Bell, HYPOAllergenic, Lip Tint (Hypoalergiczna farbka do ust)

Bell, HYPOAllergenic, Lip Tint (Hypoalergiczna farbka do ust)

Pojemność 5,5 g

Formuła Bell HYPOAllergenic Lip Tint sprawia, że usta są gładkie oraz równomiernie pokryte kolorem. Wystarczy niewielka ilość farbki do ust, by uzyskać intensywny kolor oraz permanentny makijaż na wiele godzin. Nie klei i nie wysusza ust.

w płynie
kryjące

Super

Poprzednio miałam te farbki lip tint z ich podstawowej linii. Były one kosmicznie trwałe (taka trwałość na 2 dni) ale też nie na co dzień, bo kolory dość mocne, neonowe.

Te farbki z linii HYPOAllergrnic może nie przetrwają 24h ale są wersją codzienną . Dają bardziej naturalny efekt a jednocześnie są bardzo trwałe. Posiadam wszystkie kolory i są takie bardziej wyraźne jak i subtelniejsze. Efekt zależy od Waszego koloru ust. Dla mnie kolor 01 jest zupełnie niewidoczny, natomiast pozostałe uwielbiam i stosuje niezwykle często, chyba najczęściej ze wszystkich pomadek, błyszczyków i szminek jakie posiadam.

Aby nosiło się nam tą farbkę dobrze trzeba pamiętać o tym aby ją odpowiednio aplikować. Na usta nakładamy najpierw farbkę, czekamy chwilkę aż wyschnie i nakładamy pomadkę ochronną. Pomadkę ochronną możemy dokładać w miarę potrzeb w ciągu dnia, a i tak kolor farbki zostanie nienaruszony. Dla mnie to rewelacyjne rozwiązanie, bo często mam suche usta a tak mam i kolor i nawilżenie.

Najlepsza farbka jaką miałam

Przede wszystkim farbka jest bardzo tania. Kosztuje w okolicach 10zł, a w promocji można zakupić ją nawet za 6zł. Farbka jest naprawdę bardzo trwała. Potrafię 8h nie malować ust, przy tym dużo piję i dalej mam ją na ustach. Minusem może być to, że jak się ją aplikuje czuć mrowienie na ustach. Choć ja po takim długim czasie już tego nie odczuwam. Może również przesuszać usta. Ale trwałość za tą cenę? Rewelacyjna.
Chyba żadna pomadka/szminka nie trzymała mi się tak długo. Nawet L'oreal, maybelline, czy też max factor

Polecam wypróbować

W swojej kolekcji posiadam kilka odcieni farbek Bell. Kiedy chcę poeksperymentować z wyglądem sięgam właśnie po ten produkt. Dlaczego?
Bo są dostępne w wielu miejscach, bardzo tanie, hipoalergiczne i w ofercie mają sporo odcieni.
Moja przygoda z farbkami zaczęła się kiedy w drogerii wypróbowałam na ręce tester i ... nie chciał się zmyć z mojej ręki. Stwierdziłam, że jeśli równie trwały będzie na ustach, to znalazłam produkt dla siebie. Rzeczywiście jest trwały, schodzi z ust raczej równo. Kolor jest intensywny dopiero po nałożeniu 2-3 warstw. Dla mnie to plus, bo można go stopniować. Trzeba też zwrócić uwagę na szybkość zastygania farbki - mamy niewiele czasu na ewentualne poprawki, które u mnie przy użyciu tego pędzelka są niemal obowiązkowe.

