcza maska na noc. Jeśli nie ma się bardzo suchej (albo przesuszonej), spierzchniętej skóry na dłoniach, to jak najbardziej warto przetestować.

super krem

Bardzo fajny krem do rąk, dostałam w prezencie i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Ładnie pachnie, szybko się wchłania i pozostawia dłonie gładkie i nawilżone. Nie pozostawia tłustej warstwy, świetny do używania w ciągu dnia,

Wykorzystała: kilka próbek

Całkiem ok

Miałam tylko dwie próbki kremu, stosowałam w okresie wczesnowiosennym na noc. Całkiem ładnie wygładzał dłonie i je nawilżał jednak zapach jakoś do mnie nie przemawia... Niby mocny nie jest ale chyba nie mój gust po prostu, z tego względu będę szukać czegoś innego.