Hugo Naturals, Moisturizing & Restoring Shampoo Shea Butter & Oatmeal (Szampon do włosów nawilżający)

Naturalny szampon Hugo Naturals Moisturizing & Restoring Shampoo Shea Butter & Oatmeal zawiera delikatną formułę, bez drażniących składników czy siarczanów, które pozbawiają skórę nawilżenia. Użyto najwyższej jakości naturalne składniki, w tym olejek arganowy oraz skwalen, by dogłębnie nawilżyć oraz odżywić suche i zniszczone włosy.

zapachowa
w butelce
>250ml
Skóra głowy
normalna

polubiliśmy się

Kupiłam ten szampon w TK Maxx, mam włosych cienkie i delikatne, wrażliwą skórę głowy, zwróciłam uwagę na dobry skład i brak drażniących detergentów w szamponie.

Szampon pięknie pachnie wanilią, ale nie taką sztuczną, tylko jak w czekoladzie bio. Jest wydajny, dobrze się pieni, trzeba go wstrząsnąć przed użyciem.

Nie podrażnia skóry głowy, delikatnie nawilża.
Włosy po nim nie są uklapnięte i ładnie błyszczą się, mam wrażenie, że rośnie ich więcej, skóra jest zadbana.

Raz w tygodniu oczyszczam głowę jakimś mocniejszym szamponem przeciwłupieżowym albo rumiankową polleną evą.

Moim zdaniem nadaje się dla osób o skórze normalnej albo przetłuszczającej się, dla skóry suchej będzie za słabo nawilżający, ale każdy musi spróbować sam.

Skład jest fantastyczny, same dobroczynne substancje i brak oblepiaczy - czego chcieć więcej?