Podkreśla wszystkie skórki

Produkt kupiłam z polecenia pani w Rossmann i muszę wam powiedzieć że mi się ten produkt nie sprawdził. Owszem może i ma ładne odcienie ale jego konsystencja jest tragiczna.
-trwałość i konsystencja(produkt bardzo nierownomiernie się rozprowadza dodatkowo wysusza i podkreśla wszystkie skórki, jest nietrwaly i utrzymuje się tylko w niektórych częściach ust przez co bardzo ciężko go zmyć)

+ladne kolory

Trwała farbka do ust

Na Lip Tint skusiłam się, licząc, że będzie to dobry zamiennik dla matowych pomadek, które potrafią wysuszyć usta. I tym razem nie zawiodłam się na firmie Bell. Posiadam dwa kolory, które na ustach wyglądają ładnie i naturalnie. Farbki są bardzo trwałe, trzymają się na ustach nawet podczas jedzenia. Wysuszenie ust w moim przypadku nie występuje. Małym minusem może być zapach, który nie każdemu przypadnie do gustu, jednak mimo wszystko polecam ten produkt :)

Tint pokonał klasyczne pomadki

Jako fanka koreańskiej popkultury musiałam się wreszcie spróbować popularnych tintów. Wybór padł na Bell i na tę chwilę posiadam trzy kolory, a zwykłe matowe pomadki poszły w odstawkę. Uwielbiam je za kilka rzeczy:

Porażka

Nie wiem jak ktokolwiek mógł ten bubel nosić na ustach. Zaczynąc na aplikacji- jest koszmarna, wszystko prześwituje i nie kryje w pełni kolorem. Zachwycona opiniami kupiłam ten produkt i bardzo żałuje, gdyż stał się kolejnym kosmetykiem do trzymania w pudle. Kolor farbki zmienia sie, rozmazuje się ona poza usta, klei wargi ze sobą, pozostawiając jakieś nieestetyczne białe ślady. Wcale nie utrzymuje się ona długo.

Hit

Trwała , piękny kolor , łatwość. Nakładania i tonacji koloru . Dostępny nawet w biedronce . Czego chcieć więcej . Cudo nad cudami do makijażu ust . Mam kilka odcieni , są cud miód i malina

Średniak

Produkt jest niezły, ale nie zostaje na ustach długo. Od tinta oczekiwałabym trzymania się cały dzień, podczas kiedy ten wystarcza ledwie na połowę dnia. Ponadto, zbiera się w załamaniach skóry, co nie wygląda estetycznie. Nakłada się przyjemnie, kolory są naprawdę ładne, ale aplikacja pozostawia wiele do życzenia. Lepiej wspominam wersję niehipoalergiczną, która spisywała się znacznie lepiej.

Wolę tradycyjne pomadki

Ten kosmetyk to farbka do ust, która wżera się w usta. Jest matowa, nie klei się, nie brudzi. Zaraz po aplikacji czuć lekkie mrowienie, które po chwili mija. Później jest w ogóle nie wyczuwalna. Po "całusie" nie odbija się na dłoni. Utrzymuje się długo, nie ściera się jak pomadka, poprostu kolor blaknie. Jednak raczej nie kupię ponownie bo wolę tradycyjne pomadki.

Podobna do Bell, Permanent Make - Up Lip Tint

Wyszusza podobnie, ale trzyma się cały dzień, ścierając równomiernie i do jaśniejszego odcienia.
Również żelowa aplikacja do matowienia, rzeczywiście sie nie lepi.
Ma bardziej neutralne, dziewczęce odcienie, dzienne powiedziałabym
Używam nr 03 i 05.
To są trwałe produkty, na ustach trzymają się i trzymają, swoje egzemplarze mam już 2 rok i nadal są ok.
Cena jest niska co mnie cieszy.

Kolorowe farbki do ust

Mam wszystkie kolory zarówno w wersji klasycznej, jak i tej hipoalergicznej. Farbka ma aplikator jak większość błyszczyków. Łatwo rozprowadza się na ustach, szybko zasycha, można nałożyć drugą warstwę, by kolor był bardziej intensywny. W odróżnieniu od klasycznej wersji ta zdecydowanie mniej wysusza usta. I ma też lepszą trwałość. Trzeba ją zmyć produktem do demakijażu, sama woda nie daje rady ;) Produkt zasycha na ustach, nie odbija się na ubraniu czy szklance. Nie klei się.