Bell, HYPOAllergenic, Lip Tint (Hypoalergiczna farbka do ust)

Bell, HYPOAllergenic, Lip Tint (Hypoalergiczna farbka do ust)

Pojemność 5,5 g

Formuła Bell HYPOAllergenic Lip Tint sprawia, że usta są gładkie oraz równomiernie pokryte kolorem. Wystarczy niewielka ilość farbki do ust, by uzyskać intensywny kolor oraz permanentny makijaż na wiele godzin. Nie klei i nie wysusza ust.

w płynie
kryjące

Tint pokonał klasyczne pomadki

Jako fanka koreańskiej popkultury musiałam się wreszcie spróbować popularnych tintów. Wybór padł na Bell i na tę chwilę posiadam trzy kolory, a zwykłe matowe pomadki poszły w odstawkę. Uwielbiam je za kilka rzeczy:

Porażka

Nie wiem jak ktokolwiek mógł ten bubel nosić na ustach. Zaczynąc na aplikacji- jest koszmarna, wszystko prześwituje i nie kryje w pełni kolorem. Zachwycona opiniami kupiłam ten produkt i bardzo żałuje, gdyż stał się kolejnym kosmetykiem do trzymania w pudle. Kolor farbki zmienia sie, rozmazuje się ona poza usta, klei wargi ze sobą, pozostawiając jakieś nieestetyczne białe ślady. Wcale nie utrzymuje się ona długo.

Hit

Trwała , piękny kolor , łatwość. Nakładania i tonacji koloru . Dostępny nawet w biedronce . Czego chcieć więcej . Cudo nad cudami do makijażu ust . Mam kilka odcieni , są cud miód i malina

Średniak

Produkt jest niezły, ale nie zostaje na ustach długo. Od tinta oczekiwałabym trzymania się cały dzień, podczas kiedy ten wystarcza ledwie na połowę dnia. Ponadto, zbiera się w załamaniach skóry, co nie wygląda estetycznie. Nakłada się przyjemnie, kolory są naprawdę ładne, ale aplikacja pozostawia wiele do życzenia. Lepiej wspominam wersję niehipoalergiczną, która spisywała się znacznie lepiej.

Wolę tradycyjne pomadki

Ten kosmetyk to farbka do ust, która wżera się w usta. Jest matowa, nie klei się, nie brudzi. Zaraz po aplikacji czuć lekkie mrowienie, które po chwili mija. Później jest w ogóle nie wyczuwalna. Po "całusie" nie odbija się na dłoni. Utrzymuje się długo, nie ściera się jak pomadka, poprostu kolor blaknie. Jednak raczej nie kupię ponownie bo wolę tradycyjne pomadki.

Podobna do Bell, Permanent Make - Up Lip Tint

Wyszusza podobnie, ale trzyma się cały dzień, ścierając równomiernie i do jaśniejszego odcienia.
Również żelowa aplikacja do matowienia, rzeczywiście sie nie lepi.
Ma bardziej neutralne, dziewczęce odcienie, dzienne powiedziałabym
Używam nr 03 i 05.
To są trwałe produkty, na ustach trzymają się i trzymają, swoje egzemplarze mam już 2 rok i nadal są ok.
Cena jest niska co mnie cieszy.

Kolorowe farbki do ust

Mam wszystkie kolory zarówno w wersji klasycznej, jak i tej hipoalergicznej. Farbka ma aplikator jak większość błyszczyków. Łatwo rozprowadza się na ustach, szybko zasycha, można nałożyć drugą warstwę, by kolor był bardziej intensywny. W odróżnieniu od klasycznej wersji ta zdecydowanie mniej wysusza usta. I ma też lepszą trwałość. Trzeba ją zmyć produktem do demakijażu, sama woda nie daje rady ;) Produkt zasycha na ustach, nie odbija się na ubraniu czy szklance. Nie klei się.

