Douglas, XL.xs Any Size Any Time, Fresh Cleansing Wipes for Oily Skin (Chusteczki do demakijażu cery tłustej)

Pojemność 25 szt

Użyj chusteczek Douglas XL.xs Any Size Any Time Fresh Cleansing Wipes for Oily Skin aby usunąć swój makijaż i delikatnie oczyścić swoją twarz w dowolnym momencie. Nawilżone delikatnym mleczkiem, są idealne do oczyszczania, dodatkowo pozostawiając twarz nawilżoną i odżywioną.

estem na nie

Zalety:
+ przyjemny, lekko świeży zapach
+ dobre nasączenie
+nie szczypie w oczy

Wady:
- nie do końca radzi sobie z demakijażem twarzy. Zwykle po przetarciu dodatkowym płatka z płynem do demakijażu był on cały brudny.
- demakijaż oczu to dramat. Zupełnie sobie nie radzi z tuszem.
- stosunek ceny do jakość jest okropny

dobry i ekspresowy demakijaż tłustej cery

Dostałam te chusteczki od Pani w Douglasie, jako zamiennik białej wersji. W teorii miały one działać w ten sam sposób, ale już na pierwszy rzut oka widać, że nie będzie takiego samego efektu po ich zastosowaniu. Po pierwsze: chusteczki są przeznaczone dla cery mieszanej i tłustej (ok, moja taka jest), po drugie zawierają ekstrakt z guarany, po trzecie są mniej nasączona i nie mają plastikowego zamknięcia typu „klik”, przez co szybciej wysychają.
Ogólne działanie jest ok, zmywają makijaż czy to twarzy czy oczu bez problemu, ekstrakt z guarany powoduje, że cera jest lekko zaczerwieniona i czuć delikatne mrowienie, ale nie jest podrażniona i jest to kilkuminutowy efekt. Oczywiście nie mamy, co liczyć na niewiarygodną skuteczność, ja zawsze „doczyszczam” buzię po zastosowaniu chusteczek, płynem micelarnym. Pozostawiają miłe uczucie odświeżenia, oczyszczenia i może lekkiego „uspokojenia” cery. Niestety są mniej nasączone i brak plastikowego zabezpieczenia sprawia, że szybciej wysychają. Cena jest ta sama, co białej wersji. Za 25 sztuk w opakowaniu – nie jest wygórowana. Oceniam ich działanie na zadowalające z „+” i według mnie warto je wypróbować (szczególnie, jeśli nasza cera wykazuje tendencje do przetłuszczania).

Używam tego produktu od: ponad 3 tygodnie