Wella, Shock Waves, Pianka `Styl pod kontrolą` (Mocne utrwalanie)

Wella, Shock Waves, Pianka `Styl pod kontrolą` (Mocne utrwalanie)

Nadaje długotrwałą objętość. Do nakładania na wilgotne lub suche włosy. Zapewnia ochronę UV. Nie skleja włosów, nie wykrusza się. Daje się łatwo wyczesać.

zapytanie

od dawna uzywalam tej pianki i byla dla mnie najlepsza z tej serii i ze wszystkich przeze mnie testowanych w ogole. oczywiscie kazdy ma inny rodzaj wlosow, a pomimo tego, iz moje wlosy sa krecone to wlasnie ta pianka idealnie ukladala moje loki nadajac im polysk oraz idealnie oddzielala kazdy lok z osobna. niestety owa seria zostala wycofana i nie moge odnalezc substytutu. czy ktos zna odpowiednik tej pianki? prosze o wskazowki.

Używam tego produktu od: wielu
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

***

Plus:
-nie brudzi włosów
-włosy nie przetłuszczają się szybciej
-łatwo sie wyczesuje
-nie skleja włosów
-trwałe opakowanie
-włosy sie lepiej układają
-włosy mniej się puszą

Daje niestety 3 gwiazdki, bo więcej oczekiwałam po tej piance.

przereklamowana

Kupiłam skuszona reklama, miała świetnie pechnieć ect.Tymczasem uważam, że nie jest to żadna rewelacja,mało tego po kilku użyciach skończył się gaz w butelce i za cholere niedało się pianki wycisną.Wylądowała zatem w koszu na smieci,z całą swoją pozostałą zawartością.Ot cała rewelacja.

Używam tego produktu od:wrzesna

Peeling do ciała

godna polecenia

bardzo fajna pianka, na którą trafiłam przypadkiem. Niezwykle wydajna, pięknie pachnie, trochę jak na moje grube włosy za delikatna, ale używam jej razem z kremem Artystyczny Nieład i efekt jest naprawde swietny!

OK :)

Mysle ze to dobra pianka, ale wydaje mi sie ze są lepsze... Fakt, nie skleja wlosów, ma fajny zapach, wydajna, wloski sie lepiej po niej układają i nie sa takimi pstrąkami :p: hehe :D ale uwazam ze wlosy zbyt dlugie pewnie by obciążała...
EDYTUJE :
Uważam ze to baardzo dobra pianka, miałam okazję zastosować jeszcze inne niedawno i jednak ona najlepiej utrwalała, nie sklejała i w ogóle włoski jakoś tak lepiej wyglądały. Jest również wydajna co dla mnie stanowi ogromny plus gdyż przy moim użyciu pianki bardzo szybko się kończa :(

3 i pół

oceniam pianke shock waves maksymalne utrwalenie-objętość na maksa.Wiec w porownaniu do zwyklych,tanich pianek ta nie brudzi wlosow i nie robi z nich smietnika:)tzn nie sa tluste ani takie jakby byly zakurzone.Objetosci na maxa nie zauwazylam ale dzieki niej mozna fajnie wymodelowac fryzurke na szczotce.Wlosy sa miekkie,gladkie i ladnie pachna.Pianka jest w miare wydajna aczkolwiek pod koniec zrobil sie z niej dziwny plyn:)ma fajne opakowanie.Doskonała nie jest ale na miano dobrej zasluguje.Daje TRZY I PÓŁ gwiazdki.

ilość zużytych opakowań: 1

wydajna

To dopiero moja druga pianka do włosów (wczesniej byłą jakaś bezfirmowa). Jest bardzo wydajna, lekkie naciśnięcie i juz cała ęka pianki. Milutko pachnie a do tego włoski są po niej mięciutkie. NIe trzeba stosować suszarki, ale jak chce sie mieć coś wymodelowanego, to wiadomo bez suszarki się nie obejdzie. Minusem jest to, że już nastepnego dnia mam przetłuszczone włosy. A gdy pianki nie uzywam to włosy przetłuszczaja sie po 2 dniach.