Miałam ją na ślubie

Kupiłam jakiś róż, piękny i niezapomniany... Do dziś mam do niego sentyment.
Farbka jest trwała i wpija się mocno w usta. Przetrzymala całą noc z jedzeniem, piciem, tańcami i śpiewem... O pocalunkach nie wspomnę.
Produkt spisał się świetnie. Zapomniałam o nim, aż do teraz. Wizaż przypomniał mi, że czas kupić jakiś nowy kolor

Świetna na basen/nad morze

Pomadki używam głównie gdy idę na basen lub na wakacjach nad morzem. Bo się po prostu nie zmywa po minucie w wodzie i naprawdę trzyma się kilka godzin. Ciekawie wygląda, bo na ustach nie tworzy żadnej warstwy a jedynie nadaje kolor. Trochę wysusza, ale można po prostu nałożyć błyszczyk na nią. Ogólnie polecam, ma już kilka kolorów :)

jedne z ulubionych

dość duży wybór przepięknych kolorów, cudowne pomarańcze, urocze róże i uwodzicielskie czerwienie, każdy znajdzie coś dla siebie. niektóre kolory są słabo napigmentowane, więc trzeba nanosić dwie warstwy. ale to żaden problem. są natomiast trwałe, wszystkie. nie wysuszają ust i nie migrują w dół brody.

Bardzo fajna

Mam trzech kolorach: 03 04 05
Niedroga-w Hebe na promocji ok 8zl.
Opakowanie standardowe, jak błyszczyk. W środku mamy wodnistej konsystencji farbkę do ust. Niewielka ilość wystarczy na pokrycie warg. Szybko zastyga. Jest dosyć trwała. Spokojnie wytrzymuje ok.4-5 h, a nawet dłużej niekiedy. Kolory ma ślicznie. Takie żywe, dziewczęce. Świetnie sprawdza się w codziennym makijażu, tzn.makijaz twarzy, oko leciutko podkreślone i ta farbka na usta - gotowy i naturalny look.
Ja mam tendencję do ust, które się przesuszają, więc jak farbka zaschnie dobrze, to pokrywam ją cieniutką warstwą Nivea Hydro care, bardzo lekkim sztyftem. Sama farbka daje efekt taki jakby na ustach nie było zupełnie nic, jest bardzo lekka.
Kolor 03 jest ciepłym różem, lekko wpadającym w fuksje. Bardzo żywy. Mocno podkreśla usta.
04 najdelikatniejszy z tej trójki, wpada w pomarańcz. Do stosowania na co dzień, ponieważ nie dominuje makijażu.
Mój ulubiony 05 to ciepłe pomieszanie różu z koralem. Bardzo dziewczęcy i świeży.
Polecam.
Jedynie zapach te farbki mają taki nijaki, ale te z Bourjois też są nieciekawego zapaszku.

Całkiem ok

Wypróbowałam cztery kolory tego tinta (tintu ? :P ). Trwałych pomadek wszelkiego typu używam od kilku lat. Ten tint to nie jest ani pomadka, ani błyszczyk. To farbka do ust o dosyć wodnistej konsystencji, której kolor "wchodzi" w usta i je barwi. Jeżeli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, to nie robi zupełnie nic - ot, jakby nic się nie miało na ustach. Jeśli ktoś ma problemy z przesuszaniem, to po wchłonięciu, może nałożyć bezbarwną pomadkę.
Co do koloru - z wszystkich czterech odcieni byłam zadowolona, choć ten najjaśniejszy, brzoskwiniowy, dawał bardzo subtelny efekt, a czerwienie i fuksje bardzo intensywny. Trwałość - wśród trwałych pomadek - oceniam na średnią. Kolor utrzymywał się kilka godzin, ale nie bez znaczenia był odcień (jaśniejszy bardzo szybko znikał) i to co się jadło - niby standard przy długotrwałych pomadkach, jednak ten tint schodził szybciej od innych.
Nie ma natomiast problemu z poprawkami, nie raz robiłam to w ciemno, bez lusterka i dawało radę.
Na cztery kolory jeden mi się szybko zepsuł i zaczął śmierdzieć. Pozostałe trzy mam od kilku miesięcy do roku i są ok.